Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
-
Konto usuniętehttps://mobile.twitter.com/barcastuff/status/569096803016179712
Jak ja tęsknie za takim dopingiem na Camp Nou...
-
-
Konto usunięteA tutaj tak dla przypomnienia skrót pierwszego meczu z Malagą w tym sezonie, oj działo się :)
-
-
Konto usunięteO ten mecz jestem bardzo spokojny.
-
-
Konto usunięteDo meczu już tylko niespełna 2 godziny, coraz bliżej a ja jeszcze mam tyle roboty, a siedzę na fcbarca...
-
- barcanadzycie 21 lutego 2015, 14:05 · DyskusjaPolecają
1
Ja osobiście oczekuje dobrej gry z korzystnym dla nas wynikem :)
-
-
Konto usunięteten nasz Leo. dla niego slalomik między obrońcami jest czymś zupełnie naturalnym i codziennym.
-
- jacobFCB 21 lutego 2015, 13:48 · Dyskusja
0
Najlepiej by było odnieść wysokie zwycięstwo żeby morale przed ManCity były jak najbardziej wysokie.
Zespół z Etihad ostatnio nie zachwyca swoją grą w przeciwieństwie do Barcy, nie mniej jednak takie mecze żyją swoimi prawami. Miejmy jednak nadzieję na chociaż minimalne zwycięstwo, żeby do rewanżu podejść ze spokojną głową.
Czytał: Janusz Szydłowski.
-
-
Konto usuniętehttp://fangol.pl/view/88330/ibrahimovic-mogl-grac ja pierdziele...;) jeśli ten Raiola mówi prawde to nieźle " Sam Zlatan chciał grać w Realu po odejściu z Barcy. Pragnął zemścić się na Guardioli"
-
- SzlekJacob 21 lutego 2015, 13:46 · DyskusjaPolecają
1
Witam,
zrobiłem animację o realiach w hiszpańskim footballu, a dokładnie o sytuacji sprzed miesiąca, gdy Ronaldo po celowym uderzeniu zawodnika dostał... 2 mecze kary. Temat może już trochę "stary", ale animacji nie da się zrobić w dzień. Jednakże realia się na pewno nie zmieniły.
-
-
Konto usuniętedawac ten mecz juz zglupieć mozna
-
-
Konto usunięteFajnie jakby przy dobrym wyniku w drugiej połowie tak w okolicach 60 70 minuty wszedł Sandro albo Munir a i dzisiaj dałbym odpocząć Neymarowi a Messi Niech gra 90 minut bo on najlepiej odpoczywa jak gra

Sortowanie