zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze skrót :( na samym dole strony
http://sport.interia.pl/news/kosztowal-barce-25-mln-euro-kibice-go-wygwizdali,1420187
:( :(
0
swoj szary czlowiek !!! najlepszy pilkarz jakiego moge podziwiac od kilkunastu lat zainteresowan pilka nozna
wprowadza cos nowego w football i naszczescie nie stal sie tak malo doceniona postacia jak Bergkamp ktorego czesto pomijano przy tych najlepszych nagrodach
AVE MESSI ! stay true !
0
Gratulacje stary crackuj dalej ! Dobra robota pozamykales geby pseudo znawca futbolu co to pier...la ze jest bez formy przez to ze cala argentina z beztalenciem trenerskim i cpunem Maradonna na czele ma sporo problemow z gra.
Wielu zawodnikow moze uczyc sie charakteru od kogos takiego jak LEO !!! ktory w srod wielkich pilkarzy dotychczas wprowadza wiele ozywienia w nudny ostatnio futbol pelen zelboysow z dyskotek i cwaniaczow w bialych butach
0
Barcelonista87
to ty chyba jakis inny mecz ogladales hehehe messi crackowal jak zawsze, to ze utrzymywal sie przy pilce powodowalo ze inni zawodnicy sie uwalniali i kreowali akcje jak im oddawal pilke (wogle nie wspominajac o tym ze pare pilek udalo mu sie oderac zawodnikom realu). Wogole a w okol niego jest sporo pier...lenia przez to ze cala argentina z beztalenciem trenerskim i cpunem Maradonna na czele ma sporo problemow z gra. A inna sprawa to jeszcze to ze jest zle ustawiany przez Guardiole i nie powinien brac sie za rozgrywanie bo jest idealnym skrzydlowym wbiegajacym w srodek... a na gwiazdki z pierwszych stron gazet to moze ty sobe patrzysz i trzaskasz onanizekre hehe zatem mlody szczurze mozesz jedynie patrzec i uczyc sie charakteru od kogos takiego jak LEO ktory w srod wielkich pilkarzy dotychczas wprowadza wiele ozywienia w nudny ostatnio futbol pelen zelboysow z dyskotek i cwaniaczow w bialych butach
0
Yaya to jeden z najlepszych jak nie najlepszy defensywny pomocnik swiata, moim zdaniem sergio B. gra dlatego ze ma troche plecy i jego stary zna dobrze pepa i jest legenda barcy .. kurrr szkoda ture bo jest naprawde swietnym playerem szczegulnie te jego rajdy i bomby z daleka ... w gran derby pokazal klase jak wszystko blokowal niczym sciania ogniowa !!!!! pozatym poraz kolejny messi pokazal ze jest najlepszym zawodnikiem swiata jak podwojnie wykiwal 4 zawodnikow realu hehehe messi królem !!!! BARCA jest wielka
Ture zostaje !
0
Barca ! Barca ! mistrzowie galaktyki :)
fc fcb fcBarca OLE !
0
Leo rzeźniku jesteśmy z tobą wkręcaj ich dalej w podłogę ku chwale BARCY ! hahaha
0
tutaj macie bramki na tubie
0
krystyna miala slaby sezon
0
Xiavi jest teraz na topie ale wczesniej nie mial za dobrych sezonow i troche sie nie dziwie z tej decyzji ale teraz moim zdaniem jest najdrozszym rozgrywajacym swiata bo wiek i doswiadczenie jakie posiada pozwalaja mu byc idealnym liderem barcy oraz hiszpani
XAVI our boss ! XAVI on a president !