0

hahaha smieszna ta klasyfikacja

0

nikt nie gra jak Barcelona :)

0

ibra jak sei bawi ;d

0

ciawi :D

0

jak to nie wpadlo ?

0

trojca przenajswiętsza razem :D

0

HENIU :D

0

szacunek dla bramkarza co skubaniec wyciagał :D

0

no nie ;/

0

aj zmascil pedro :/

0

Puyol jak dla mnie 7 ale to tylko moje odczucie

0

jak dla mnie to by bylo super miec go

0

zremisowali - trudno, zostaja jeszcze 2 mecze czyli 6pkt. do zdobycia wiec trzeba wierzyc dalej a nie sie załamywac. Damy rade !

Visca Barcelona !

0

spokojnie jeszcze 45 minut :)

wiara panowie/panie , wiara : )

0

ekstra ;)

0

szok przezylem

0

jakosc tragiczna, jak wszedzie z reszta

0

daj ktos link bo na rumunskiej mnie zaraz strzeli

0

Keita el fantastico :D, super mecz Barcelonki

0

Leo, why ? :D

0

Iniesta-kosmos , Ibra - Love ;D

0

Xavi - Ibra - Keita = 3 : 0 :)

dziękuje, pozamiatane

0

byl spalony, byl

0

Ibra to jest magia poprostu ! szok

0

Keita !!!

0

ladnie Ibra

0

Spokojnie zobaczymy na koncu :)

Visca Barca ! pozdrawiam!

0

Porazka tez element sportu. glowa do gory i w sobote 3 pkt. w lidze !

to wypadek przy pracy tylko

0

tak jest !!! jedziemy! IBRA !

0

jeszcze 2 polowa spokojniej troszke :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?