Marc-Andre Ter Stegen
-
- 10 maja 2013, 09:04 · Dyskusja
0
tylko Janusz Jojko
-
- ProMILs 10 maja 2013, 09:03 · Dyskusja
0
I co z tego, że Niemiec? Może tylko tyle, że Polacy nie lubią Niemców, a poza tym to bardzo solidni piłkarze. W sumie całkiem niezły z niego bramkarz, ale dla golkipera Barcelony najważniejszą cechą według mnie jest bronienie setek, a nie jakaś gra nogami. Nie jest sztuką podać do obrońcy, czy wykopać do przodu, a sytuacji sam na sam przeciwnicy Barcy mają dość sporo.
-
- jeonek 10 maja 2013, 09:00 · Dyskusja
0
Znając zycie i tak Valdes zostanie na kolejny sezon, a na rezerwę przyjdzie ktoś z DNA Barcy czyli Reina. Pedro nie odejdzie, Xavi będzie grał w każdym meczu mimo braku formy i tak towarzystwo wzajemnej adoracji będzie się fajnie bawiło.
Szkoda tylko, że zapominają, że tu liczy się Klub! To jest Barca! Jak komuś się nie chce grać to na ławę lub out.
-
-
Konto usunięteŚwietny zawodnik i to za niewielką cenę (podobno ok 10 baniek). Szkoda, że to niemiec; raz że słaba aklimatyzacja, a dwa... no to po prostu niemiec... Jednak naprawdę wartościowy zawodnik, więc jestem w stanie to jakoś 'przełknąć'..
-
- Krzysiek723 10 maja 2013, 08:49 · Dyskusja
0
Szczęsnego sobie darujcie bo to nawet nie jest żałosne. Chce przypomnieć, że Casillas też debiutował w Realu w podobnym wieku i stał się jednym z najlepszych bramkarzy w historii. Skreślacie go bo jest młody? Czy Wy wiecie o czym piszecie? Wolelibyście Reine bo jest starszy o ponad 10 lat, gra w lepszym klubie i zna dobrze piłkarzy Barcy?
-
- FabregasOnlyInMyHeart 10 maja 2013, 08:32 · Dyskusja
0
nareszcie dobra wiadomosc! I to o zawodniku który ma swietlana przyszłosc:) Ter Stegen do Barcy^^
-
- Vamos Barca :) 10 maja 2013, 08:19 · Dyskusja
0
Bardzo dobry bramkarz pasowałby do barcy napewno mam nadzieje ze własnie kogos takiego kupią i w koncu ta Era Valdesa dobiegnie konca ! :)
-
- stefan200883 10 maja 2013, 07:53 · Dyskusja
0
Uwielbiam bramkarzy, ktorzy "żyja" w bramce. Tak samo jak trenerów, którzy "żyją" przy linii bocznej. Sorry Tito...
-
- AdrianJaniak 10 maja 2013, 07:30 · Dyskusja
0
Ludzie zastanówcie się najpierw, on jest młody zapewne nie tak silny psychicznie źeby cały mecz stać i nie mieć żadnej okazji a w 90 minucie jakaś kontra i co myślicie że obroni? Może i obroni ale wątpię żeby 21 latek krzyczał na Puyola Pique czy innych przestraszy się krzyknąć błąd w ustawieniu i strata bramki takie mogą być konsekwencje. Bramkarz dobry obiecujący ale jako zmiennik narazie niż pierwszy
-
- Ojeju 10 maja 2013, 07:29 · Dyskusja
0
Tylko z Ter Stegen'em jest jeden problem. Póki co gra w słabym Mönchengladbach, gdzie cały mecz praktycznie ma co robić. Nie wiadomo natomiast jak będzie sobie radził w Barcelonie gdzie może cały mecz nie mieć nic do roboty, a później z nagle będą potrzebne 2-3 bardzo dobre interwencje.
-
- Alicja3500 10 maja 2013, 06:56 · Dyskusja
0
No ja myślę, że to opcja nr. jeden :D Mam wielką nadzieję, że będzie bronił naszej bramki :P
-
- assasin1807 10 maja 2013, 06:36 · Dyskusja
0
A i niech przedłużają kontrakt z Adriano!
-
- assasin1807 10 maja 2013, 06:35 · Dyskusja
0
Skończy się na Ter Stegenie, Neymarze i jakimś obrońcy z PSG: Thiago Silva lub Mamadou Sakho (oby w pakiecie z Pedro)
A klub opuszczą: Villa, Abidal, prawdopodobnie Valdes i chciałbym żeby "pupilek" Pedro rónież zmienił barwy klubowe( na wspomniane PSG chociażby)


Sortowanie