Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteJak myślicie Ter Stegen dzisiaj od pierwszej minuty ? Czy jednak Bravo ?
-
- luki828282
0
Mój skład na dziś jest taki marzy mi się ale na bank Lucho go nie wystawi .W bramce Ter Stegen a Barvo na City bo jakoś czuję się pewnie z Bravo ważnych meczach ,w takich meczach musi grać Montoya i Bartra , Mathieu,Adriano,Mascherno,Iniesta,Rafinha,Pedro,Suarez,Messi !!! Nie lekceważyć rywala ale gramy u siebie !!!
-
- Adidasek18 21 lutego 2015, 08:41 · DyskusjaPolecają
2
Kto z was nie moze doczekać się meczu ?
-
-
Konto usunięteOdbiegając znów od tematu, świetna wiadomość dla fanów filmu Leboakatio, dźwięk wrócił !
-
- Rybka_Puyol2000 21 lutego 2015, 08:03 · Dyskusja
0
Śniło mi się, że Pogba dołączy do Nas za 30 mln xD
-
- ShrimpyPants 21 lutego 2015, 08:00 · DyskusjaPolecają
6
Dziś miałem durny sen, że gramy nie z Malagą, a ze Sportingiem Gijon. Wygrywaliśmy do przerwy 4:0, by w 93 minucie strzelić na... 23:22. Po podaniu Messiego Xavi strzela w słupek i dobija na pustą. Równolegle Real przegrał z Sevillą. Taka abstrakcja, że musiałem się podzielić.
-
- Vernon_Roche 21 lutego 2015, 07:20 · DyskusjaPolecają
1
Przewidywane składy (vs Malaga): Bravo - Alves Pique Bartra Alba - Rafinha Busquets Iniesta - Messi Suarez Pedro [efe]
Mi taki skład pasuje :)
Choć nie wiem czy Enrique nie da przypadkiem odpocząć Messi'emu
-
- jedrek7000 21 lutego 2015, 01:50 · DyskusjaPolecają
1
Dziś wskoczymy na fotel lidera:D oby do ostatniej kolejki:D
-
- DonMatteo901 21 lutego 2015, 01:40 · Dyskusja
0
Reus się chyba w końcu po kontuzji otrząsnął i wraca do formy. Oj będą się o niego bili w lecie, będą.
-
- DonMatteo901 21 lutego 2015, 01:34 · Dyskusja
0
Ciekawe komu da odpocząć Luis w dzisiejszym meczu. Podobno Sandro i Munir mają zagrać w spotkaniu.
-
-
Konto usunięteJeeeeeeeeeeeeee MAYWEATHER vs PACQUIAO 2 MAJA!!!
-
- Michall99 21 lutego 2015, 00:26 · DyskusjaPolecają
1
Niestety nie dam rady jutro obejrzeć meczu bo idę na Lugnet dopingować naszych skoczków, ciekawe czy uda się zdobyć medal w Falun, oby :D Co do meczu to liczę na zwycięstwo w dobrym stylu, rozgrzać się na szlagier, lecz Malaga to nie byle kto, ale myślę że na Camp Nou spokojnie damy radę :D

Sortowanie