0

vila i messi po 14

ibra i higuain po 11 goli

0

mysle ze jak bedzie tak dalej strzelał to Kubale minie, a moze nawet Cesara? kto wie

0

oceny pomeczowe: Abidal 9-10 bez dwoch zdan

0

Haha Leo odjezdza Villi

0

gracz meczu moze byc tylko jeden - Eric Abidal !

0

gOOOOOOOOOOOOOOOl

Leooooooooooooooooooooooooooooo

0

PEDROOOOOOOOOOOOOO

0

jazda swojaki!

0

jakim Ibra cudem ?

0

charzyn pajacu transmisje wylacze przez ciebie z sopacsta pl pajacu!

0

skład najlepszy jaki moze byc, ma ktos moze link z Canal+ na sopcast, tam teraz pewnie leci Real, a potem Barca

0

jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi

0

jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi

0

jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi

0

prawidlowo Navas strzelil.. błąd sędziego

0

brzózeq

widzisz Pique w kadrze meczowej ?

0

hahaha Angola miala 4-0 juz 4-4!!!

0

Angola 4-3 Mali

Keita poraz 2

0

no to mamy spokoj juz ;))

Leo,Gonzalo,Zlatan po 11 goli David 12 takze ciekawie,ciekawie

0

Leo na 0-1, a Keita na 1-4 :D

0

wygrali 67-90 :))

0

no coz gol Alvesa jak najbardziej prawidlowy, podobnie bylo jak Ibra z Realem trafil i spalonego nie ma gdyz nie liczy sie wychylenie tylko nogi takze gol prawidlowy, a nie ma sie co przejmowac jest przeciez rewanz

0

to dobrze ze teraz pauzuje, a na Seville w lidze bedzie gotowy

0

nie ma co się pastwic, w sezonie trzeba rozegrac 38 kolejek a nie 16 przypominam :)

0

zal :(

0

akcja Sergo bajka:D

0

oj cos arbiter sobie leci w kulki..

0

jakby to Henry'emu weszlo .. ach gol sezonu ;D

0

1-0

0

jest w ogole na Sopcasta cos ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?