zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real juz 2-2 ;/
0
sezonowcy juz po 2-1 pisali ze przegrana !
wierzyc czy w wiecie co to znaczy w ogole?
0
sezonowcy juz po 2-1 pisali ze przegrana !
wierzyc czy w wiecie co to znaczy w ogole?
0
i tak wygraja
0
nie oszukujmy sie, gola nie powinno byc bo faulu nie bylo
0
alez goooooooooooool
0
wam tez nie pokazuje zdjęc jak otworzycie newsa ?
0
czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.
o co chodzi ?
0
czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.
o co chodzi ?
0
czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.
o co chodzi ?
0
Caja Laboral 64 - 71 Regal FC Barcelona
21 wygrana w ACB :)
0
Hahahaha i co niedowiarki ?!
krytykujcie ich dalej sezonowcy !!!
tylko prawdziwi kibice wierzą do konca w swoj zespol!!
0
kpina to jest, ale i tak wygraja
0
Pedro !!!
0
farci Malaga strasznie, ale w kobcu " padną "
0
no to juz przechodzi ludzkie pojęcie :/
0
co Messi zrobil :D ?
0
no i koniec. biorąc pod uwage gre dzisiejsza 1-1 to super wynik i to jeszcze na wyjezdzie. Na Camp Nou dokonczyc dziela i bedzie super
0
wspomnieli na N sport o naszych kibicach tam :D
0
Zlatan Ibrahimovic !!!!!!!!
0
Nesta 13
ja tylko z ciekawosci zapytalem czy jest w ogole tak owa transmisja, poniewaz kiedys pewien gosc podal nieprawidlową formulke i dlatego pytam. A ja mam extra jakos ( 1330kb/s ) z rosyjskiej telewizji na Sopcasta i jest super :), dzieki za info
0
Nesta 13
a masz moze Public Sport na Sopcasta ?
0
Villa samodzielonym liderem Pichichi, 2 gole dzis i razem ma 17, ale i tak go Leo przegoni ^^
0
Tymczasem Valencia prowadzi z Getafe 1-0 , gola strzelił Villa
a wiec klasyfikacja strzelcow:
1. Messi i Villa - 16 goli
2. Higuain - 14 goli
3. Ibrahimovic, Ronaldo, Soldado - 12 goli
0
Hehe Ibra w tej czapeczce wygląda bajecznie ;D
0
Real 6-2, a szkoda bo mogliby chociaz zremisowac
0
no juz 2:0 Ronaldo i Kaka'
0
Regal FC Barcelona 80 - 61 Real Madrid - koniec meczu
0
Thiago :O
brawo !!
0
pajac prowokuje Henry'ego, a sedzia Titiemu daje kartke - bez komentarza