zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no Titi mnie zaskoczyl teraz :D in plus oczywiscie
0
jak narazie to nuda totalna..
0
a więc zaczynajmy te jasełka :]
0
jest z C+ na sopcast?
0
radosc kibicow Barcy po GD :)
0
nie symuluje w cudzyslowiu oczywiscie ;P
0
ten filmik ukazuje najlepiej jak Ronaldo nie symuluje, nie powinien sie wypowiadac zeby ten ktos nie symulował.
0
Carles Puyol - brak słów, to jest poprostu zaryzykuje stwierdzenie, Najlepszy obronca swiata! cudo
0
Jestescie wielcy ! Kochałem Was, Kocham Was, Kochał Was będe :D
vamos Barça !
0
red haha :D
0
zal co ten sopcast odstawia
0
dresiki z finalu LM :)
oprawa - masakra, cudo
0
a więc zaczynajmy :)
Vamos Barcaaaaaaaaaaa !
0
1h i 50minut :D
0
super
0
dobra informacja :)
0
Vamos Barca ! nareszcie bede spal spokojnie :)
0
wiara, wiara i jeszcze raz WIARA !!!
Vamos Barca !
0
ku*wa mać! :/ czaego przed takim meczem akurat najwazniejsze postacie naszej druzyny odpadaja :-(chociaz mam nadzieje ze Ibra wroci oraz Yaya i moze Leo wykuruje sie na GD..
0
I tak ją kocham
0
c0 za niefart.
0
Yeah!!
0
Leo Why ?
0
hahaha rozbawiłem sie ;D
0
super nie ma co ..
0
Eva Longoria tez jest naszym ambasadorem :D
0
z Athletic odpuscic a Inter i Real to obowiązkowo musi byc
0
az łza sie w oku kreci oglądając to.
0
miazga :D cudo
0
panowie, czy mecze pucharu dzisiaj byly do typowania?