Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 00:45 · Dyskusja
0
Marcelo zagrał 45 minut w meczu z Valencia i powoli wraca do gry
-
-
Konto usunięteWybitnyMessi
Tak, ale dopiero niedawno, więc myślę, że nie wybiegnie w podstawowym z Barcą. Chociaż kto wie...
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:44 · Dyskusja
0
Marcelo już wrócił do gry?
-
- Hen 26 stycznia 2013, 00:39 · Dyskusja
0
@piachuFCB,
Oj nie zgodzę się że obrona Realu wcale nie jest zła. Na środku obrony grać zawodnikami którzy z tak dobrym przeciwnikiem maja okazję zagrać może raz-dwa razy w sezonie to ogromne ryzyko, nikt z wymienionej przez Ciebie trójki nie zapewni im spokoju na środku obrony. Na bokach też cieniutko, Arbeloa wiadomo nie od dziś że to "solidny przeciętniak", najsłabsze ogniwo podstawowej jedenastki Realu, o ironio, w tym meczu może być najmocniejszym punktem obrony, Marcelo jeszcze nie doszedł do formy a Essien to jednak nie obrońca. Naprawdę mamy ogromną szansę i powinniśmy to wykorzystać.
-
- Madridista22 26 stycznia 2013, 00:37 · Dyskusja
0
piachuFCB,
raczej zagra Albiol, bo ostatnio prezentował bardzo wysoki poziom w starciach z Valencją.
-
-
Konto usuniętefoxxxx
Bo dla takich osób jak karol_ziemba powinien być od razu ban na IP i spokój. Bo jedyne co mnie jeszcze trzyma na tej stronie to fajne artykuły i to, że z niektórymi można porozmawiać na poziomie, ale ogólnie poziom komentarzy jest straszny.
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:35 · Dyskusja
0
Hen
Dzięki za wskazówki, jeszcze wiele przede mną, chcę się rozwijać intelektualnie. Naprawdę doceniam to i to wiele dla mnie znaczy, że są tutaj osoby gotowe wyciągnąć dla ciebie pomocną dłoń.
-
- piachuFCB 26 stycznia 2013, 00:34 · Dyskusja
0
Linia defensywna Realu wcale nie jest taka zła. U nich na ŚO z nami w pierwszym meczu na pewno zagra Varane i ktoś z dwójki Carvalho/Albiol. Na bokach mają Arbeloe, Marcelo (choć on jest bez formy), Essiena. Na rewanż wrócą Ramos, Coentrao i być może Pepe.
-
- Hen 26 stycznia 2013, 00:31 · Dyskusja
0
@WybitnyMessi,
Cóż, widać że jesteś z gimnazjum, bo niestety sporo Twoich postów jest pisanych jak przez stereotypowego "gimbusa". Spróbuj pisać na temat, uważać na ortografie, interpunkcję a od razu będzie lepiej i nie będzie tyle pojazdów na Ciebie. To tak niewiele a zupełnie zmienia poziom wypowiedzi.
-
- Madridista22 26 stycznia 2013, 00:30 · Dyskusja
0
'Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.'
-
- lechu55 26 stycznia 2013, 00:30 · Dyskusja
0
foxxx
Strona sama w sobie się rozwija. Ciągle jest ulepszana, są ciekawsze artykuły itp. Zanika za to kultura w dyskusjach. Tu jest ciągłe najeżdzanie na siebie i wszystko wkoło. Oczywiście w wykonaniu "kibiców" Ci, którzy już trochę na tej stronie są i reprezentują sobą jakiś poziom... no cóż dyskutować mogą tylko na priv. W komentarzach pod newsami ich rozmowy giną u. lawinie bluzg jakiś dzieciaków...
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:26 · Dyskusja
0
karol_ziemba
Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę Cię wyzywał. Nie zamierzam już Ci odpisywać.
-
- Madridista22 26 stycznia 2013, 00:26 · Dyskusja
0
I jeszcze: Niech wygra lepszy.
-
-
Konto usuniętefoxxxx
Dno i 2 metry mułu? Już ten poziom osiągnęła przez użytkowników pokroju karola_ziemby...
-
- PatrychoO 26 stycznia 2013, 00:23 · Dyskusja
0
W środę spodziewajmy się fajnego widowiska, wielu goli i emocji, bo o to chodzi w święcie piłkarskim, jakim są Gran Derbi. Niech to będzie show ze strony jednych i drugich, bez kłótni, a rywalizacja niech będzie tylko na boisku i tylko czysto sportowa.
VeB!

Sortowanie