0

0

swoj szary czlowiek !!! najlepszy pilkarz jakiego moge podziwiac od kilkunastu lat zainteresowan pilka nozna

wprowadza cos nowego w football i naszczescie nie stal sie tak malo doceniona postacia jak Bergkamp ktorego czesto pomijano przy tych najlepszych nagrodach

AVE MESSI ! stay true !

0

Gratulacje stary crackuj dalej ! Dobra robota pozamykales geby pseudo znawca futbolu co to pier...la ze jest bez formy przez to ze cala argentina z beztalenciem trenerskim i cpunem Maradonna na czele ma sporo problemow z gra.

Wielu zawodnikow moze uczyc sie charakteru od kogos takiego jak LEO !!! ktory w srod wielkich pilkarzy dotychczas wprowadza wiele ozywienia w nudny ostatnio futbol pelen zelboysow z dyskotek i cwaniaczow w bialych butach

0

Barcelonista87

to ty chyba jakis inny mecz ogladales hehehe messi crackowal jak zawsze, to ze utrzymywal sie przy pilce powodowalo ze inni zawodnicy sie uwalniali i kreowali akcje jak im oddawal pilke (wogle nie wspominajac o tym ze pare pilek udalo mu sie oderac zawodnikom realu). Wogole a w okol niego jest sporo pier...lenia przez to ze cala argentina z beztalenciem trenerskim i cpunem Maradonna na czele ma sporo problemow z gra. A inna sprawa to jeszcze to ze jest zle ustawiany przez Guardiole i nie powinien brac sie za rozgrywanie bo jest idealnym skrzydlowym wbiegajacym w srodek... a na gwiazdki z pierwszych stron gazet to moze ty sobe patrzysz i trzaskasz onanizekre hehe zatem mlody szczurze mozesz jedynie patrzec i uczyc sie charakteru od kogos takiego jak LEO ktory w srod wielkich pilkarzy dotychczas wprowadza wiele ozywienia w nudny ostatnio futbol pelen zelboysow z dyskotek i cwaniaczow w bialych butach

0

Yaya to jeden z najlepszych jak nie najlepszy defensywny pomocnik swiata, moim zdaniem sergio B. gra dlatego ze ma troche plecy i jego stary zna dobrze pepa i jest legenda barcy .. kurrr szkoda ture bo jest naprawde swietnym playerem szczegulnie te jego rajdy i bomby z daleka ... w gran derby pokazal klase jak wszystko blokowal niczym sciania ogniowa !!!!! pozatym poraz kolejny messi pokazal ze jest najlepszym zawodnikiem swiata jak podwojnie wykiwal 4 zawodnikow realu hehehe messi królem !!!! BARCA jest wielka

Ture zostaje !

0

Barca ! Barca ! mistrzowie galaktyki :)

fc fcb fcBarca OLE !

0

Leo rzeźniku jesteśmy z tobą wkręcaj ich dalej w podłogę ku chwale BARCY ! hahaha

0

tutaj macie bramki na tubie



0

krystyna miala slaby sezon

0

Xiavi jest teraz na topie ale wczesniej nie mial za dobrych sezonow i troche sie nie dziwie z tej decyzji ale teraz moim zdaniem jest najdrozszym rozgrywajacym swiata bo wiek i doswiadczenie jakie posiada pozwalaja mu byc idealnym liderem barcy oraz hiszpani

XAVI our boss ! XAVI on a president !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?