Marc-Andre Ter Stegen
-
- assasin1807 10 maja 2013, 06:30 · Dyskusja
0
No! w końcu coś sensownego
-
-
Konto usuniętetak tak tak! Żaden średniak Guaita, żaden dziadek Reina! Młoda krew potrzebna od zaraz! Mam nadzieję że transfer wypali.
-
- suowiq 10 maja 2013, 02:14 · Dyskusja
0
Taki talent za taką cenę, a w dodatku taki młody? Brać i się nie zastanawiać, bo potem tylko zarząd żałować będzie. Oglądałem te spotkania Moenchengladbach, które puszczali na Eurosporcie i mogę szczerze powiedzieć, że jeśli w takim tempie ma się rozwijać, to niedługo Neuer straci miejsce w podstawowym składzie reprezentacji, bo bramkarz Bayernu ma zbyt dużą tendencję do popełniania głupich błędów. Ter Stegen jest równie utalentowany, ale bardziej wyrachowany i rozsądny.
-
-
Konto usunięteNo juz sie chyba przekonalem do Ter Stegena. Ale VV trzeba sprzedac w letnik okienku transferowym za jakies okolo 12, 13 max 15 mln bo pieniadze sa nam bardzo potrzebne.
-
- destro 10 maja 2013, 00:42 · DyskusjaPolecają
3
Eric_Abidal_22,
Nie porównuj wiek Ter Stegena do wieku VV kiedy zaczynal. Prawda jest taka ze VV byl duzo gorszy i nie wiem jakim cudem stal sie podstawowym bramkarzem w Barcelonie. Naprawde nie wiem co musial zrobic takiego aby byc w naszej bramce tak dlugo. Nigdy nie bylem jego fanem i bardzo mnei to cieszy ze odchodzi ciekawe tylko gdzie bo jak widac nikt go nei chce. Zawsze mielismy problem z obstawieniem tej pozycji. Bobano, Jorquera, Enke potem Rustu. To sa bramkarze Barcy za czasow jak bylem maly. Prawda jest taka ze VV dawno powinien odejsc z Barcy bo to za slaby bramkarz jak na taki klub jak Barca.
-
- theadzio124 10 maja 2013, 00:34 · Dyskusja
0
No i w końcu jakiś optymistyczny news dotyczący pozycji bramkarza.
Ter Stegen to najlepsza REALNA opcja. Jest najlepszą możliwą opcją dla Barcelony. Jeśli wypali to mamy bramkarza na 13-14 lat.
-
- Eric_Abidal_22 10 maja 2013, 00:33 · Dyskusja
0
Powiem tak: dużo osób mówi o tym że ter Stegen jest niedoświadczony itp. Pamiętacie jak VV wchodził do drużyny? Jakie faile zaliczał? A jaki zaliczył w tym roku? A mimo wszystko, przynajmniej ja, wspominam go pozytywnie i uważam, że w żadnym stopniu nie zaszkodziło Barcelonie postawienie na VV, wręcz wniósł do drużyny tyle co każdy inny zawodnik. A ter Stegen to może być kapitalny bramkarz.Ja bym zaryzykował, zamiast genialnego Reiny czy innego gwiazdora...
-
- bleble123 10 maja 2013, 00:24 · Dyskusja
0
Miki : zapomnij o Buffonie, ten czlowiek to ulubieniec fanow i zywa legenda Juventusu, zostal nawet podczas afery calciopoli w 2006, chociaz mogl wtedy odejcs do ManU. Za to go kibice kochaja. Podczas przedluzenia kontraktu zgodzil sie nawet na obnizke zarobkow. Po prostu genialny pilkarz i czlowiek. Juve nie sprzeda go za zadne pieniadze, a on za zadne pieniadze nie przejdzie do innego klubu.
Co do Ter Stegena- brac i sie nie zastanawiac. Ogladalem kilka meczy BM, ten chlopak ma potencjal by stac sie jednym z najlepszych bramkarzy na swiecie. To ze jeszcze nie ma za duzo doswiadczenia nic nie znaczy, kazdy kiedys byl na tym etapie. Jesli wezmiemy Reine i go nie kupimy, to bedziemy sobie za kilka lat w brode pluli. Do tego cena nie powinna byc wygorowana. Brac go!!!
-
- Piotr,1985 10 maja 2013, 00:22 · Dyskusja
0
Miki_Messi
To co chciałbyś sprowadzić bramkarza na 3, 4 lata, czy na 14 lat, bo Buffon pogra właśnie te 3 max 4 lata i na emeryturę odejdzie, a taki ter Stegen ma tych lat 21, i spokojnie będzie mógł grać przez te 14 lat wiec będę nadal upierał, że nie ma logiki w twoich komentarzach.
-
-
Konto usunięteBarca mogła zrobić jak Chelsea i kupić sezon lub dwa wcześniej młodego bramkarza jednego albo dwóch i jak Chelsea Courtoisa wypożyczyć do mocnego zespołu i czekać aż się ogra i rozwinie. Ter Stegen jak najbardziej,
jak dla mnie najlepsze opcje to Courtois i De Gea ale Ter Stegen to najlepsza opcja po nich.
-
-
Konto usunięte
Pamietam jak Szewa polozyl Buffona w finale LM w karnych.
-
- Miki_Messi2001 10 maja 2013, 00:12 · Dyskusja
0
Piotr,1985
Bramkarz może stać na bramce do końca kariery np. Van Der Sar 40 lat itp Po bramkarzu nie widać że wiek go ogranicza nawet to 40 lat. Ale z pola to widać.


Sortowanie