0

@Unikatowy jasne ze zobacze, ale tu chodzi o trend niemieckich trenerow w PL, Klopp im przetarl szlaki Tuchel potwierdzi to z Chelsea. Ale gosc bez doswiadczenia sie nie sprawdzi, jasne ze moze cos tam zaczac fajnie budowac od podstaw albo nakreslac plany

0

haha u nas w koncu cos sie tworzy, ale jak patrze na ten burdel Manchesteru Utd to tam dopiero cyrk, wlasnie zatrudnili pseudo trenera Niemca ktory nigdy nie byl 1 trenerem, a przez ostatnie 2 lata nikogo nie trenowal. Jada po bandzie na ryzyku jak 007! XD XD XD

0

@DonAndrzejos masz racje pseudo dziennikarze to komentuja pewnie kupili dyplomy razem z borkiem i lewym

0

Kto obronce na atak wystawia dest to ostatnie beztalencie juz nie raz tak sety piepszy

0

@BulaKG Beztalencie i brak skutecznosci w kazdej wazne akcji desta juz osiga apogeum

0

Beztalencie i brak skutecznosci w kazdej wazne akcji desta juz osiga apogeum

0

Coooo Dest gra na ataku??? Czy tuman do reszty stracil wiedze?

0

W tym sezionie to tak od 10-15 miejsca zajmiemy

1

Ale ekstraklasa nam sie tu robi co za chujowy mecz

1

Ostatni mecz Tumana

0

@korn234 oba dejongi to dno bez stalej formy

2

@FabregasOnlyInMyHeart hahaha flik z dna na dzien po lipie bayernu rozjebal bvb 4:0 bo kazal sie zamknac mardom i przywrucil skupienie druzynie na sporcie… zmieni sie oj zmieni zobacz co sie dzialo jak mlodzi weszli na boisko… czemu oba dejongi graja jak gowno od poczatku skoro na lawce sa szybsi i lepsi technicznie bardziej glodni i mlodsi pilkarze. Wyjebac na pysk neanderalczyka

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Te dejongi to takie łamagi holendrzy lansowani jak zwykle a mlodziez siedzi parodia

0

W polshicie w studio juz sit comy kręcą??? Slychac jak ludzie bija brawo a w studio niema publicznosci

0

Gdzie sa ci mlodzi pilkarze bo ja ich nie widze

0

No to tak
Co do dzisiejszego meczu wszystkie karty sa po stronie Bayernu. Jako faworyt zdecydowanie mogą to wygrac przy zupelnie nie zgranej blaugranie, docisnietej kryzysem i brakiem konkretnej taktyki defensywnej na kazdego nawet tego rywala bez umiejętnosci wysokiego poziomu. Do tego dokladamy malo rozegranych spotkan przez co trener niema jeszcze wiedzy co do formy pilkarzy poza Depayem ktory to moze zrobic różnice, ale to jednak za mało bo nawet jeśli strzelimy bramke to oni odpowiedza trzema. Jedyna szasna jesli nie pojdizemy z nimi na wymine a zamurujemy bramke grajac z kontry w czym zawsze bylismy dobrzy. Tylko jak zwykle pytanie tutaj jest jedno czy obrona da rade, przed kazdym meczem od ostatnich 4 lat jest to bowiem główna bolączka Barcy. Czyli pewni nie możemy być niczego, wiare niech sobie wsadzą dewoty na msze. Jedyne co pilkarze moga zrobic to zagrav niesamowicie agresywnie i brutalnie obrażajac rywala wyprowadzajac go z równowagi i skupienia by wykorzystac szybkosc i gre z pierwszej pilki.

0

@Bykunn ja widze kazdy taki mecz Piczke i Langleta

0

@koziar nawet nasi wielcy pilkarze nie pierdneli w tedy

1

@Encore jakos lewego w meczu z kolumbia zgasil jak fajka

0

Przypomnijcie mi co za frajer pozbyl sie Jarego Miny? Valverde?

0

@Uukasz_93 lysy z brazzers

0

@xDoMinO26x z nik juz nie miala on za stary juz kondycyjnie byl niech w psg teraz sobie pochodzi po boisku, byl najlepszy ! Ale byl niestety. Krystyna juz wygasl i lewy niedlugo sie skonczy ale on to jest w najgorszej sytuacji bo nigdy nie gral w najlepszych ligach i niema ciaglosci sukcesow

1

Lyzy z brazzers ostatnie lata to ma dopiero hihg life co… bo to w sumie tak jak by twojego sasida z lezanki wzieli do najlepszego klubu swiata. Gosc sie musial poczuc jak by mial wesele i wygrana w totka w ten sam dzien

1

@MesQueUnClub22 Łysy z brazzers juz zaczyna jebać

A na czym obstawiasz?

1

@MarcelNJ11 Łysy z brazzers juz zaczyna jebać

0

Kto powiedzial ze pedri jest dobry… z ogoraki to moze i tak ale zawodzi na calej linii w meczach nawet z ogorkami jesli sa o stawke

0

@derlysy1979 jest skalibrowany ale oszczedzanie enrgii mam zawsze na max musilaem obnizyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?