zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie spokojnie dopiero poczatek, mecz trwa 90min nie 12 ;)
0
transmisje od 20.40 takze wlaczcie o tej i powinno byc ;]
0
w tv cos slyszalem ze na N kanał 58 ;>
0
brac go jak najszybciej
0
dajcie sobie juz spokoj :)
Dobranoc.
0
remis to dobry wynik panowie lidera mamy takze cieszyc sie ;)
0
5minut to duzo czasu poczekajcie do konca a nie narzekajcie juz
0
co ten pajac sobie wyobraza ?!
0
xaviego ?!
0
Mata lubi palić ;D
0
nie wierze :( Pedro why ?!
0
Ibra niech wbije bo zaczynam miec nerwówke :)
0
bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy
0
bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy
0
bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy
0
bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy
0
bez Ibry :O ciekawe
0
C+
0
panowie Pep zestawi takze spokojniej :-)
0
muhito
splamiles sie :) juz cie tu koledzy wysmiali ;]
0
kwiatinho
zle wnioskujesz bo wg. Ciebie 8 lat kibicowania to sezonowiec to ja Cie pozdrawiam.. a tak w ogole to co za problem zeby Bojan i Ibra grali razem? wymiennosc pozycji-slyszales o czyms takim ?
0
no to bez Henrego ale Bojan moze grac takze sklad:
Valdes,Alves,Puyol,Czygryn,Abidal,Yaya,Keita,Iniesta,Messi,Bojan, Ibra
0
szkoda Ibry ze nie pojedzie ale co zrobic.. bynajmniej sobie chlop odpocznie : )
0
ta a Szwecja juz 3 Mellberg 2 razy :O szkoda tylko ze i tak pewnie odpadną :/.. ja licze ze moze Malta strzeli cos na remis w Prt.
0
Pique hardcor heh ;D
0
oby oby .. mam nadzieje ujrzec newsa za pare miesiecy " OFICJALNIE: Robinho w Barcelonie ! " :)
0
dac Xaviemu odpoczac w koncu by sie przydalo, ale zoabczymy co trenero zrobi
0
oddanie Toure i Puyola byloby samobojstwem..
0
Xavi nie ma czasem 4 asyst ?
0
dzieki mistrzu