Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- kacperowski20 8 kwietnia 2012, 22:56 · Dyskusja
0
wynik taki byłby super,a Pepe to już swoich kolegów z drużyny kopie? do czego to doszło,no ale to Pepe : )
-
- 8 kwietnia 2012, 22:56 · Dyskusja
0
Mou jaki dzikus, nic dziwnego, że piłkarze tak się zachowują !
-
- kamilo0066 8 kwietnia 2012, 22:56 · Dyskusja
0
valencia!
-
-
Konto usunięteOh Żoze juz zaczyna swoje popisowe show.
-
- kochamUnited 8 kwietnia 2012, 22:56 · Dyskusja
0
Nejdro - no rzeczywiście nie? hańba dla Ronaldo.
-
- SinMistico 8 kwietnia 2012, 22:55 · Dyskusja
0
Nie ma co się cieszyć. Jeżeli do 80 min Real nie strzeli gola to zapewne zobaczymy karnego dla mier....
Według mnie J. Alba jest świetny i powinniśmy go kupić ...
-
- BrodnicaFCB 8 kwietnia 2012, 22:54 · Dyskusja
0
Frekwencja lepsza aniżeli Barca by grała:p Jazda z K.rewskimi!

Sortowanie