Malaga - Barcelona 2:4
24 stycznia 2013, 21:38
- Przejdź do artykułuW półfinale z Realem Madryt
FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowej rywalizacji o Puchar Króla na La Rosaleda pokonała Málagę 4:2. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, dlatego to Katalończycy awansowali do półfinału rozgrywek, gdzie zmierzą się z Realem Madryt. Bramki dla Barçy we wczorajszym meczu zdobywali Pedro (8 m.), Piqué (49 m.), Iniesta (76 m.) oraz Messi (80 m.). Dla gospodarzy trafiali natomiast Joaquín (12 m.) i Santa Cruz (68 m.).
Czytaj więcej-
-
Konto usunięteWybitnyMessi
Nie, prosi o bana, bo zazwyczaj piszesz nie na temat i głupoty. Co kogo obchodzi co będziesz robił jutro lub jakie masz oceny z matematyki? Zastanów się, przemyśl to i jak zmądrzejesz to wróć.
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:41 · Dyskusja
0
Madridista22
Szok!! Kibic Realu na stronie Barcy poucza tutejszych userów:D:D
Załóż sobie własną stronę o Realu i tam się wypowiadaj!! Może mati i cdefb do Ciebie dołączą bo macie widać wspólne tematy...
-
- WybitnyMessi 25 stycznia 2013, 23:40 · Dyskusja
0
matininho
Uraziło Cię to kolego, że jutro idę z przyjaciółmi na dyskotekę wyrywać fajne dziewczyny?
-
-
Konto usuniętekarol_ziemba
Nie dam, bo nie mogę patrzeć na takie rzeczy obojętnie. Twój brak tolerancji razi w oczy. Brakuje mi jeszcze w Twoich postach haseł typu "Polska dla Polaków"...
-
- Madridista22 25 stycznia 2013, 23:39 · Dyskusja
0
karol_ziemba,
Skoro piszesz tutaj, a nie na PW to dotyczy to wszystkich czytających prawdopodobnie.
-
- FCB NA ZAWSZE! 25 stycznia 2013, 23:38 · Dyskusja
0
Ta strona jest dla wszystkich tych którzy nie łamia pewnych zasad i posiadaja choć troszke inteligencji więc nie wyganiajmy Madridisty22 tylko z powodu tego ze jest po tej drugiej stronie...chyba ze przesadzi wtedy to wiadomo...hehe..ogólnie rzecz biorac na razie nie przesadził aż tak bardzo mysle...
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:38 · Dyskusja
0
matifcb1899
Ale czy Ty musisz wtrącać swoje 3 grosze w coś co Ciebie nie dotyczy?? Daj już na wstrzymanie...
-
- Madridista22 25 stycznia 2013, 23:36 · Dyskusja
0
Tutaj system komentarzy jest stworzony bliżej forum, a tam ciężko cokolwiek przeczytać. Poza tym nie czytam tamtych komentarzy, bo wygląda to tak jak czasami pod newsami tutaj. Wszędzie jest pełno idiotów. I tam i tu.
1899BlaugranaANTYsREAL,
Mam nieco inne zdanie na ten temat.
karol_ziemba,
właśnie zastanawiam się poważnie czy Ty naprawdę kibicujesz Barcelonie.
Pozdrawiam
-
-
Konto usuniętekarol_ziemba
Nigdy nie powiedziałeś do kogoś kolego? Zresztą czy kibic Barcy nie może się przyjaźnić lub być w związku z kimś kto kibicuje Realowi. Naprawdę dziwne masz poglądy...
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:34 · Dyskusja
0
c.de.f.b
Dlaczego nie kierujesz do mnie swoich wypowiedzi tylko piszesz nie wiadomo do kogo?? Przecież obydwaj wiemy, że kolegami to my napewno nie będziemy bo trzymasz sztamę z kolegą Madriditas22 :D
-
-
Konto usunięteDersu
A trochę jaśniej może? O jakie wydarzenie dokładnie chodzi?
Do wszystkich, którzy wyganiają Madridistę22 - Jest tu jakiś wymóg by móc pisać to trzeba być kibicem Barcy? Nie ma. Więc może pisać kto chce o ile nie narusza regulaminu, a Madridista22 tego nie robi.
-
- WybitnyMessi 25 stycznia 2013, 23:32 · Dyskusja
0
Jedziecie jutro na jakieś disco wyrywać dupy?
-
- karol_ziemba 25 stycznia 2013, 23:31 · Dyskusja
0
c.de.f.b
"Madridista22,
masz rację kolego"
Jeśli to twój kolega to już wiem komu będziesz kibicować w półfinale CdR :)

Sortowanie