xeroo95
Dołączył/a: czerwiec 2014
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, żartuję tylko :D
10
Czyli co, Jose wypowiada wojnę biologii? Przecież ta wypowiedź jest od początku do końca idiotyczna :D Idąc tym tokiem rozumowania Zidane nie lubi piłki nożnej, Agassi - tenisa, Bruce Willis - aktorstwa, a Gianni Infantino losuje kulki pod przymusem i nienawidzi swojej pracy xD
0
Taaa, a pewnie po golu Goetzego kamień mu z serca spadł, że to nie Argentyna z Messim na czele podniesie puchar... Wtedy chyba rozważania i wątpliwości co do najlepszego piłkarza w historii globu zostałyby rozwiane ;) Ale może i dobrze się stało? Messi miałby już w swojej kolekcji wszystko, a tak przynajmniej pozostaje mu motywacja na dalsze lata grania... Mam nadzieję, że w 2018 (lub nawet w 2022) spełnią się jego marzenia, a tytuł Mistrza Świata będzie wspaniałym ukoronowaniem jego wielkiej kariery.
0
Jeszcze nie - najlepsze sześć drużyn (po trzy z każdej grupy) awansuje do... trzeciej fazy grupowej. Dopiero potem są półfinały.
0
I bardzo dobrze - ci ludzie sędziują Mistrzostwa Świata i zgarniają za to grubą kasę, więc powinni być rozliczani z rażących błędów. Gdybym ja za ladą w kasie się dziennie mylił i sprzedawał towary za połowę ceny, to prędzej czy później by mnie wypieprzyli na zbity ryj.
0
Poza tym sprzedaż Alexisa wzbogaciła nasz budżet o 42,5 mln, a Pedro? Nawet 20 by na nim nie wyciągnęli...
0
Jeszcze Winiar ;)
1
Niezły mix - taki trochę Chaplin, a trochę Chippendales :D
0
Na pewno nie ma, bo nie żyje... xD
0
No i Messi (93) w Fifie15 znowu ma lepszego skilla od Ronaldo (92) :D
0
Piękne czasy polskiego futbolu... których niestety nie pamiętam. Ciekawe, jaki wynik dzisiaj wymęczą z Gibraltarem...
1
A mógł zabić :D Dobrze zrobił, taki Pepe może z niego brać przykład, jak zachować się z klasą... W końcu małpy czasem uczą się od ludzi, nie?
0
http://www.accuweather.com/pl/es/barcelona/307297/may-weather/307297 Temperatura wahała się w przedziale 17-25 st. No ale to była końcówka wiosny, dopiero w okresie wakacyjnym robi się cieplej ;) Właściwie czemu pytasz, wybierasz się na majówkę do Barcelony na przyszły rok czy co? xD
0
Robią Cię w luja, w CP mundial jest za friko xD
0
offtop
W górę serca, Polska wygra mecz! Kolejne zwycięstwo 3:0, tym razem z Australią ;) Trzeba przyznać, że gra naszych naprawdę wygląda imponująco - to mogą być wspaniałe mistrzostwa ;) Dobrze, że chociaż w tym sporcie zespołowym osiągamy sukcesy, a zawodnicy dają kibicom dużo radości...
0
Za chwilę przyjdzie @pax i Cię zeżre statystykami xD
46
Jako pierwszy człowiek w historii zagiąłem czasoprzestrzeń i przeczytałem ten news przed godziną jego dodania. W tej historycznej chwili chciałbym podziękować moim rodzicom oraz rodzeństwu za ukształtowanie mojej osobowości, moim nauczycielom za całą przekazaną wiedzę, wszystkim moim fanom oraz osobom, bez których moje osiągnięcie nie byłoby możliwe. To mały krok dla człowieka, lecz olbrzymi dla ludzkości. Ave!
