1

@neeed pod blokiem mam takich 5ciu XD

0

Z brightwightem to tak jak by grac w 10

0

Brightwight - i niema chuja

1

Kuman jeszcze z 5-10 meczy wytrzyma max pol roku

0

Tak jak Langlet XD Mina by ich zjadl na sniadanie ale tak to jest jak klubem rzadza beztalencia

0

Dest nawet w ległej by nie gral

0

Sa niezle nastawieni , cofaja sie i z kontry

1

Dobry mecz, przez to ze jest im ciezko w koncu jest ciekawie trzeba budowac nowy zespol. Mamy okazje ale ten bramkarz !!! Obrona i defensywny pomocnik do wymiany!

0

Prezes i jego ludzie zniszcza ten klub
https://sport.interia.pl/premier-league/news-premier-league-lionel-messi-juz-w-zimie-moze-przeniesc-sie-d,nId,4801941

A gdy usłyszałem że przyjdzie Kuman podświadomie wiedziałem że to kosmetyka, w różowych koszulkach XD

0

@kiper09 buhaha dobre dobre!!!

3

Pijany strzelal wlasnie panu B w okno.. kto tam transfery robi??? Steavy Wonder?

0

Ten gosc z betisu nr 7 podobny do Iniesty ;)

0

@inViNcibl3 ta jasne, marzenie...

0

@Maker0 patrzac na gre pilkarzy i transfery najsilniejszych klubow które to zjebaly te kluby. To taka nazwa dla tej ligi to dobra nazwa XD bravo... ale serio wiadomo dlaczego ?

0

Czy moze mi ktos wyjasnic co to za burdel i czemu Porcelana nie gra normalnych meczy w sezonie jak wszyscy?

0

Co się stało Fatiemu ? ponoć mocną kontuzje dziś załapał

0

W koncu wszyscy socjos moga wywalic prezesa jednym chórem!

0

@dv7wisnia bardzo prawdopodobny remis zgadza sie

3

Siema, to co Dziś Real wtapia z Alaves ? XD

1

@PeteR10 prawda cała piła jest już o dupe rozbić, wiekszosc pilkarzy robi to dla pieniedzy a po zakkonczeniu kariery zamiast trenowac mlodziez to ida na ekspertow do telewizji bo tylko kasa sie dla nich liczy

0

@BarcaInfo Puig obiecujacy, waleczny, tech dobry

0

Co za kretyni wybieraja Pique w miejsce Miny i chcą go sprzedać. W tym klubie nigdy nie bedzie dobrze jeśli taki paralita będzie dalej grał w obronie a na stołkach będą zasiadać goście z szemranych interesów. Txiki Beguiristain juz dawno powinien zmienić zajęcie tu potrzeba prawdziwych negocjatorów i szperaczy talentów. Precz z cieniasami w obronie typu PIque czy Alba (niech gra na pomocy) itp...

0

jaki wynik stawiacie?

0

Czemu Cutinho nie gra?

0

tylko glupiec wiedzac ze robi cos zle robi to dalej

0

Od dziecka im kibicuje ale chyba przestane ale nie z powodu gry chlopakow, a wladz klubu ktorzy wogle nie znaja sie na tym co robia. Leczyli Abidala poczym go wywalili a chlop dobrze gra i radzi sobie w dobrym zespole gdy nam brak obroncow, jak mozna bylo sprzedac Ture najlepszego srodkowego pomocnika swiata o zdolniosciach defensywnych. Gdzie sa transfery obroncow ze trzba staweiac pomocnikow w obronie i na jej bokach . Enrique jest zagubiony boi sie zmienic styl gry barcy ktory wszyscy juz znaja . Nie mozna grac ataku pozycyjnego bo to strzal w stope..... chyba zmienie klub bo to slepcy za stolem... trzyma mnie tylko herb

0

Bo to sport zespołowy i niema bata żeby coś staneło na przeszkodzie jak sie gra taką pykanke xD, a nieduży wzrost jeszcze bardziej poprawia zwrotnść i zwinność. Dobrym przykładem była niedawno reprezentacja Korei Płd... hehe i ich kibice UUUU Koreja UUUU koreja .... Koreja Koreja KOreja

0

Był Pan świetnym piłkarzem ale to inne czasy były także P P J P

0

BARCA BARCA!!!! ze swoja kosmiczna gra zdala egzamin na 5'tke

MESSI THE LEGEND !

0

a z kim przegralismy jedyny mecz ligowy w tym sezonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?