0

to jest taka sama gra jak za 4 ostatnich trenerow - smiech na sali

1

problem jak zwykle w strzalach z daleka

0

O jest bystry białas na boisku!

0

Ktos cos mowil o szrocie Grizmana???

0

Alaba!!!! Petarda

0

dembele juz 5 okazaja

0

juz mozna podziekowac drukarzowi

0

@Explode hahaha

0

niema takiego stoiczkowa tudziez suareza XD

3

mingeza zajebiscie tam spina mbape

0

messi pieknie chcial !!!!

6

Łysy z BRAZZERS!!!!! Wydymal seville z sanchez pisssuar!!!

0

@lambard bo sędzia lubi jego Jądra

0

Graja swietnie , ale znajac temat sil braknie w 70tej minucie.

1

zaraz bedzie czerwona kartka

1

brak prawdziwego napastnika wychodzi

1

A teraz czas na pytanie "Czym sie różi BNrightwightr od łysego z BRazzers ?"

1

bRAK Brajtwajta XD wychodzi buhahaha to jest kurrrr zagwózdka roku z tym januszem

2

Umyty i bosqet graja w klapkach dzisiaj

1

Umyty i bosqet graja w klapkach dzis

0

@El dominatore tumana?

1

@FCBparasiempre jeden moich ulubionych pilkarzy barcy ktorych pamietam z meczy

1

Potwierdzil chlopak!! Ze jest dobry

0

@FafitFCB do przerwy ostatnio 5km 700 metrow zrobil zobaczymy ile tu

0

Tu bedzie wysokie zwyciestwo akurat tego mozemy byc pewni

0

Ooo kurski pokazuje jednak ale w necie

0

Dembele niechce sie nawet za swoim do konca wracac

0

@patrykzmc2000 @Albus54 no wlasnie niewiem czym nie slyszalem od poczatku komentatora

0

A czym Laporta tak zablysnol ze zdobyl tylu sprzymierzencow?

1

@neeed hehe dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?