zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dani łysy :D
0
czy moglbym prosic o C+ na SopCast ?
0
oby im sie udało, Vamos Barca !
0
mysle ze Keita szybko wroci bo Mali tam nic wielkiego wg. mnie nie zwojuje, Yaya duzej zabawi zapewne na tym turnieju
0
sylwester byl woczraj :)
0
mała pomyłka Hiszpania na Pucharze Konfederacji przegrala 0-2 z USA :>
0
ciezki miesiac, ale damy rade !
0
koszykowka co prawda sie za bardzo nie interesuje, ale taki mecz obejrzec nalezy :) oczywiscie vamos Barca !
0
niewiele braklo a Kaka' by Xaviego wyprzedzil.. jasne
ale mina Ronaldo gdy Messi odbierał nagrode-bezcenna :)
0
madridista21
oby wiecej takich jak ty!
0
cos pieknego
0
ale wydarł
0
niezbyt zaczecie .. ale spokojnie 1-3 FCB
0
moglby ktos na inny server dac bramke i Leo ze zlotą pilką ?
0
2-2 Joaquin !!!
0
ja mam takie pytanie, moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja kartek w naszej druzynie, kto jest najblizej pauzowania itd. ?
0
dzieki ci wielkie sebas :)
0
ma ktos sopcast c+ bo dopiero wrocilem z imprezy ?
0
Losowanie par 1/8 finału LM 18grudnia o 12 !
losowanie jest zapamietajcie !
0
Barcelona na miejscu tylko dla niej :)
wazne ze wygrany mecz i awans z 1 miejsca, mam nadzieje ze Leo nic powaznego, Vamos Barca !
0
ale przycedzil zlatan ;d
0
Ibra gol mowie wam :D
0
wstan prosze
0
powtorka moze :D ?
0
aj Messi niewiele
0
ale brama leo!!
0
tak wyszlibysmy z 1 gdyby sie takimi wynikami zakonczyly mecze, mielibysmy z Interem po 9pkt. ale patrzac na bezposredni mecz jestesmy lepsi wiec wyszlibysmy z 1
0
jak dla mnie w czasie meczu dodawanie komentarzy powinno byc zablokowane :)
0
co kogo Inter obchodzi ? tutaj mamy swoja milosc na zawsze FCB
0
Xavi Najlepszy piłkarz swiata!