0

no to jest poemat haha :D

jazda Barcelona !

0

Titi z wolnego hahahahahah

vamos Barca!

0

Abidal do 2 miesiecy a Dani 3 tygodnie czyli jakby nie patrzec na Malage ( za nie cale 2 tyg. ) bedzie. do tego powinni juz wrocic ( z Malagą ) Yaya, o ile wczesniej nie wroci, Czygryn i Xavi(moze), pozostana tylko Keita i Eric

0

no i co z tego ze przegrali? i tak kocham Barce bez wzgledu na to czy wygrywaja czy przegyrwaja!

0

pelen spokoj, po przerwie jeszcze ukłują ze 2 razy i do domu :D

0

nie wiele Ibra, strzela jeszcze nie jedna, tylko wierzyc a nie pisac w 20min ze koniec ..

0

Ibraaaaaaaaaaaaaaaaa !

0

super sie kur*a zaczelo

0

no to zaczynamy !

Vamos Barca !!!

0

zeti - chcesz grac 13 w polu i bez bramkarza ?

0

po 3 kwarcie 68 : 54 dla Regal FCB, pieknie ich jadą

0

jedyne czego sobie nie wyobrazam to odejscie Toure.

0

ja jak juz wczoraj pisalem bralbym mocno wariant obrony taki:

Jeffren, Puyol, Milito, Maxwell.

Jeffren poniewaz juz nieraz grywal na tej pozycji, takze wierze ze sobie poradzi

mozna tez kombinowac ze boki Maxwell prawa, Keita lewa ale to na szczescie nie ustawiam skład tylko Pep, a on na pewno zrobi to tak, aby to spotkanie wygrac

0

hahahahaha no to mnie rozwaliło

0

ja bym wzial pod uwage mozliwosc gry na prawej obronie Jeffrena

(wrocil po kontuzji, wszystko jest ok) wystepowal juz tam wiec mysle ze moglby sobie poradzic, srodek to Puyol i Milito lewa Maxwell.

nie ma co ryzykowac grania parą Chygrynskyi i Milito a Puyol na prawej. To tak w moim odczuciu

0

jak dla mnie swietny pilkarz, a sądząc po jego wypowiedziach jest bardziej stonowany niz w poprzednich klubach. Myslę ze jak strzeli tego gola, to sie posypie worek z bramkami :)

0

byl news ze Dani zagra z Getafe wiec przypuszczalem ze z Atletico zagra, teraz dopiero czytam ze na 3 tyg + Yaya, szkoda kurde

0

Gblober, skad masz takie info? przeciez bylo mozliwosc aby Dani zagral nawet dzis.

0

z ta obroną to nie taki problem bedzie jak dla mnie:

Alves ( zakładam ze bedzie na 100% za tydzien ), Puyol po kartkach, zapewne Militi i niezniszczalny Abidal.. takze zle nie bedzie

0

z ta obroną to nie taki problem bedzie jak dla mnie:

Alves ( zakładam ze bedzie na 100% za tydzien ), Puyol po kartkach, zapewne Militi i niezniszczalny Abidal.. takze zle nie bedzie

0

poziom sędziowania w LFP mnie dobija... co ten sędzia wyprawial w ogole, faule ktorych nie gwizda, czerwona dla Marqueza nie wiem za co, karny zgodze sie. Najwazniejsze ze wygrali i to mnie cieszy, ale oby takich meczow z takim sedziowaniem wiecej nie bylo.

0

To jest Moja kochana Barcelona !!!

ale ja ich kocham !

0

jony podaj pelny link!

0

ema daj ten pelny link

0

jest canal + sopcast ?

0

witamy i Gabiego

0

Henry przewrotka - poemat !

Ibra asysta, Messi 102 !

0

Dani hahahahha miodzio!

0

ma ktos Canal + na Sopcast ?

0

ma ktos Canal + na Sopcast ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?