0

no i kolejna sam na sam :[

0

wypadek przy pracy. mecz trwa 90minut nie 8 wiec spokojnie

0

Valdes parodia teraz.. :/

0

znajomy nick ;]

dobra ogladamy wbijajcie na newsa glownego :)

0

ma ktos N Sport na sopcasta?

0

omikron

to co podajesz to jest do meczu Standard-AZ

0

nomad grasz/grales w cs'a ?

0

ma ktos link z N na sopcast?

0

ma ktos N na Sopcast ?

0

Wesol

tobie juz podziekujemy za mądre wypowiedzi..

0

oczwywiscie to = Cesc

0

25-30mln + Bojan na rok ewentualnie sprzedac- tak w moim odczuciu

0

zdjecie wymiata :D

0

jak juz wiele osob zauwazylo: 3 zawodnikow Barcelony, 1 Milanu i 1 ManU

0

fajne wypowiedzi poszczegolonych gwiazd, takie swoje,luzackie :D

0

mam prosbe. dalo by sie wrzucic gola zlatana na inny server, bardzo bym prosil

0

Barca! Barca! Barca!

widzicie poraz kolejny jak opłaca sie wierzyc w swoj ukochany klub ze wygra ? a nie po 45minutach plakac i pisa " bedzie remis "

pozdrawiam prawdziwych kibicow ! nie sezonowcow !

0

akurat mi sopcast padl i nie widzialem gola ;/

ktos dobry opisze :P ?

0

tylko zeby znow sie nie rozluznili zbyt

0

ON jest wielki :D

0

i tak Barca strzeli i tak wiec spokojnie :)

0

Leo why ?

0

dobra panowie spokojnie mecz trwa 90min.

0

ja pierd...

0

LEO !!!

0

czego na sopcascie sie tak laduje powoli ? dojdzie do 40 i stoi :/

0

mi dzis pachnie wygraną Barcy ;) pomimo tego nieszczesliwego dla nas obiektu

0

2:2 Real

0

moze mi ktos wytlumaczyc jak z tego pobrac ?

daje to " regular download " i nic :|

0

Ibra magia ;-), wazne ze mecz wygrany i dobranoc :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?