Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
- Przemek789 21 lutego 2015, 11:01 · Dyskusja
0
http://fangol.pl/view/88257/ofensywa-barcelony-kiedys xD jeszcze zobaczymy jak będzie :D
-
-
Konto usunięteWłaśnie dziś jest taki mecz, w którym Roberto mógłby dostać szansę, a grzeje trybunę. Szkoda, bo po odejściu Generała, mógłby być dobrym zmiennikiem Ivana, co wiąże się z większą ilością minut.
Skoro Generał odchodzi w 2016, to nie widzę sensu trzymać Roberto przez kolejny sezon na ławce, czy trybunach. Niech idzie na wypożyczenie do właśnie takiej Malagi. Sezon 15/16 byłby kluczowy dla dwóch wypożyczonych zawodników Barcy - Denis i Roberto, którzy swoimi minutami w klubach rywalizowali o miejsce w składzie Barcy po odejściu Generała.
-
- Przemek789 21 lutego 2015, 11:00 · Dyskusja
0
-
- barcelona1297 21 lutego 2015, 10:59 · Dyskusja
0
Myślę że to będzie kolejny mecz w którym każdy zawodnik z genialnego trio Barcy strzeli gola :D
-
-
Konto usunięte5. kolejka Liga BBVA Malaga 0-0 Barca. Dzisiaj typuje wynik 2:0 dla nas, po jednej brameczce dla Messiego i Suareza.
-
-
Konto usunięte"Problem w tym, że nie wiem skąd wziął się pseudonim "Lord Bendtner" i nie rozumiem dlaczego to ma być śmieszne. Czy jestem wyśmiewany przez ludzi? To coś poważnego?
Myślę, że ten fenomen rozwinął się wśród młodych ludzi w mediach społecznościowych.
Uważają, że to brzmi dobrze."
Lord nie rozumie swojego fenomenu ;D
-
- AlwaysBlaugrana 21 lutego 2015, 10:53 · DyskusjaPolecają
3
Liczę na kolejny mecz z golem Suareza. :)
-
- Vernon_Roche 21 lutego 2015, 10:44 · Dyskusja
0
Hagi (ex-Madryt -Barcelona): "Messi i Ronaldo? Lubię obu, ale muszę przyznać się że mam słabość do tego lewonożnego" :D
-
- xAntyReal 21 lutego 2015, 10:44 · Dyskusja
0
http://sport.tvp.pl/18962454/malaga-na-drodze-barcelony-do-historycznego-wyczynu
-
- Przemek789 21 lutego 2015, 10:42 · Dyskusja
0
Też nie mozecie sie już doczekać? ja chodze po mieszkaniu i patrzę co chwilę na zegarek :D
-
- damcio9707 21 lutego 2015, 10:31 · Dyskusja
0
Może Wy pomożcie mi z odpowiedzia na to pytanie. Ile Leo Messi na goli w lidze mistrzów. Według oficjalnej strony rozgrywek ma 74 a kiedy sprawdziłem w wielu innych źródłach wszędzie było ze ma 75(stan po 6 kolejce) i było nawet napisane ile w fazie grypowej a ile w pucharowej. I nwm w końcu ile ich ma na swoim koncie

Sortowanie