Marc-Andre Ter Stegen
-
- Francesc Fabregas Soler 10 maja 2013, 10:30 · Dyskusja
0
On jest do wyciągnięcia , w przeciwieństwie do innych moich faworytów De Gea , i Couritosa , oby nie Reina , chociaż , wątpię ,że zarząd poważnie rozważa jego transfer , Ter Stegen , ma umiejętności aby za kilka lat być nr. 1 na swojej pozycji .
-
- bartekvisca 10 maja 2013, 10:25 · Dyskusja
0
Zdecydowanie mój faworyt numer 1.
-
- dlugiBarca 10 maja 2013, 10:09 · Dyskusja
0
Bardzo dobrze oby go sprowadzili teraz.
-
-
Konto usunięteja czytalem wczoraj ze Barca jest zainteresowana Szczesnym bo ten brmakarz jest mlody utalentowany i bedzie na liscie transferowej.
Wiec bedzie tani :D
-
- czech_barca_fan 10 maja 2013, 10:01 · Dyskusja
0
Grooch chyba nie docienili ludzie Twojego sarkazmu :)
-
-
Konto usunięteNeymar i Stegen dobre transfery, Neymar 20 mln Stegen 10 mln, starczy jeszcze 20 mln na obrońce
-
-
Konto usunięteBramkarz podobny stylem do Oliviera Kahn'a :D ten bramkarz to przyszlosc Barcy a jesli juz chodzi o BR to Barca jest zainteresowana tez Wojciechem Szczesnym :D
-
-
Konto usunięteJak dla mnie najlepszy możliwy wybór, oby zechciał do nas przyjść
-
- Zagorzały Fan F.C.B 10 maja 2013, 09:27 · Dyskusja
0
Kolejny już z serii news o moim kandydacie na bramkę! A pro po jego wzrostu podanego w newsie to jednak dywagowałbym na ten temat bo w sieci jest podane o wiele więcej opcji o 1.85-1.90.Zresztą nie wygląda na ten 1.90. Mniejsza o to. Jak słusznie podano w newsie jedynym minusem młodego Niemca jest brak doświadczenia. Fakt to duży minus ale z czasem nabierze ikry i będzie jednym z najlepszych! Taką mam nadzieję. Bardzo bym chciał aby jego zakup stał się w końcu faktem bo ile można czytać te wszystkie doniesienia, które czasami mijają się z prawdą. To jest najbardziej realny transfer spośród tych wszystkich graczy z młodego pokolenia do tego niesamowicie rokujący na przyszłość bo chyba nikt nie łudzi się, że nasz klub sprowadzi tego lata Davida czy Thibouta więc BRAĆ GO W CIEMNO!
-
- kacperski1 10 maja 2013, 09:22 · Dyskusja
0
ale jednakowoż możemy miec w przyszłości swietnego zawodnika na tej pozycji.
-
- destro 10 maja 2013, 09:20 · DyskusjaPolecają
2
Tomo1989,
Dla mnie podstawa to dobra obrona rekami a nie gra nogami. Dla mnie to jest totalny imbecylizm jak ktos pisze ze VV "dobrze gra nogami" albo jakikolwiek inny tak jak by to bylo najwazniejsze. Podaj pilke do przodu to kazdy glupi potrafi kopnac sztuka jest dobrze bronic i wyciagac setki
-
- kacperski1 10 maja 2013, 09:20 · Dyskusja
0
" dzięki któremu bardzo dobrze sobie radzi przy rzutach rożnych" - zdecydowany "+" dla Ter Stegena za tę umiejętność moim zdaniem i pewnie nie tylko moim. Brak doświadzenia? Owszem na pozycji bramkarza to bardzo ważny czynnik do oceny jego przydatności, ale... dlaczego nie ma zbierać dośw. właśnie u nas? Rozumiem, że Barca to Barca i tu ciężko jest zdobywać
-
- Tomo1989 10 maja 2013, 09:17 · Dyskusja
0
ProMILs
Gra nogami to podstawa w Barcelonie. U nas bramkarz częściej dotyka piłkę nogami niż w jakiekolwiek innej drużynie. Valdes radzi sobie z tym bardzo dobrze, a mimo to zdarzają mu się duże gafy m.in. w GD. Umiejętność gry nogami to podstawa. Na setki nie ma recepty.
-
- destro 10 maja 2013, 09:07 · DyskusjaPolecają
2
To sa jak narazie wszystko spekulacje. Dopoki Barca nie wygra La Liga szumu nikt nikt nie bedzie robic. Musimy sie skupic na La Liga bo jeszcze nie daj Boze Real nam sporzątnie mistrostwo koło nosa. Pamietajcie ze sa jeszcze tacy bramkarze jak: Muslera, Lloris oczywiscie jesli chodzi o realne transfery. Chodz co do Llorisa to nie wiem czy go tak latwo puszcza skoro Bale pewnie odejdzie.


Sortowanie