zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha smieszna ta klasyfikacja
0
nikt nie gra jak Barcelona :)
0
ibra jak sei bawi ;d
0
ciawi :D
0
jak to nie wpadlo ?
0
trojca przenajswiętsza razem :D
0
HENIU :D
0
szacunek dla bramkarza co skubaniec wyciagał :D
0
no nie ;/
0
aj zmascil pedro :/
0
Puyol jak dla mnie 7 ale to tylko moje odczucie
0
jak dla mnie to by bylo super miec go
0
zremisowali - trudno, zostaja jeszcze 2 mecze czyli 6pkt. do zdobycia wiec trzeba wierzyc dalej a nie sie załamywac. Damy rade !
Visca Barcelona !
0
spokojnie jeszcze 45 minut :)
wiara panowie/panie , wiara : )
0
ekstra ;)
0
szok przezylem
0
jakosc tragiczna, jak wszedzie z reszta
0
daj ktos link bo na rumunskiej mnie zaraz strzeli
0
Keita el fantastico :D, super mecz Barcelonki
0
Leo, why ? :D
0
Iniesta-kosmos , Ibra - Love ;D
0
Xavi - Ibra - Keita = 3 : 0 :)
dziękuje, pozamiatane
0
byl spalony, byl
0
Ibra to jest magia poprostu ! szok
0
Keita !!!
0
ladnie Ibra
0
Spokojnie zobaczymy na koncu :)
Visca Barca ! pozdrawiam!
0
Porazka tez element sportu. glowa do gory i w sobote 3 pkt. w lidze !
to wypadek przy pracy tylko
0
tak jest !!! jedziemy! IBRA !
0
jeszcze 2 polowa spokojniej troszke :)