0

@Mroziu aaa no tak potem juz myslalem tez czy nie to… pamietam tamten mecz byl jednym z najlepszych w historii futbolu

0

@arkasath to sie da korygowac, operatorzy meczy na MŚ to jakos moga robic a te kolki zamulone maja w dupie widza

0

@derlysy1979 mam oleda

1

Tu przegrana bedzie oni juz 3 sety zejbli

0

Canal plus to amatorka jednak zeby nie umiec rozjasniac

0

Beznadziejna jest ta transmisja , nic nie widac na dolne str boiska zenadaaaa!!!!!

0

Oczym on mowil ze Riquleme tego nigdy sobie nie wybaczy?

1

Macie swojego Tumana i jego obrone

3

Jest moriba dziecko szczescia!!!

0

Ale fuks. Sztanga hero!!!!!!

1

To jest mecz do przegrania jak tak dalej bedzie

2

Mingueza man of the match!

1

Grizman z 10 metrow nie trafiajacy w bramke to jest liga polska

0

Obronca wyrecza napastnikow i pomocnikow hehehehe tutaj niema o czym rozmawic. Wszystko jest do zmiany kazdy praktycznie musi opuscic ten zespol!

0

@Barca-Messi10 zapomnij nawet strzalu nie mozemy oddac trzeba wypierdolic Tumana i praktycznie wszystkich z tej druzyny ... oni sie mecza w meczach z ogorkami :) to nie jest reprezentacja polski ani sredni kulbik... to jest potega To jest FC barcelona

0

Dembele nigdy nie umial glowkowac

0

U nas niema obroncow

0

Ja powiem ci po meczu z liverpolem widzialem ze oni przejada barce

0

Pomoc tez nie bardzo bosqet to juz wzrok slaby ma odleglosv zle wycenia podac nie moze

0

Ale akcja zajebista

0

Sedzia z nimi :)

0

Mesi nie faulowal

0

@ObiektywnyKibic121 co sprawia ze nie jest odgrzewanym kotletem?

0

@ShawnC brawo!!! Widac ze ogladasz mecze i masz wiedze... ale Tuman jak i Sousa to sa hura optymisci nawet nie wiedza ze maja gowno w rekach ktore smierdzi... oni tam widzu cukierki ktore ssają. Trenerzy obecni wiekszosci druzyn to zera

1

@Janas11224 widze ze tu sami znawcy życia XD

0

Buhahaha vaskez i nacho na obronie buhahaha widac ze klubem managerowie zarzadzaja a trener ma mniej do gadania przy sprowadzaniu pilkarzy

1

Dyskfalifikacja dla tego beztalencia

2

Lysy z brazzers po garbach strzela buhahaha

0

Lysy z brazzers to teraz wykladnik naszej sily

0


beda zawaly. kurrrrrrrrrr kolejny mecz z farfoclami grany bez jaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?