Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- Generał Xavi 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
To ja zaczne kawał:
Przychodzi Mourinho i Pepe do McDonalda. Mourinho podchodzi do lady i mówi:
- dwa wieśmaki
Na to sprzedawca:
- no widze, a co podać ?
:D
-
- SinMistico 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
Ja pierdziele ... tyle nerwów ... nie oglądam tego .... wole się pomodlić o remis Valenci
-
- malutkiFCB 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
ale szczescie
-
-
Konto usunięteGuaita mistrz :D
KochamUnited - juz ci cos napisalem, skoncz prowokatorze.
-
- sanchezalexis 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
G u a i t a !!!
-
- BrodnicaFCB 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
Soldado pogrąży swojaków!
Tak to jest jak się nie szanuje wychowanków...
-
- zloty07 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
Ronaldo jest po prostu fantastyczny! jak mozna nazwac jego najlepszym pilkarzem swiata jak ten typ w sytuacji sam na sam zostaje okiwany przez wlasne nogi i jeszcze ma pretensje do sedziego ze nie odgwizdal karnego.
PS znajac zycie sreal i tak strzeli gola z dupy bo jedynie tak moze dzis wygrac.
-
- damianex10 8 kwietnia 2012, 23:06 · Dyskusja
0
Benzema jak on nie strzelil o_O

Sortowanie