0

panowie spokojnie dopiero poczatek, mecz trwa 90min nie 12 ;)

0

transmisje od 20.40 takze wlaczcie o tej i powinno byc ;]

0

w tv cos slyszalem ze na N kanał 58 ;>

0

brac go jak najszybciej

0

dajcie sobie juz spokoj :)

Dobranoc.

0

remis to dobry wynik panowie lidera mamy takze cieszyc sie ;)

0

5minut to duzo czasu poczekajcie do konca a nie narzekajcie juz

0

co ten pajac sobie wyobraza ?!

0

xaviego ?!

0

Mata lubi palić ;D

0

nie wierze :( Pedro why ?!

0

Ibra niech wbije bo zaczynam miec nerwówke :)

0

bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy

0

bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy

0

bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy

0

bez srodkowego napastnika (Ibry) to wg. mnie nie wygramy

0

bez Ibry :O ciekawe

0

C+

0

panowie Pep zestawi takze spokojniej :-)

0

muhito

splamiles sie :) juz cie tu koledzy wysmiali ;]

0

kwiatinho

zle wnioskujesz bo wg. Ciebie 8 lat kibicowania to sezonowiec to ja Cie pozdrawiam.. a tak w ogole to co za problem zeby Bojan i Ibra grali razem? wymiennosc pozycji-slyszales o czyms takim ?

0

no to bez Henrego ale Bojan moze grac takze sklad:

Valdes,Alves,Puyol,Czygryn,Abidal,Yaya,Keita,Iniesta,Messi,Bojan, Ibra

0

szkoda Ibry ze nie pojedzie ale co zrobic.. bynajmniej sobie chlop odpocznie : )

0

ta a Szwecja juz 3 Mellberg 2 razy :O szkoda tylko ze i tak pewnie odpadną :/.. ja licze ze moze Malta strzeli cos na remis w Prt.

0

Pique hardcor heh ;D

0

oby oby .. mam nadzieje ujrzec newsa za pare miesiecy " OFICJALNIE: Robinho w Barcelonie ! " :)

0

dac Xaviemu odpoczac w koncu by sie przydalo, ale zoabczymy co trenero zrobi

0

oddanie Toure i Puyola byloby samobojstwem..

0

Xavi nie ma czasem 4 asyst ?

0

dzieki mistrzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?