Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
- WybitnyMessi 25 stycznia 2013, 23:52 · Dyskusja
0
matininho
To Twoim zdaniem związek z kobietą poznaną na zabawie tanecznej, który być może z biegiem czasu owocuje w coś więcej, np. "małżeństwo" nie jest normalną rzeczą?
-
-
Konto usunięteWybitny
Można, ale na forach sportowych nie dyskutuje się o takich sprawach tylko dyskutuje się o sporcie.
-
- Madridista22 25 stycznia 2013, 23:50 · Dyskusja
0
karol_ziemba,
za to dla Ciebie specjalnie sprawdziłem Krajowy Rejestr Domen i co się okazuje? Domena seozonowcy.org.pl jest wolna. To Twoja szansa. LEĆ!!
-
- FCB NA ZAWSZE! 25 stycznia 2013, 23:49 · Dyskusja
0
matifcb1899 trochę przesadziłeś z tym tekstem ale może ktoś lubi takie żarty,pozdro.
-
-
Konto usuniętekarol_ziemba
Wierz mi, że gdybym miał więcej wolnego czasu to wziąłbym zebrał kilka osób i założył taką stronę. Bo być kibicem to nie znaczy być zapatrzonym ślepo w klub, któremu się kibicuje i wyzywanie kibiców innych klubów. To umiejętność choć trochę obiektywnego spojrzenia na piłkę i umiejętność okazania szacunku innym.
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:49 · Dyskusja
0
matifcb1899
Obraziłeś mnie więc nie pozostanę dłużny... śmieciu!
C de f b
Tacy jak Ty to... już ci to chyba mówiłem
-
- WybitnyMessi 25 stycznia 2013, 23:48 · Dyskusja
0
matifcb1899
Zapytam tak Ciebie. A czy sport nie można wiązać z miłością?
-
-
Konto usunięteWybitneMessi
To jest forum sportowe nie towarzyskie. Dziękuję, bez odbioru.
-
- FCB NA ZAWSZE! 25 stycznia 2013, 23:45 · Dyskusja
0
WybitnyMessi naprawde Twoje komentarze na tej stronie są Wybitne,miłej zabawy życze.
-
- WybitnyMessi 25 stycznia 2013, 23:44 · Dyskusja
0
matifcb1899
Zaraz zaraz, napisałem, czy ktoś z WAS jutro idzie na zabawę? To pytanie nie tyczy się mnie, tylko Was. Lubię Was i z chęcią wysłucham, czy chodzi ktoś z Was na takie biby.
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:44 · Dyskusja
0
matifcb1899
To proponuję wspołnie z Madridista22 otworzyć stronę fcb-rm.com
-
-
Konto usuniętekarol_ziemba
Patrząc na Twoje wpisy rozumiem po co chcą wprowadzić aborcję.

Sortowanie