zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neeed pod blokiem mam takich 5ciu XD
0
Z brightwightem to tak jak by grac w 10
0
Brightwight - i niema chuja
1
Kuman jeszcze z 5-10 meczy wytrzyma max pol roku
0
Tak jak Langlet XD Mina by ich zjadl na sniadanie ale tak to jest jak klubem rzadza beztalencia
0
Dest nawet w ległej by nie gral
0
Sa niezle nastawieni , cofaja sie i z kontry
1
Dobry mecz, przez to ze jest im ciezko w koncu jest ciekawie trzeba budowac nowy zespol. Mamy okazje ale ten bramkarz !!! Obrona i defensywny pomocnik do wymiany!
0
Prezes i jego ludzie zniszcza ten klub
https://sport.interia.pl/premier-league/news-premier-league-lionel-messi-juz-w-zimie-moze-przeniesc-sie-d,nId,4801941
A gdy usłyszałem że przyjdzie Kuman podświadomie wiedziałem że to kosmetyka, w różowych koszulkach XD
0
@kiper09 buhaha dobre dobre!!!
3
Pijany strzelal wlasnie panu B w okno.. kto tam transfery robi??? Steavy Wonder?
0
Ten gosc z betisu nr 7 podobny do Iniesty ;)
0
@inViNcibl3 ta jasne, marzenie...
0
@Maker0 patrzac na gre pilkarzy i transfery najsilniejszych klubow które to zjebaly te kluby. To taka nazwa dla tej ligi to dobra nazwa XD bravo... ale serio wiadomo dlaczego ?
0
Czy moze mi ktos wyjasnic co to za burdel i czemu Porcelana nie gra normalnych meczy w sezonie jak wszyscy?
0
Co się stało Fatiemu ? ponoć mocną kontuzje dziś załapał
0
W koncu wszyscy socjos moga wywalic prezesa jednym chórem!
0
@dv7wisnia bardzo prawdopodobny remis zgadza sie
3
Siema, to co Dziś Real wtapia z Alaves ? XD
1
@PeteR10 prawda cała piła jest już o dupe rozbić, wiekszosc pilkarzy robi to dla pieniedzy a po zakkonczeniu kariery zamiast trenowac mlodziez to ida na ekspertow do telewizji bo tylko kasa sie dla nich liczy
0
@BarcaInfo Puig obiecujacy, waleczny, tech dobry
0
Co za kretyni wybieraja Pique w miejsce Miny i chcą go sprzedać. W tym klubie nigdy nie bedzie dobrze jeśli taki paralita będzie dalej grał w obronie a na stołkach będą zasiadać goście z szemranych interesów. Txiki Beguiristain juz dawno powinien zmienić zajęcie tu potrzeba prawdziwych negocjatorów i szperaczy talentów. Precz z cieniasami w obronie typu PIque czy Alba (niech gra na pomocy) itp...
0
jaki wynik stawiacie?
0
Czemu Cutinho nie gra?
0
tylko glupiec wiedzac ze robi cos zle robi to dalej
0
Od dziecka im kibicuje ale chyba przestane ale nie z powodu gry chlopakow, a wladz klubu ktorzy wogle nie znaja sie na tym co robia. Leczyli Abidala poczym go wywalili a chlop dobrze gra i radzi sobie w dobrym zespole gdy nam brak obroncow, jak mozna bylo sprzedac Ture najlepszego srodkowego pomocnika swiata o zdolniosciach defensywnych. Gdzie sa transfery obroncow ze trzba staweiac pomocnikow w obronie i na jej bokach . Enrique jest zagubiony boi sie zmienic styl gry barcy ktory wszyscy juz znaja . Nie mozna grac ataku pozycyjnego bo to strzal w stope..... chyba zmienie klub bo to slepcy za stolem... trzyma mnie tylko herb
0
Bo to sport zespołowy i niema bata żeby coś staneło na przeszkodzie jak sie gra taką pykanke xD, a nieduży wzrost jeszcze bardziej poprawia zwrotnść i zwinność. Dobrym przykładem była niedawno reprezentacja Korei Płd... hehe i ich kibice UUUU Koreja UUUU koreja .... Koreja Koreja KOreja
0
Był Pan świetnym piłkarzem ale to inne czasy były także P P J P
0
BARCA BARCA!!!! ze swoja kosmiczna gra zdala egzamin na 5'tke
MESSI THE LEGEND !
0
a z kim przegralismy jedyny mecz ligowy w tym sezonie ?