0

ten tłumacz.

0

Ja sądziłam że będzie 2:1 dla Sevilli , lub remis. A tu taka neispodzianka. Niech tak grają do końca.

0

1:0 wygrała Portugalia . Koniec. Potem zeszli Messi , Pepe , Ronaldo , Di Maria itp. ;P

0

Chodzi o jego syna geniuszu

0

To tak jakby padło pytanie komu byś kibicował , jakby Ronaldo i Messi zamienili się klubami. XD Ja byłabym za Barceloną , nie lubię Realu ale życzyłabym Messiemu nagród indywidualnych :D

0

Jak by Messi trafił do Arsenalu to i tak nie byłby tam gwiazdą nr 1 jak w Barcelonie , Sanchez by na to nie pozwolił...

0

Ronaldo w Barcelonie to by były żarty. Nigdy tego nie będzie nawet. Messi też nigdy nie odejdzie z Barcy.

0

Nie lubię go. Za to co powiedział o fanach Barcelony.

0

Bravo i Ter Stegen ? Kapitalny to jest Neuer.

0

Enrique pokazal ze nie ma jaj jak chciał zdjąć Messiego. Normalny trener krzyknął by tam do sędziego by go zdjął , byłby skandal? No i co z tego , i tak jest. Trener musi pokazać że on tu rządzi a nie żeby piłkarz ( nawet taki wielki jak Messi) wiedział co jest lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?