0

też niewiem. Messi był najlepszy w pierwszej połowie. :)

3

Tak od tematu , podoba mi się w Messim to , że jego wybranka to przyjaciółka z dzieciństwa. Wszyscy piłkarze biorą se jakieś modelki , aktorki czy coś. A on wziął skromną dziewczynę z Argentyny ;)

0

Jak ślicznie. :)

13

Przyda im się. Święta z rodziną. Aż wyobraża mi się obrazek młodego Thiago z tatusiem przy choince :D

0

zagrał 45 minut. ;p

0

I gdzie Messi????

1

Tak, niech Ronaldo zobaczy sobie to , że nie wszyscy z kibiców Realu nie są w nim szaleńczo zakochani.

0

A jeszcze jaki dobry aktor :D

0

Za dużo za niego. Niby taki dobry itp. Ale uważam że za słaby na Barcelonę o wiele..... P.S. Czekam na hejty ;p

0

Obstawiam 3:2 dla Barcy. Bramki coś wyczuwam Cavani 2 , Messi 2 , i jedna Pedro

2

Dobra , weź wyjdź.

1

W styczniu chyba

1

Akurat w 3 powinien być geniuszu. Wygrać to nie powinien..

0

Haha to wtedy było dobre 4:0 i wszystkie Messi :D Kurde marzę by Messi strzelił 6 bramek i pobił swój rekord. Ma on 5. ;

0

Oby Barca wygrała ☺♥♥♥♥

0

Pfff Neymar. Kocham Barcelonę , jestem fanką , ale Neymar może w przyszlości

0

NO chyba raczej nie ;p

1

Słuchajcie , mam pytanie. Na dużo stronach pisze że Messi nie zasłużył itp. Złota piłka to raczej nagroda indywidualna , nie powinna dotyczyć osiągnięć klubowych ( czekam na hejty) . I mam do was pytanie , nie do osób które kochają Messiego i gadają że wygra itp. , ale o szczerą odpowiedź , czy ma jakieś szanse wygrać. Hejty mile widziane. :)

0

2 złe strony: Alves. Sędziowie . Suarez zepsuł sytuacje chyba z 2.

0

Ekstra by było xd 3 mecze , 9 goli.

0

FC BARCELONA

0

Messi po 2 meczach wielki bohater. Niech gra tak do końca ;/ jeśli z Valencią wypadnie super ( oby 3 gole znów :3 ) to oznacza że już raczej nie straci formy ;)

0

Oby Messi miał taka energię do końca ;p ;(

10

„Powinniśmy cieszyć się tym, bo w dniu, kiedy odejdzie, ludzie zdadzą sobie sprawę, jak doskonałym był graczem". Prawda.

0

a skończyło się przed czy po pobiciu rekordu Messiego w la lidze i w mistrzów? Bo może przed i nie wzięli tego pod uwage ;/

0

Messi to legenda i koniec. Szkoda ze zlotej pilki juz nie wygra w tym roku. Moze za rok?

0

Messi

0

Messi to legenda

0

Wraca piłkarz a nie celebryta!

0

Dobrze to powiedziałeś ;) ,, przekazał pałeczkę '' ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?