0

Real juz 2-2 ;/

0

sezonowcy juz po 2-1 pisali ze przegrana !

wierzyc czy w wiecie co to znaczy w ogole?

0

sezonowcy juz po 2-1 pisali ze przegrana !

wierzyc czy w wiecie co to znaczy w ogole?

0

i tak wygraja

0

nie oszukujmy sie, gola nie powinno byc bo faulu nie bylo

0

alez goooooooooooool

0

wam tez nie pokazuje zdjęc jak otworzycie newsa ?

0

czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.

o co chodzi ?

0

czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.

o co chodzi ?

0

czy wie ktos moze o co chodzi z tym ze jak gralem na lidze typerow i mialem tam 245pkt. a dzis patrze i mi pisze ze nie potwierdzilem informacji o lidze typerow. Patrze i 0 pkt.

o co chodzi ?

0

Caja Laboral 64 - 71 Regal FC Barcelona

21 wygrana w ACB :)

0

Hahahaha i co niedowiarki ?!

krytykujcie ich dalej sezonowcy !!!

tylko prawdziwi kibice wierzą do konca w swoj zespol!!

0

kpina to jest, ale i tak wygraja

0

Pedro !!!

0

farci Malaga strasznie, ale w kobcu " padną "

0

no to juz przechodzi ludzkie pojęcie :/

0

co Messi zrobil :D ?

0

no i koniec. biorąc pod uwage gre dzisiejsza 1-1 to super wynik i to jeszcze na wyjezdzie. Na Camp Nou dokonczyc dziela i bedzie super

0

wspomnieli na N sport o naszych kibicach tam :D

0

Zlatan Ibrahimovic !!!!!!!!

0

Nesta 13

ja tylko z ciekawosci zapytalem czy jest w ogole tak owa transmisja, poniewaz kiedys pewien gosc podal nieprawidlową formulke i dlatego pytam. A ja mam extra jakos ( 1330kb/s ) z rosyjskiej telewizji na Sopcasta i jest super :), dzieki za info

0

Nesta 13

a masz moze Public Sport na Sopcasta ?

0

Villa samodzielonym liderem Pichichi, 2 gole dzis i razem ma 17, ale i tak go Leo przegoni ^^

0

Tymczasem Valencia prowadzi z Getafe 1-0 , gola strzelił Villa

a wiec klasyfikacja strzelcow:

1. Messi i Villa - 16 goli

2. Higuain - 14 goli

3. Ibrahimovic, Ronaldo, Soldado - 12 goli

0

Hehe Ibra w tej czapeczce wygląda bajecznie ;D

0

Real 6-2, a szkoda bo mogliby chociaz zremisowac

0

no juz 2:0 Ronaldo i Kaka'

0

Regal FC Barcelona 80 - 61 Real Madrid - koniec meczu

0

Thiago :O

brawo !!

0

pajac prowokuje Henry'ego, a sedzia Titiemu daje kartke - bez komentarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?