0

Dani łysy :D

0

czy moglbym prosic o C+ na SopCast ?

0

oby im sie udało, Vamos Barca !

0

mysle ze Keita szybko wroci bo Mali tam nic wielkiego wg. mnie nie zwojuje, Yaya duzej zabawi zapewne na tym turnieju

0

sylwester byl woczraj :)

0

mała pomyłka Hiszpania na Pucharze Konfederacji przegrala 0-2 z USA :>

0

ciezki miesiac, ale damy rade !

0

koszykowka co prawda sie za bardzo nie interesuje, ale taki mecz obejrzec nalezy :) oczywiscie vamos Barca !

0

niewiele braklo a Kaka' by Xaviego wyprzedzil.. jasne

ale mina Ronaldo gdy Messi odbierał nagrode-bezcenna :)

0

madridista21

oby wiecej takich jak ty!

0

cos pieknego

0

ale wydarł

0

niezbyt zaczecie .. ale spokojnie 1-3 FCB

0

moglby ktos na inny server dac bramke i Leo ze zlotą pilką ?

0

2-2 Joaquin !!!

0

ja mam takie pytanie, moglby ktos przedstawic jak wyglada sytuacja kartek w naszej druzynie, kto jest najblizej pauzowania itd. ?

0

dzieki ci wielkie sebas :)

0

ma ktos sopcast c+ bo dopiero wrocilem z imprezy ?

0

Losowanie par 1/8 finału LM 18grudnia o 12 !

losowanie jest zapamietajcie !

0

Barcelona na miejscu tylko dla niej :)

wazne ze wygrany mecz i awans z 1 miejsca, mam nadzieje ze Leo nic powaznego, Vamos Barca !

0

ale przycedzil zlatan ;d

0

Ibra gol mowie wam :D

0

wstan prosze

0

powtorka moze :D ?

0

aj Messi niewiele

0

ale brama leo!!

0

tak wyszlibysmy z 1 gdyby sie takimi wynikami zakonczyly mecze, mielibysmy z Interem po 9pkt. ale patrzac na bezposredni mecz jestesmy lepsi wiec wyszlibysmy z 1

0

jak dla mnie w czasie meczu dodawanie komentarzy powinno byc zablokowane :)

0

co kogo Inter obchodzi ? tutaj mamy swoja milosc na zawsze FCB

0

Xavi Najlepszy piłkarz swiata!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?