Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
- keavykruq12 26 stycznia 2013, 06:40 · Dyskusja
0
Zwróciliście może uwagę, że "Madridista22" przychodzi tu leczyć kompleksy XD, już widzę tą minę sfrustrowanego małolata obgryzającego paznokcie z nienawiści do BARCY bo jego realek klepie, ale biedę ^^
-
- Katalończyk 99 26 stycznia 2013, 02:12 · Dyskusja
0
Dla mnie kupno Lopeza to jest dla Realu tonięcie we własnym gównie zrobione przez Mourinho, jak dobrze pamiętam sam "the special one" odsunął Ikera na rzecz Adana pokazując,że nie ma świętych w jego drużynie, niby były bajki o tym,że Adan w lepszej formie o tym jak Iker "zapomniał" jak się broni no ale ok mogło tak być ale przychodzi czas kiedy Iker dostaje poważnej kontuzji na czas ok.miesiąca i co? Adan ma bronić...co robi Mou i zarząd? kupują nowego bramkarza :) Wróci Iker będzie pierwszym bramkarzem no i z automatu Lopez drugim...a Adan? Adan właśnie w tym czasie został nieżle wyrolowany przez sam Real Madryt. Adan teraz cierpi z powodu konflitu na linii Iker- Mou. Jednak to tylko moje skromne zdanie
-
- replikant 26 stycznia 2013, 01:48 · Dyskusja
0
Oby na boisku królował przede wszystkim piękny football i gra fair-play. NIe zapominajmy o szacunku do rywala. Kibicujmy z oddaniem i doceniajmy wielkość przeciwnika. Mam nadzieję, że czeka nas piękne widowisko sportowe, pozbawione jakich kolwiek incydentów czy uwag psujących smak konfrontacji najlepszych dryżyn na świecie...
-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 01:03 · Dyskusja
0
Śpij nie gadaj :)
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:59 · Dyskusja
0
Idę spać. Dobrze się z Wami rozmawiało
Dobranoc Wszystkim
-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 00:56 · Dyskusja
0
No coś w tym jest ze Brazylia mo dobrych bocznych obrońcow , w 11 FIFA jest przeciez Alves i Marcelo
-
-
Konto usunięteOgólnie jeśli chodzi o bocznych obrońców to Brazylia zawsze miała ich świetnych. Dużo w tym zasługi stosowanego w Brazylii 3-5-2, gdzie boki należały do zawodników pokroju Roberto Carlosa czy Cafu. Zawodnicy Ci byli więc nie dość, że dobrzy w defensywie to też bardzo dobrzy w ataku. Dla mnie Carlos był najlepszym bocznym obrońcą jakiego kiedykolwiek widziałem.
-
- Hen 26 stycznia 2013, 00:51 · Dyskusja
0
@piachuFCB,
Niby dają radę, ale jednak u każdego z nich o błędy indywidualne nie trudno, a jak Leo i Andres zaczną czarować to mogą im się nogi poplątać, na pewno nie ma porównania pomiędzy nimi a duetem Ramos-Pepe. Właściwie jedyne czego się obawiam to jakiś nasz klops w obronie, chociaż jestem przekonany że wywieziemy korzystny wynik, nie wierzę żebyśmy nie strzelili gola na Bernabeu przy takiej obronie Realu, a wiadomo, każda bramka na wyjeździe jest na wagę złota ;)
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:50 · Dyskusja
0
Swoją drogą pamiętam jak kiedyś w brawo sport był artykuł poświęcony trzem nowym nabytkom Realu, czyli Higuainowi, Gago i właśnie Marcelo. Fajnie się wtedy czytało, że tacy młodzi i podbiją świat. Tylko Gago z tej trójki najgorzej się powiodło.
-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 00:48 · Dyskusja
0
Teraz według mnie jest na rowni z Albą
-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 00:47 · Dyskusja
0
Przed kontuzją Marcelo był best left defender
-
- WybitnyMessi 26 stycznia 2013, 00:47 · Dyskusja
0
Ciekawe w jakiej dyspozycji jest Brazylijczyk, przed kontuzją był niezłym kopaczem.
-
- Suavemente 26 stycznia 2013, 00:46 · Dyskusja
0
A w Madrycie Diego Lopez , przyznam sie szczerze że Real mnie zaskoczył tak szybko przeprowadzonym transferem
-
- lechu55 26 stycznia 2013, 00:45 · Dyskusja
0
Realowi będzie zależało by wyłączyć środek pola u nas. Wtedy ich obrona nie będzie cierpieć bo zmaleje nasza moc w ofensywie. Jeśli się temu oprzemy to może być naprawdę dobrze. Messi strzela regularnie, trafia ostatnio Pedro, jest Iniesta. Inną sprawą jest nasza obrona. W ataku Real pozostanie mocny i tego się boję przy tym, co potrafią obrońcy Barcy wyprawiać.

Sortowanie