zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do konca bedzie nerówa
0
@MejorCampeones kondycji niema oddac strzal a co dopiero biegac sprintem za akcja
0
W koncu moge pochwalic pedriego!!! Przynajmniej walczy i biega
0
@Coutinho007 czyli dobra cena a lepszy od brighta 10 razy ale nie mozna bylo go zalatwic
0
@budel17 jedziesz
0
Za ile Isak z borusii odszedl?
0
Gryzon sie skonczyl- szkoda ze w naszej barcy
0
@budel17 ogladaj wiecej meczy
Za malo
0
Swietny mecz az chce sie ogladac widac ze chce im sie biegac za akcjami, zawsze jest 3-4 do pilki
0
Messi swietnie ale widac zmeczenie przy tym strzale
0
Komentarz usunięty
0
@KrzysiekM a tobie wiecej piwa z proszku XD
0
@Pawel13sz odwrotnie gosc podaje rywalom pilke jakis smiec gdzie riki
0
@IronSanHybrid gosc na farcie zaaaystowal bo pilka nie dotarla gdzie chcial, traci pilki podaje do rywali odbierjaa mu pilke z nim to jak w 10tke - gdzie jest riki!!!???
0
Niczym... to i to jebie moczem XD
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@dawo17 zgadza sie powinno juz byc 4:2 ale sa emocje mega, w koncu barcelona jest budowana ale i tak czuje ze wruci to scierwa piczke i jeszczte ten busket zjebany nie moge go juz zdzierzyc z jego refleksem i ocena sytuacji to milik by hattricki jebal
0
Czym sie rozni Tyskie od minety?
1
@Moriarty jaka niby? To elektron zawsze byl i bedzie jego nie ustawisz
0
@Futbolove_BarcaFun nie umie nawet podac celnie
1
Pedri to jakies totalne beztalencie gdzie jest riqi puc
0
Z nimi trzeba grac srodkiem
0
Aaaa raaaa uho ??? Skad jest ten komentator ze smietnika?
0
@Korsain moze nawet grac z makijazem chuj z tym wazne zeby napierdalal jak w atletyko
0
Swietna akcja !!!
0
@Bobo25 ktokolwiek nabiera expa byle nie piczke i legolet
0
@Jacek770 wole na grype niz na to gdzie niemasz praw roszczen i jest juz 17 nowych mutacji
0
@Survier bardzo dobry ruch eliminacji legoleta boli brak umtiti, britłysajt jak zwykle za robienie paly abidalowi gra
0
@Katalonbar milan real juve arsenal bvb
0
@Michal_2003 tylko podania, przyjecia panowania nad pilka czyli podstaw XD