zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest taka sama gra jak za 4 ostatnich trenerow - smiech na sali
1
problem jak zwykle w strzalach z daleka
0
O jest bystry białas na boisku!
0
Ktos cos mowil o szrocie Grizmana???
0
Alaba!!!! Petarda
0
dembele juz 5 okazaja
0
juz mozna podziekowac drukarzowi
0
@Explode hahaha
0
niema takiego stoiczkowa tudziez suareza XD
3
mingeza zajebiscie tam spina mbape
0
messi pieknie chcial !!!!
6
Łysy z BRAZZERS!!!!! Wydymal seville z sanchez pisssuar!!!
0
@lambard bo sędzia lubi jego Jądra
0
Graja swietnie , ale znajac temat sil braknie w 70tej minucie.
1
zaraz bedzie czerwona kartka
1
brak prawdziwego napastnika wychodzi
1
A teraz czas na pytanie "Czym sie różi BNrightwightr od łysego z BRazzers ?"
1
bRAK Brajtwajta XD wychodzi buhahaha to jest kurrrr zagwózdka roku z tym januszem
2
Umyty i bosqet graja w klapkach dzisiaj
1
Umyty i bosqet graja w klapkach dzis
0
@El dominatore tumana?
1
@FCBparasiempre jeden moich ulubionych pilkarzy barcy ktorych pamietam z meczy
1
Potwierdzil chlopak!! Ze jest dobry
0
@FafitFCB do przerwy ostatnio 5km 700 metrow zrobil zobaczymy ile tu
0
Tu bedzie wysokie zwyciestwo akurat tego mozemy byc pewni
0
Ooo kurski pokazuje jednak ale w necie
0
Dembele niechce sie nawet za swoim do konca wracac
0
@patrykzmc2000 @Albus54 no wlasnie niewiem czym nie slyszalem od poczatku komentatora
0
A czym Laporta tak zablysnol ze zdobyl tylu sprzymierzencow?
1
@neeed hehe dobre