zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
vila i messi po 14
ibra i higuain po 11 goli
0
mysle ze jak bedzie tak dalej strzelał to Kubale minie, a moze nawet Cesara? kto wie
0
oceny pomeczowe: Abidal 9-10 bez dwoch zdan
0
Haha Leo odjezdza Villi
0
gracz meczu moze byc tylko jeden - Eric Abidal !
0
gOOOOOOOOOOOOOOOl
Leooooooooooooooooooooooooooooo
0
PEDROOOOOOOOOOOOOO
0
jazda swojaki!
0
jakim Ibra cudem ?
0
charzyn pajacu transmisje wylacze przez ciebie z sopacsta pl pajacu!
0
skład najlepszy jaki moze byc, ma ktos moze link z Canal+ na sopcast, tam teraz pewnie leci Real, a potem Barca
0
jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi
0
jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi
0
jazda z nimi ! Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaavi
0
prawidlowo Navas strzelil.. błąd sędziego
0
brzózeq
widzisz Pique w kadrze meczowej ?
0
hahaha Angola miala 4-0 juz 4-4!!!
0
Angola 4-3 Mali
Keita poraz 2
0
no to mamy spokoj juz ;))
Leo,Gonzalo,Zlatan po 11 goli David 12 takze ciekawie,ciekawie
0
Leo na 0-1, a Keita na 1-4 :D
0
wygrali 67-90 :))
0
no coz gol Alvesa jak najbardziej prawidlowy, podobnie bylo jak Ibra z Realem trafil i spalonego nie ma gdyz nie liczy sie wychylenie tylko nogi takze gol prawidlowy, a nie ma sie co przejmowac jest przeciez rewanz
0
to dobrze ze teraz pauzuje, a na Seville w lidze bedzie gotowy
0
nie ma co się pastwic, w sezonie trzeba rozegrac 38 kolejek a nie 16 przypominam :)
0
zal :(
0
akcja Sergo bajka:D
0
oj cos arbiter sobie leci w kulki..
0
jakby to Henry'emu weszlo .. ach gol sezonu ;D
0
1-0
0
jest w ogole na Sopcasta cos ;>