Marc-Andre Ter Stegen
-
- KingLeonidas 10 maja 2013, 11:55 · Dyskusja
0
Z ręką na sercu mogę przyznać, że jest to dla mnie nr 1 z bramkarzy, których można wyciągnąć z innych klubów. Przed nim cała kariera, a już jest kompletnie ułożony. Już widzę jak opieprza Puyola za dopuszczenie do strzału;) Taki ktoś jest potrzebny Barcelonie. Potrafi niejednokrotnie w pojedynkę zatrzymywać napór przeciwników. Brać i się nie zastanawiać.
-
- Ryfi_1994 10 maja 2013, 11:52 · Dyskusja
0
Nie oglądałem go zbyt wiele razy w akcji, ale na podstawie tego filmiku można stwierdzić że jest odważny, ma dobry refleks i świetnie radzi sobie w powietrzu. Brakuje mu tylko doświadczenia w poważniejszych rozgrywkach (LM, LE). Moim marzeniem jest T.Cortouis, ale jeśli przyjdzie Marc to też się nie obrażę :)
-
-
Konto usunięteBrak doświadczenia nie stanowi tu problemu, bo chłopak jest młody, zdolny i Barcelonie powinien sobie spokojnie poradzić. Jeśli upieralibyśmy się przy tym by sprowadzić doświadczonego bramkarza to ostatecznie rzeczywiście kupimy Reine który trochę tych meczów już rozegrał w swoim życiu ale golkiperem wybitnym nie jest, powiedziałabym nawet że jest bardzo przeciętny.
-
- Jason21 10 maja 2013, 11:45 · Dyskusja
0
Chłopak bez wątpienia ma wielki talent, świetne warunki i dotychczas nie popełniał klopsów, co jak na młody wiek dla bramkarza to aż nie możliwe do pojęcia. Jednak zawsze w przypadku transferu młodego bramkarza pozostaje kwestia jego wytrzymałości na presję i mecze o wielką stawkę, których dotychczas raczej w Borussi M. nie rozgrywał. Można go oceniać jedynie na tle starć z Bayernem czy Borussią Dortmund, gdzie mimo wszystko spisywał się świetnie. Uważam że w naszej obecnej sytuacji jest to ryzyko, które warto jednak podjąć.
-
-
Konto usunięteI TO CHODZI !!!!!!!!
-
- Maciek Barca10 10 maja 2013, 10:58 · Dyskusja
0
Chłop jest stworzony do Barcy swietnie gra na przed polu. Moim zdaniem strasznie podobnie broni do Neuera widac, ze w niemczach stawiaja na rozwuj bramkarzy i sa tego efekty. Jezeli do Barcy dojdzie nie daj Boze Reina albo jaki inny 'pseudobramkarz' to slabo widze dalej wielka Barce nawet jesli wzmocnimy pozostale formacje. Bramkarz to podstawa wszstkie wielkie kluby maja genialnych golkiperow tylko w Barcelonie zawsze szukaja najtanszych rozwiazan. Dobrze ze VV odchodzi bo potrzebna jest swieza krew a V.V ostatnimy czasu zaczął przypominac tego z sezonow 2005/2006
-
-
Konto usuniętemysle ze sie na da .. a valdes .. jego czas juz minal.po za tym dla mnie nigdy bronic nieumial czasami takie szmaty przepuszczal ze szkoda gadac ...
-
- juliancarax 10 maja 2013, 10:43 · Dyskusja
0
będzie płacz
-
- wiktormessi98 10 maja 2013, 10:35 · Dyskusja
0
@el Ronaldinho
Neymar 20mln? W jakim Ty świecie żyjesz, on to minimum 40 patykow..


Sortowanie