zorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu aaa no tak potem juz myslalem tez czy nie to… pamietam tamten mecz byl jednym z najlepszych w historii futbolu
0
@arkasath to sie da korygowac, operatorzy meczy na MŚ to jakos moga robic a te kolki zamulone maja w dupie widza
0
@derlysy1979 mam oleda
1
Tu przegrana bedzie oni juz 3 sety zejbli
0
Canal plus to amatorka jednak zeby nie umiec rozjasniac
0
Beznadziejna jest ta transmisja , nic nie widac na dolne str boiska zenadaaaa!!!!!
0
Oczym on mowil ze Riquleme tego nigdy sobie nie wybaczy?
1
Macie swojego Tumana i jego obrone
3
Jest moriba dziecko szczescia!!!
0
Ale fuks. Sztanga hero!!!!!!
1
To jest mecz do przegrania jak tak dalej bedzie
2
Mingueza man of the match!
1
Grizman z 10 metrow nie trafiajacy w bramke to jest liga polska
0
Obronca wyrecza napastnikow i pomocnikow hehehehe tutaj niema o czym rozmawic. Wszystko jest do zmiany kazdy praktycznie musi opuscic ten zespol!
0
@Barca-Messi10 zapomnij nawet strzalu nie mozemy oddac trzeba wypierdolic Tumana i praktycznie wszystkich z tej druzyny ... oni sie mecza w meczach z ogorkami :) to nie jest reprezentacja polski ani sredni kulbik... to jest potega To jest FC barcelona
0
Dembele nigdy nie umial glowkowac
0
U nas niema obroncow
0
Ja powiem ci po meczu z liverpolem widzialem ze oni przejada barce
0
Pomoc tez nie bardzo bosqet to juz wzrok slaby ma odleglosv zle wycenia podac nie moze
0
Ale akcja zajebista
0
Sedzia z nimi :)
0
Mesi nie faulowal
0
@ObiektywnyKibic121 co sprawia ze nie jest odgrzewanym kotletem?
0
@ShawnC brawo!!! Widac ze ogladasz mecze i masz wiedze... ale Tuman jak i Sousa to sa hura optymisci nawet nie wiedza ze maja gowno w rekach ktore smierdzi... oni tam widzu cukierki ktore ssają. Trenerzy obecni wiekszosci druzyn to zera
1
@Janas11224 widze ze tu sami znawcy życia XD
0
Buhahaha vaskez i nacho na obronie buhahaha widac ze klubem managerowie zarzadzaja a trener ma mniej do gadania przy sprowadzaniu pilkarzy
1
Dyskfalifikacja dla tego beztalencia
2
Lysy z brazzers po garbach strzela buhahaha
0
Lysy z brazzers to teraz wykladnik naszej sily
0
beda zawaly. kurrrrrrrrrr kolejny mecz z farfoclami grany bez jaj