Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
- kondziu=barca 21 lutego 2015, 14:55 · DyskusjaPolecają
3
No super składzik, szkoda że Bartra nie gra ale cóż.. fajnie że jest Rafa i cieszy że gra Iniesta ;)
-
-
Konto usunięteMasche za Mathieu i Rakitić za Rafinhę - skład na City.
-
- Patrykl145 21 lutego 2015, 14:55 · Dyskusja
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rafinha Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
-
- fcbfan1993
0
No to gramy pelną parą Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rafinha Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
-
-
Konto usunięteBarca na dziś:
13. Bravo
3. Piqué
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
12. Rafinha
18. Jordi Alba
22. Alves
24. Mathieu
-
- Decos2003 21 lutego 2015, 14:53
0
-
- Culé_Blaugrana1899 21 lutego 2015, 14:52 · DyskusjaPolecają
1
Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rafinha Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar
-
- DonMatteo901 21 lutego 2015, 14:52 · DyskusjaPolecają
5
Brawa dla tego Pana za zmianę.
-
-
Konto usunięteMost goals for Barcelona against Malaga: Messi 12 - Cesar Kubala 8 - Rexach 5 - Eto'o, Kluivert, Vila, Manchon, Iniesta, Pedro 4
#barcastuff
-
- Decos2003 21 lutego 2015, 14:47
0
-
- jedrek7000 21 lutego 2015, 14:47 · Dyskusja
0
Jeszcze godzina do meczu nie mogę się doczekać :D
-
- Michal1995 21 lutego 2015, 14:42 · DyskusjaPolecają
12
Szef Ultras Sur (bodaj najbardziej radykalna grupa kibiców RM) został złapany przez policję, gdy wracał z operacji plastycznej w Kolumbii.
hahaahahaha
Krecidlo,
-
- Decos2003 21 lutego 2015, 14:37
0
-
- barti199111 21 lutego 2015, 14:35 · DyskusjaPolecają
6
2 piwka na I polowe, 1 piwko na przerwe, 2 piwka na II polowe i jedziemy :D
-
- Xaximajster 21 lutego 2015, 14:26 · DyskusjaPolecają
2
Ehhhh jak ja nie lubię meczów o 16... Sam mam dzis o tej godzinie mecz i nie będę mógł obejrzeć Barcy :/ najlepsza godzina to 20-21

Sortowanie