0
Ława czeka na tego, kto jest w słabszej formie. Lucho codziennie obserwuje piłkarzy na treningach i nikogo nie wystawia za zasługi, dlatego podejmie odpowiednią decyzję. Nie wiemy w jakiej formie jest Masche, za to Busi pokazał się wczoraj z dobrej strony. Jeśli wróci do dyspozycji sprzed kilku sezonów (wtedy to mu nikt nie podskakiwał), a Javier będzie grać jak na mundialu, to Enrique będzie mieć poważny ból głowy z obsadzaniem pozycji defensywnego pomocnika. Ale to tylko lepiej dla drużyny ;)
0
No i gratulacje! Sam trochę dziwiłem się, że po dobrych występach w Valencii Jeremy nie dostawał szansy w kadrze. Widać jednak, że gra w Barcelonie to ogromny prestiż i od razu zmienia się postrzeganie danego zawodnika. A Mathieu z pewnością umiejętności posiada, tylko przez lata pozostawał w cieniu bardziej znanych kolegów i był niedoceniany. Miejmy nadzieję, że dzięki Barcy zacznie spełniać swoje marzenia, a Barca dzięki niemu będzie zdobywać puchary. Taka symbioza ;)
0
Pogoda w Hiszpani, 31.08:
W Madrycie pojawiają się delikatne oznaki zimy. Z drzew spadają ostatnie liście, ptaki wyczuły sytuację i postanowiły wyemigrować do Afryki. Ludzie zakładają różowe kufajki i naciągają czapki uszatki na łeb. Niektórzy desperacko próbują jeszcze ocieplić dom azbestem, co by nie zamarznąć. Bogatsi też mają problem: szron na szybach samochodów jest coraz trudniejszy do zwykłego zdrapania palcami, dlatego przydatne są drapaczki. Ogólnie wieje chłodem, pizga złem i można powoli wypatrywać spadającego śniegu. Dzisiaj po 23 w okolicach Santiago Bernabeu odnotowano temperaturę w okolicach -3 st. C. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłych tygodniach może być jeszcze zimniej, a kulminacyjny front z okolic Barcelony ma nadejść 26.10.
0
Może styl nie był zachwycający, ale i przeciwnik na wiele nie pozwalał. Najważniejsze, że mimo nerwowej końcówki udało się wbić gola i mamy zwycięstwo. Taki Real to dopiero ma problem - ledwo sezon się zaczął i od razu straty. Także mój wniosek na dziś brzmi tak: lepiej mieć 3 punkty, niż ich nie mieć ;)
0
Dramatyczny wieczór, ale w obu przypadkach z happy endem :D
5
Song na tym zdjęciu wygląda jak Człowiek-Kciuk XD
0
No bez jaj, Zubi! Przecież na prawej mamy Montoyę i Alvesa... To już lepiej byłoby kupić kogoś o walorach ofensywnych, kto by pasował do taktyki z trzema obrońcami. Taki Reus czy Cuadrado to zawodnicy klasowi, którzy w Europie od kilku sezonów potwierdzają swoje umiejętności. W razie ewentualnej (ptfu!) kontuzji Messiego, Suareza czy Neymara lub potrzeby rotowania składem obecnie na zmianę mamy tylko Pedro i młodzież... A skoro już zarząd koniecznie uparł się na PO, to nie lepszy byłby choćby Piszczek? Tak znowu wywalimy kilka milionów na brazylijskiego kota w worku...
1
Zgadzam się - nigdzie nie napisałem, że ma grać za zasługi. W składzie powinni znajdować się piłkarze, będący w najwyższej formie. Tak samo Rakitič obecnie prezentuje się moim zdaniem lepiej od Xaviego i to on powinien rozpocząć sezon w pierwszej "11", nie ma sentymentów. ALE... nie zwalnia to nas, kibiców, z szacunku dla naszego (!) piłkarza. Mało kto na forum rzuca merytorycznymi argumentami, większość opiera się na schemacie "Alves do dupy" i jedzie po nim jak po łysej kobyle. Jeśli kilka lat temu byli fanami Barcy to pewnie rozpływali się nad nim w zachwytach (był jednym z najlepszych PO na świecie), więc w obecnej sytuacji zakrawa to na hipokryzję. Hmmm, istnieje jeszcze możliwość, że wtedy nie kibicowali Barcelonie... ale tego komentować nie będę ;)
2
Szacun, @pax, że ciągle chce Ci się walczyć z hejterami Alvesa... Ja rozumiem, że to nie jest ten sam zawodnik co kilka lat temu, ale za niedługo jego winą będzie konflikt na Ukrainie i ban na LM dla Legii :D Typowa nagonka, szkoda że ludzie zapomnieli już o jego zasługach dla Barcy... Może teraz umiejętności nie te same, ale w końcówce zeszłego sezonu Dani pokazał serducho i jako jeden z niewielu harował na boisku ;) Pozdro!
1
Uuuuu, wyczuwam gównoburzę na forum, bo w składzie nie ma Bartry i Masche :D
0
Zgadzam się w 100%. Mało zarabiamy na transferach i to też mnie denerwuje... Chociaż w tym sezonie dobrze się stało, że zarząd zdecydował o przewietrzeniu szatni ;) Na stół poszły duże pieniądze, ale to chyba znak czasów - nikt mi nie wmówi, że w momencie przejścia do Realu Bale był więcej wart niż Zidane... A o Arsenalu można zażartować, że jest dla nas tym samym, czym Borussia dla Bayernu :D
4
Verma w Barçy za 15 mln, do tego 4 mln zmienne (w zależności od dwukrotnego wygrania LM)... Oby jednak ten transfer nas kosztował 19 mln :D
0
Raczej Affelay z Songiem out - jeśli nie kupią Cuadrado, to na PO Alves się jeszcze przyda...