Bramki: Saragossa - Barca
7 kwietnia 2012, 19:36
- Przejdź do artykułuCenne trzy punkty na Romareda!
FC Barcelona pokonała na La Romareda Real Saragossa 1:4 po dwóch golach Messiego i trafieniach Puyola oraz Pedro. Zwycięstwo Barçy było w pełni zasłużone, a kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, bo oprócz bramek był także obroniony karny przez Valdésa czy czerwona kartka dla Abrahama.
Czytaj więcej-
- sanchezalexis 8 kwietnia 2012, 22:50 · Dyskusja
0
pablo i mathieu, mzoe cos zwojują
-
- Hernandezka 8 kwietnia 2012, 22:50 · Dyskusja
0
kochamUnited
wcale nie twierdze, że jestem ładna. I nie chodziło mi o zdjęcie, a o komentarz Ibry :)
Pepe to jednak zawsze był fajny :D
-
-
Konto usunięteKochamUnited - won, idz swietuj na swoja stronke ze Arsenal dzis wam mistrzostwo wygral, bo sami z $hity nie potraficie wygrac - czekaj, niech no Ci przypomne - 6:1. Co slychac w Lidze Europejskiej? Ah, przepraszam :D Wyeliminowal Was hiszpanski "slabiak" ;] Zegnaj prowokatorze.
Jeszcze 30min. Gogogo Valencia!
-
- quantetVEB 8 kwietnia 2012, 22:49 · Dyskusja
0
nie śmiać się z pepe, chłopak nie ma mózgu, kieruje się instyktem przetrwania, ale to nie powód do wyzwisk
-
- ThiagoxFabregas. 8 kwietnia 2012, 22:49 · Dyskusja
0
Valencio ! naprzód !
Oby przepowiednia jasnowidza sie sprawdziła i zeby to barca zgarneła tytuł , no ale przy takiej grze realu to wiadome !
-
- Fizzy Womack 8 kwietnia 2012, 22:49 · Dyskusja
0
real jakie błazny heheh
-
- BrodnicaFCB 8 kwietnia 2012, 22:49 · Dyskusja
0
Valencia GRAMY DO KOŃCA!!!
Walkaaaaa!

Sortowanie