0

no Titi mnie zaskoczyl teraz :D in plus oczywiscie

0

jak narazie to nuda totalna..

0

a więc zaczynajmy te jasełka :]

0

jest z C+ na sopcast?

0

radosc kibicow Barcy po GD :)

0

nie symuluje w cudzyslowiu oczywiscie ;P

0

ten filmik ukazuje najlepiej jak Ronaldo nie symuluje, nie powinien sie wypowiadac zeby ten ktos nie symulował.

0

Carles Puyol - brak słów, to jest poprostu zaryzykuje stwierdzenie, Najlepszy obronca swiata! cudo

0

Jestescie wielcy ! Kochałem Was, Kocham Was, Kochał Was będe :D

vamos Barça !

0

red haha :D

0

zal co ten sopcast odstawia

0

dresiki z finalu LM :)

oprawa - masakra, cudo

0

a więc zaczynajmy :)

Vamos Barcaaaaaaaaaaa !

0

1h i 50minut :D

0

super

0

dobra informacja :)

0

Vamos Barca ! nareszcie bede spal spokojnie :)

0

wiara, wiara i jeszcze raz WIARA !!!

Vamos Barca !

0

ku*wa mać! :/ czaego przed takim meczem akurat najwazniejsze postacie naszej druzyny odpadaja :-(chociaz mam nadzieje ze Ibra wroci oraz Yaya i moze Leo wykuruje sie na GD..

0

I tak ją kocham

0

c0 za niefart.

0

Yeah!!

0

Leo Why ?

0

hahaha rozbawiłem sie ;D

0

super nie ma co ..

0

Eva Longoria tez jest naszym ambasadorem :D

0

z Athletic odpuscic a Inter i Real to obowiązkowo musi byc

0

az łza sie w oku kreci oglądając to.

0

miazga :D cudo

0

panowie, czy mecze pucharu dzisiaj byly do typowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?