Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
- BarcaWięcejNiżKlub 21 lutego 2015, 12:26 · DyskusjaPolecają
1
Pedro mógłby zagrać dziś w 1 składzie za Neymara, a Ney by wszedł w 60-70 minucie.
-
- tarczon
0
powiem tak , dobrze spisujaca sie malaga ? prosze was... moze zagrozic barcelonie ale barca ma przewage:gospodarze , powoli odblokowujący się suarez , najlepszego pilkarza na swiecie (wiadomo o kogo chodzi) , dobrą formę , i powoli dobrze grająca i zgraną obronę , także nie wydaje mi się aby malaga odebrala nam punkty :))ale kto wie...
-
- Damian11 21 lutego 2015, 12:16 · DyskusjaPolecają
4
Chciałbym taki skład dziś:
Bravo-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Busquets,Rafinha,Iniesta-Messi,Suarez,Pedro
Niech dziś odpoczywa Neymar(bo ostatnio Suarez).Niech nie gra Pique.Ma 4 kartki i chciałbym aby za tydzień z Granadą ja dostał(nie zagrałby z Rayo na Camp Nou).Odpoczynek dla Rakiticia,Masche,którzy na pewno będą grać z City.
-
-
Konto usunięteJak myślicie elche jest dziś w stanie pokonać białych ?
-
- endiczesiek 21 lutego 2015, 12:04 · Dyskusja
0
Nie bede mial mozliwosci obejrzec dzisiejszego meczu, bylbym wdzieczny jakby ktos napisal gdzie bede mogl obejrzec powtorke.
-
-
Konto usunięte2 MAJA 2015 MGM GRAND GARDEN ARENA, LAS VEGAS
Bokserska walka wszech czasów,Floyd ''MONEY'' Mayweather Jr vs Manny ''PACMAN'' Pacquiao
Minimalny zysk do podziału to 200 mln dolarów.
Boks nie jest tak popularny jak piłka ale o zarobkach tych dwóch może pomarzyć każdy sportowiec.
-
- ziomekbarca 21 lutego 2015, 12:00 · DyskusjaPolecają
7
Brendan Rodgers "Mój zespół byłby w stanie wygrać ligę mistrzów gdyby nie został z niej wyeliminowany w grudniu"
Śmiech na sali. Takiej głupiej wypowiedzi dawno nie słyszałem
-
-
Konto usunięteJeszcze tyle godzin do meczu...Czas strasznie wolno płynie gdy się czeka na mecze Barcy :/
-
- kondziu=barca 21 lutego 2015, 11:57 · DyskusjaPolecają
2
MD: Barcelona po dwumeczu z City ma zamiar zaproponować Alvesowi nowy kontrakt.
-
- kondziu=barca 21 lutego 2015, 11:55 · DyskusjaPolecają
5
Wygrac ten meczyk pewnie, wysoko.. i jakby tak Leo Hat-Tricka zaliczył to byłoby idealnie :) VeB! ;)
-
-
Konto usunięteMarzeniem jest zobaczyć jak Suarez strzela gola MC w LM :)

Sortowanie