zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dopiero wlaczylem, co z tym VAR'em bylo ?
1
@Kz1234 z chujem kontakt zacumowanym w madrycie
1
@BobLeeAwagger no tak ale kim on teraz jest ze tak go wypytuja jak by byl jakims fachowcem XD
2
@tomasz.s94 serio?? Dziwne wyglada na starszego o 4 lata
0
Kim jest ten gosc co sie tam wyowiadal przed kamerka internetowa?
0
@Miszcz Textu FCB a czemu
0
Tevez w boca jeszcze gra ale meczor tam ostry tez!!!
0
No tak srednio ale totalnie zle nie jest bardziej to wszystko na meczarnie z lekko przewaga i nieskutecznoscia ogromna z obu stron ... puchar moze zdobyc jeszcze ta i ta druzyna - bedzie ciekawie do kunca
0
Aaa jest Mesiasz na trybunach alarm odwolany faktycznie cos sie musialo stac...
0
@jedrek7000 widze ktos fife na pc lubi!!! Master race
0
Zaczynaja grac lepiej
0
@doc ta przez 10 lat nie mial i nagle ma ... cos tam sie dzieje
0
Co ten Langlet robiiiii!!!!!!
0
Wat ???? Czemu Mesiasza niema?
0
@Joshi oglada sie te mecze naszego wielkiego klubu z takimi leszczami i nie widac roznicy
1
Ktory to klub byl w la liga ze bylo widac jakis grubych Januszy widac jak na balkonach w bloku mecze ogladali??? xD
1
Bartoneu , abidal, Setien i Tuman tak zjebali ten klub ze oni graja jak Teraz Jaga- pare lat temu Jaga to zajbiscie grala kibicowalem im
0
@PolskiBarcelonista10 za ile siana oni go hapneli?
0
O kim mowa ze przychodzili do trenera ze ten koles powinien grac w 1 skladzie?
0
O Pijany wszedl
0
Do konca beda zawaly!
3
Cuman od dzis dla mnie bede wymawial Tuman!
1
I tyle w temacie - bez mesiego niema o czym rozmawiac
0
@SinMistico przyjecie i celne podania calkowicie na innym poziomie
0
@Coutinho007 jak gosc z nr2 na koszulce nawet pilki przyjac nie umie zeby mu nie odskoczyla to co sie dziwisz
0
I co wczoraj wyszlo cale to sztuczne zamieszanie na temat beztalencia Pedriego ????
0
@Murazor no tak slyszlaem ale nie pitol ze on jeszcze ja leczy??? Serio
0
A czemu ansu nie gro?
1
O nie Legolet tylko nie to
0
Dobrze Mingueza!