0

dopiero wlaczylem, co z tym VAR'em bylo ?

1

@Kz1234 z chujem kontakt zacumowanym w madrycie

1

@BobLeeAwagger no tak ale kim on teraz jest ze tak go wypytuja jak by byl jakims fachowcem XD

2

@tomasz.s94 serio?? Dziwne wyglada na starszego o 4 lata

0

Kim jest ten gosc co sie tam wyowiadal przed kamerka internetowa?

0

0

Tevez w boca jeszcze gra ale meczor tam ostry tez!!!

0

No tak srednio ale totalnie zle nie jest bardziej to wszystko na meczarnie z lekko przewaga i nieskutecznoscia ogromna z obu stron ... puchar moze zdobyc jeszcze ta i ta druzyna - bedzie ciekawie do kunca

0

Aaa jest Mesiasz na trybunach alarm odwolany faktycznie cos sie musialo stac...

0

@jedrek7000 widze ktos fife na pc lubi!!! Master race

0

Zaczynaja grac lepiej

0

@doc ta przez 10 lat nie mial i nagle ma ... cos tam sie dzieje

0

Co ten Langlet robiiiii!!!!!!

0

Wat ???? Czemu Mesiasza niema?

0

@Joshi oglada sie te mecze naszego wielkiego klubu z takimi leszczami i nie widac roznicy

1

Ktory to klub byl w la liga ze bylo widac jakis grubych Januszy widac jak na balkonach w bloku mecze ogladali??? xD

1

Bartoneu , abidal, Setien i Tuman tak zjebali ten klub ze oni graja jak Teraz Jaga- pare lat temu Jaga to zajbiscie grala kibicowalem im

0

@PolskiBarcelonista10 za ile siana oni go hapneli?

0

O kim mowa ze przychodzili do trenera ze ten koles powinien grac w 1 skladzie?

0

O Pijany wszedl

0

Do konca beda zawaly!

3

Cuman od dzis dla mnie bede wymawial Tuman!

1

I tyle w temacie - bez mesiego niema o czym rozmawiac

0

@SinMistico przyjecie i celne podania calkowicie na innym poziomie

0

@Coutinho007 jak gosc z nr2 na koszulce nawet pilki przyjac nie umie zeby mu nie odskoczyla to co sie dziwisz

0

I co wczoraj wyszlo cale to sztuczne zamieszanie na temat beztalencia Pedriego ????

0

@Murazor no tak slyszlaem ale nie pitol ze on jeszcze ja leczy??? Serio

0

A czemu ansu nie gro?

1

O nie Legolet tylko nie to

0

Dobrze Mingueza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?