Barça - Malaga 3:0
20 lutego 2015, 21:48
- Przejdź do artykułuLigowy obowiązek przed europejskim szlagierem
Zapewne wszyscy kibice FC Barcelony żyją już zbliżającym się spotkaniem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City, jednak zanim dojdzie do arcyważnego pojedynku z mistrzami Anglii, na Camp Nou zawita groźna w tym sezonie Málaga. Tylko zwycięstwo w meczu z Andaluzyjczykami pozwoli podopiecznym Luisa Enrique na przystąpienie do europejskiego szlagieru w dobrych humorach.
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteClaudio Bravo, Martin Montoya, Marc Bartra, Javier Mascherano, Adriano, Sergio Busquets, Xavi, Ivan Rakitić, Pedro, Lionel Messi, Neymar. Wystarczy taki składzik by wygrać z Malagą.
-
-
Konto usunięteDziś Bartra i Rafinha muszą zagrać w pierwszym bo innej opcji nie widzę :D
-
- FCBaRceLLona 21 lutego 2015, 11:39 · Dyskusja
0
Być może za wcześnie na takie pytanie ale znacie jakieś strony gdzie będzie powtórka dzisiejszego całego meczu barcy? Niestety nie będzie mnie w domu:(
-
-
Konto usunięteJestem ciekaw co mają do powiedzenia ci którzy po rundzie jesiennej i dwóch pierwszych meczach w 2015 roku mówili że Klopp to słaby trener.
Teraz po trzech zwycięstwach z rzędu ich sytuacja w lidze nie jest taka zła i powoli ale idą w górę tabeli.
-
- Przemek789 21 lutego 2015, 11:31 · DyskusjaPolecają
4
https://mobile.twitter.com/barcastuff/status/568885448392744960 zdjęcie tygodnia :D
-
-
Konto usuniętehttps://mobile.twitter.com/barcastuff/status/568885448392744960
MSN - Idealne na tapetę ;)
-
-
Konto usunięteDzisiaj urodziny obchodzi David Odonkor. Pamiętacie go?
Jeśli ktoś zapomniał to wystarczy przypomnieć sobie mundial 2006 i mecz Niemców z Polską.
-
- Przemek789 21 lutego 2015, 11:19 · Dyskusja
0
ale ten Higuain denerwuje :D
-
- Fcbclub123 21 lutego 2015, 11:16 · Dyskusja
0
Dzisiejszy mecz nie będzie najłatwiejszy ...dobrze,że gramy u siebie ,na wyjeździe padł bezbramkowy remis...teraz trzeba wygrać w ładnym stylu by przestraszyć rywali z Etihad ;)
-
-
Konto usunięteW meczu z City wolicie Stegena czy Bravo? Jestem przekonany, że Chilijczyk wystąpi dzisiaj od pierwszych minut, a Lucho będzie brnął w ten głupi schemat. Przecież jak Niemiec z marszu wejdzie do bramki w 1/8 LM i to z City bez ogrania, może się skończyć podobnie jak w pierwszym meczu z PSG czy ostatniej wpadce w CdR.
-
-
Konto usunięteHA HA HA HA...
http://fangol.pl/view/87701/suarez-wysmial-cristiano
-
- Vernon_Roche 21 lutego 2015, 11:04 · DyskusjaPolecają
1
Messi: "To nowa szansa na trzy punkty, a nie zemsta za pierwszą rundę. Będziemy walczyć od pierwszej minuty.". #fcblive
Chciałbym żeby Leo wreszcie strzelił gola w 1 minucie :)
-
-
Konto usunięteMoże kogoś to zaciekawi :) http://fangol.pl/view/88310/kolejna-nagroda-cristiano

Sortowanie