0

Do konca bedzie nerówa

0

@MejorCampeones kondycji niema oddac strzal a co dopiero biegac sprintem za akcja

0

W koncu moge pochwalic pedriego!!! Przynajmniej walczy i biega

0

@Coutinho007 czyli dobra cena a lepszy od brighta 10 razy ale nie mozna bylo go zalatwic

0

@budel17 jedziesz

0

Za ile Isak z borusii odszedl?

0

Gryzon sie skonczyl- szkoda ze w naszej barcy

0

@budel17 ogladaj wiecej meczy
Za malo

0

Swietny mecz az chce sie ogladac widac ze chce im sie biegac za akcjami, zawsze jest 3-4 do pilki

0

Messi swietnie ale widac zmeczenie przy tym strzale

0

Komentarz usunięty

0

@KrzysiekM a tobie wiecej piwa z proszku XD

0

@Pawel13sz odwrotnie gosc podaje rywalom pilke jakis smiec gdzie riki

0

@IronSanHybrid gosc na farcie zaaaystowal bo pilka nie dotarla gdzie chcial, traci pilki podaje do rywali odbierjaa mu pilke z nim to jak w 10tke - gdzie jest riki!!!???

0

Niczym... to i to jebie moczem XD

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@dawo17 zgadza sie powinno juz byc 4:2 ale sa emocje mega, w koncu barcelona jest budowana ale i tak czuje ze wruci to scierwa piczke i jeszczte ten busket zjebany nie moge go juz zdzierzyc z jego refleksem i ocena sytuacji to milik by hattricki jebal

0

Czym sie rozni Tyskie od minety?

1

@Moriarty jaka niby? To elektron zawsze byl i bedzie jego nie ustawisz

0

@Futbolove_BarcaFun nie umie nawet podac celnie

1

Pedri to jakies totalne beztalencie gdzie jest riqi puc

0

Z nimi trzeba grac srodkiem

0

Aaaa raaaa uho ??? Skad jest ten komentator ze smietnika?

0

@Korsain moze nawet grac z makijazem chuj z tym wazne zeby napierdalal jak w atletyko

0

Swietna akcja !!!

0

@Bobo25 ktokolwiek nabiera expa byle nie piczke i legolet

0

@Jacek770 wole na grype niz na to gdzie niemasz praw roszczen i jest juz 17 nowych mutacji

0

@Survier bardzo dobry ruch eliminacji legoleta boli brak umtiti, britłysajt jak zwykle za robienie paly abidalowi gra

0

@Katalonbar milan real juve arsenal bvb

0

@Michal_2003 tylko podania, przyjecia panowania nad pilka czyli podstaw XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?