Marc-Andre Ter Stegen
-
-
Konto usunięteKu*wa ludzie co Wy z tą grą nogami? Bramkarz ma bronić, a piłkę prosto kopnąć na 10 metrów umie nawet większość z Was, nie potrzeba bramkarza, który z 50 metrów trafi w okienko bramki odbijając przy okazji piłkę od obu słupków...
-
- Piotr,1985 9 maja 2013, 23:50 · Dyskusja
0
Nie zastanawiać się tylko brać póki zgłasza chęć gry w Barcelonie, bo później, może być za późno, a bramkarzem jest świetnym, i na linii jak i w polu bramkowym.
-
- Miki_Messi2001 9 maja 2013, 23:50 · Dyskusja
0
Raz piszą że Reina potem Ter Stegen omg niech się zdecydują. Ja za Ter Stegenem jest bardzo! Mówie tak! Zawsze mówiłem że Ter Stegen albo Buffon albo Weinderfeler.
-
- Wojciech6 9 maja 2013, 23:47 · Dyskusja
0
190cm 21 lat. Na tym klipie ktorego muzyka jest pomylka wyjscia po za 16 zadko ktory bramkarz tak robi. Taki gosc dalby nam lige mistrzow. Jesli bramkarz jest pewny to druzyna gra pewniej.
A nowym Neuerem jest nazywany tyle ze gra w srednim klubie.
PEPE REINA? jestem na nie on juz jest legenda Liverpoolu chociaz gral w Barsie w czasach fatalnych .
-
-
Konto usunięteGea nogami to chory argument,ile razy bramkarz Barcy dostanie podanie w trakcie meczu jak siedzimy ciagle na polowie rywala?
-
- destro 9 maja 2013, 23:39 · DyskusjaPolecają
2
Moze i jest dobry ale gosc jest zupelnie zielony bez doswiadczenia podobnie zreszta jak Naymar. Zakup dwoch wielkich niewiadomych. Patrzac realnie to jest to bamkarz jeden z nielicznych ktory moze do nas przejsc. Ale gdyby przyszedl zakup Silvy uwazam za jeszcze bardziej priorytetowy. Lepiej zeby gosc co nie ma doswiadczenia mial przed soba przynajmniej jednego pewnego stopera w srodku obrony. Oczywiscie jest jeszcze Puyol i o nim tez nie zapominajmy


Sortowanie