BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
też niewiem. Messi był najlepszy w pierwszej połowie. :)
3
Tak od tematu , podoba mi się w Messim to , że jego wybranka to przyjaciółka z dzieciństwa. Wszyscy piłkarze biorą se jakieś modelki , aktorki czy coś. A on wziął skromną dziewczynę z Argentyny ;)
0
Jak ślicznie. :)
13
Przyda im się. Święta z rodziną. Aż wyobraża mi się obrazek młodego Thiago z tatusiem przy choince :D
0
zagrał 45 minut. ;p
0
I gdzie Messi????
1
Tak, niech Ronaldo zobaczy sobie to , że nie wszyscy z kibiców Realu nie są w nim szaleńczo zakochani.
0
A jeszcze jaki dobry aktor :D
0
Za dużo za niego. Niby taki dobry itp. Ale uważam że za słaby na Barcelonę o wiele..... P.S. Czekam na hejty ;p
0
Obstawiam 3:2 dla Barcy. Bramki coś wyczuwam Cavani 2 , Messi 2 , i jedna Pedro
2
Dobra , weź wyjdź.
1
W styczniu chyba
1
Akurat w 3 powinien być geniuszu. Wygrać to nie powinien..
0
Haha to wtedy było dobre 4:0 i wszystkie Messi :D Kurde marzę by Messi strzelił 6 bramek i pobił swój rekord. Ma on 5. ;
0
Oby Barca wygrała ☺♥♥♥♥
0
Pfff Neymar. Kocham Barcelonę , jestem fanką , ale Neymar może w przyszlości
0
NO chyba raczej nie ;p
1
Słuchajcie , mam pytanie. Na dużo stronach pisze że Messi nie zasłużył itp. Złota piłka to raczej nagroda indywidualna , nie powinna dotyczyć osiągnięć klubowych ( czekam na hejty) . I mam do was pytanie , nie do osób które kochają Messiego i gadają że wygra itp. , ale o szczerą odpowiedź , czy ma jakieś szanse wygrać. Hejty mile widziane. :)
0
2 złe strony: Alves. Sędziowie . Suarez zepsuł sytuacje chyba z 2.
0
Ekstra by było xd 3 mecze , 9 goli.
0
FC BARCELONA
0
Messi po 2 meczach wielki bohater. Niech gra tak do końca ;/ jeśli z Valencią wypadnie super ( oby 3 gole znów :3 ) to oznacza że już raczej nie straci formy ;)
0
Oby Messi miał taka energię do końca ;p ;(
10
„Powinniśmy cieszyć się tym, bo w dniu, kiedy odejdzie, ludzie zdadzą sobie sprawę, jak doskonałym był graczem". Prawda.
0
a skończyło się przed czy po pobiciu rekordu Messiego w la lidze i w mistrzów? Bo może przed i nie wzięli tego pod uwage ;/
0
Messi to legenda i koniec. Szkoda ze zlotej pilki juz nie wygra w tym roku. Moze za rok?
0
Messi
0
Messi to legenda
0
Wraca piłkarz a nie celebryta!
0
Dobrze to powiedziałeś ;) ,, przekazał pałeczkę '' ;)