zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i kolejna sam na sam :[
0
wypadek przy pracy. mecz trwa 90minut nie 8 wiec spokojnie
0
Valdes parodia teraz.. :/
0
znajomy nick ;]
dobra ogladamy wbijajcie na newsa glownego :)
0
ma ktos N Sport na sopcasta?
0
omikron
to co podajesz to jest do meczu Standard-AZ
0
nomad grasz/grales w cs'a ?
0
ma ktos link z N na sopcast?
0
ma ktos N na Sopcast ?
0
Wesol
tobie juz podziekujemy za mądre wypowiedzi..
0
oczwywiscie to = Cesc
0
25-30mln + Bojan na rok ewentualnie sprzedac- tak w moim odczuciu
0
zdjecie wymiata :D
0
jak juz wiele osob zauwazylo: 3 zawodnikow Barcelony, 1 Milanu i 1 ManU
0
fajne wypowiedzi poszczegolonych gwiazd, takie swoje,luzackie :D
0
mam prosbe. dalo by sie wrzucic gola zlatana na inny server, bardzo bym prosil
0
Barca! Barca! Barca!
widzicie poraz kolejny jak opłaca sie wierzyc w swoj ukochany klub ze wygra ? a nie po 45minutach plakac i pisa " bedzie remis "
pozdrawiam prawdziwych kibicow ! nie sezonowcow !
0
akurat mi sopcast padl i nie widzialem gola ;/
ktos dobry opisze :P ?
0
tylko zeby znow sie nie rozluznili zbyt
0
ON jest wielki :D
0
i tak Barca strzeli i tak wiec spokojnie :)
0
Leo why ?
0
dobra panowie spokojnie mecz trwa 90min.
0
ja pierd...
0
LEO !!!
0
czego na sopcascie sie tak laduje powoli ? dojdzie do 40 i stoi :/
0
mi dzis pachnie wygraną Barcy ;) pomimo tego nieszczesliwego dla nas obiektu
0
2:2 Real
0
moze mi ktos wytlumaczyc jak z tego pobrac ?
daje to " regular download " i nic :|
0
Ibra magia ;-), wazne ze mecz wygrany i dobranoc :]