Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 12:52 · Dyskusja
0
Pinto mógłby pograć jeszcze z ładnych parę lat, więc po odejściu Valdesa nowy bramkarz wcale nie jest priorytetem.
-
- karol_ziemba 26 stycznia 2013, 12:12 · Dyskusja
0
06.06.2013
-
-
Konto usunięteDajcie spokój . Real musiał kupić bramkarza . Adan w podstawie a kto na ławce ?
-
- artur21lks 26 stycznia 2013, 11:26 · Dyskusja
0
Iniesta nie powinien zostać najlepszym zawodnikiem w tym meczu. Moim zdaniem, nie walczył do końca o piłkę, miał gorsze odbiory itd. Plusem jest jego bramka. Moim zdaniem to Dani Alves powinien zostać piłkarzem meczu. Miał asystę przy 1 golu i dobrze walczył w obronie, a o włączaniu sie do akcji już nie wspomnę.
-
- buba100111 26 stycznia 2013, 11:12 · Dyskusja
0
kto do cholery kliknął na Cesca w sondzie? Proszę was, za to wymuszanie to powinien się schować :|
-
- (FILIP-SZCZECIN) 26 stycznia 2013, 11:01 · Dyskusja
0
Fajnie krzyczą komentatorzy, szkoda że u nas takich nie ma emocji w komentowaniu.
!!!VeB!!!
-
- Czadek 26 stycznia 2013, 10:58 · Dyskusja
0
Stelios23,
z jednej strony tak ale jeszcze to nie jest pewne ze Lopez będzie pierwszym bramkarzem a Adan drugim, może być naodwrót. Po przeciez jak Adan dostałby kontuzji albo dostał kartki nie miałby zmiennika. No ale niewiadomo może to Adan bedzie zmiennikiem Lopeza. Jutro sie dowiemy.
-
-
Konto usunięteAdan mówił, że w całej tej sytuacji kiedy Mou posadził Ikera w spotkaniu z Malagą, zabrakło dla niego szacunku ze strony kibiców, mediów itd.
To jak nazwać kupno Lopeza w sytuacji gdzie to Adan przy kontuzji Ikera powinien być pierwszym bramkarzem ? Klub też nie szanuje bramkarza i nie ufa mu.
-
- Antimadridista~ 26 stycznia 2013, 10:18 · Dyskusja
0
Ja myślę ze nam jest potrzebny jak najszybciej dobry bramkarz VV nie przedluzy kontraktu, a bez urazy ale Pinto to też doskonałym bramkarzem nie jest.
-
- lokusinho 26 stycznia 2013, 10:08 · Dyskusja
0
Siema, tak piszecie i piszecie o pozycji bramkarza w Realu...
i w sumie wszyscy mają racje - że Mourinho sam sobie strzela w łeb kupując Diego Lopeza mimo że Adan dla niego jest nawet lepszy od Casillasa.
że właściwie gdyby go nie kupili to nie mieliby zmiennika na tą pozycje w razie urazu Adana. itp.
Myśle że Real i całe to szemrane towarzystwo wyjdzie z tego cało jeśli postawi na Adana, a Diego Lopez będzie jedynie jako konkurent i osoba w razie nagłego wypadku.
Jak z Getafe i z Barceloną zagra Diego Lopez - to śmiech na sali :D
-
-
Konto usunięte@prorokkk Jak to po co? A co jak Adan też złapie kontuzje? Jesus Fernandez ma być wtedy pierwszym bramkarzem?
-
- ChampionLW 26 stycznia 2013, 09:57 · Dyskusja
0
Więcej strzeliliśmy niż straciliśmy, nie mam nic przeciwko żeby tak grali co mecz. Liczą się zwycięstwa. Taka prawda, że obydwie bramki dla Malagi wynikały ze słabości naszego bramkarza, to samo dzieje się w lidze gdy broni Valdes. Z niecierpliwością czekam na nowy nabytek, i oby nie był to cienias Reina..
-
- dzefrej234 26 stycznia 2013, 09:51 · Dyskusja
0
Diego Lopez w realu haha...
-
- NightSoldier 26 stycznia 2013, 09:43 · Dyskusja
0
Katalończyk 99
Nie do końca jest tak jak piszesz ponieważ Adan nie miałby konkurenta przez te 12 tygodni (umówmy się - nawet Jesus nie byłby w stanie walczyć o pierwszy skład Realu :-)
Realowi był potrzebny doświadczony bramkarz, który zna realia La Liga i nie potrzebował by czasu na aklimatyzacją - widzicie na oku kogoś lepszego?
Przepraszam kolego, ale jeżeli uważasz, że sam Adan i nie zaliczający nawet 0,5 sekundy na boisku Jesus Fernandez wystarczyli by na peleton 12-tygodniowy to widocznie masz słabe pojęcie o świecie. Gdyby u Was VV wypadł na 2 miesiące pocieszylibyście się Pinto i Olazabalem? Tutaj jest jednak lekka różnica - Pinto ma doświadczenie, którego Adanowi brakuje.

Sortowanie