Marc-Andre Ter Stegen
-
- JanWezyk 10 maja 2013, 00:09 · Dyskusja
0
Patrząc na ten filmik (jasne, że z najlepszymi akcjami) wydaje się ideałem:
wysoki, skoczny, z refleksem - przez co świetny na linii, świetna gra na przedpolu, dobra nogami, dobrze czyta grę, dobry w 1 na 1.
Dołożyć do tego doświadczenie i mamy cechy bramkarza idealnego.
A tak swoją drogą sporo sytuacji które VdS broni na tym filmie, VV by niestety puścił głównie przez ograniczenia fizyczne (brak zasięgu)
-
- Musli 10 maja 2013, 00:07 · Dyskusja
0
Dla lubiących statystyki: ter Stegen ma procent udanych podań na poziomie Valdesa, a Niemiec wykonuje ich średnio 2x wiecej na mecz. Ter Stegen jest też najczęściej podającym bramkarzem z czołowych lig europejskich, jeśli nie na świecie. Ale Niemcy tak szkolą bramkarzy; tam większość podstawowych golkiperów dobrze gra nogami.
-
- Piotr,1985 10 maja 2013, 00:03 · Dyskusja
0
Kurde czy ktoś w końcu zbanuje tego kretyna czy nie spamuje, i spamuje tym badziewiem.
-
-
Konto usuniętePiotr,1985:na obronie to pewnie widzi Zanettiego z Nesta a w pomocy Giggsa.....
-
- Hiob93 9 maja 2013, 23:59 · Dyskusja
0
A jakieś spekulacje na temat nowego trenera? Bo nie ukrywajmy, z całym szacunkiem dla Tito i jego stylu, ale trzeba jakiegoś zróżnicowania. Sama tiki-taka już długo nie potrzyma. Potrzeba jakiegoś urozmaicenia typu gra również z kontry. Tak jak to robi Bayern. Potrafią grać jak Real i Barca. Zarówno z kontry, szybką piłką jak i rozgrywając powoli akcję.
-
- Piotr,1985 9 maja 2013, 23:58 · Dyskusja
0
MESSIah16
Dokładnie Buffon ma 36 lat, ale Miki_Messi2001 chce go w Barcelonie natomiast ostatnio pisał, że taki Villa lub Xavi są za starzy na Barce, i trzeba się ich jak najszybciej pozbyć, chociaż są młodsi o dobre kilka lat od Włocha więc gdzie tu logika w jego komentarzach jest to ja nie mam pojęcia:)
-
-
Konto usunięteTo byłby świetny transfer
-
- Piotrasz10 9 maja 2013, 23:55 · Dyskusja
0
to byłby dobry transfer
-
- skubi07 9 maja 2013, 23:53 · Dyskusja
0
ludziska-trochę więcej zaufania dla Tito!
nie wierzcie we WSZYSTKIE spekulacje prasowe i będzie ok:)
Z natłoku informacji wyłowić można było,że sam Tito chce Silvę,Marquinhosa jakiegoś pomocnika i Neymara+ teraz Ter Stegen co wydaje się być baaaardzo dobrymi wyborami...
Żadnych Kerrisonów,Henriqezów,Czyhrynskich,czy innych perfidnych przekrętów Laporty/chorych pomysłów Pepa bym się tu nie spodziewał.
Więcej cierpliwości i zaufania.
-
-
Konto usunięteMiki:Wiesz ile Wloch ma lat?Rozumiem ze jest najlepszym bramkarzem XXI wieku ale ma swoje lata...


Sortowanie