BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu a z tym projektem koszulek to są jaja? Ja bym zaprojektował lepsze w paincie :P
0
O matulu , kto głosował na Munira? Lolz.
0
Mam pomysł! Wyrzućmy Messiego! Messi nie dorównuje Munirowi do pięt.
0
Jezu , ja bym zaprojektowała lepsze koszulki w paincie..
0
Racja :D
0
Hmm ciekawe który napastnik wygra... Hmmmm.......
0
To ruszajcie dupska i po wygraną!
0
z tym ustawieniem Real też zaskoczył wszystkich , ale się nie opłaciło
1
Mam dziwne przeczucie że wygramy z City jak ostatnio z PSG xd #czekamnahejty
1
... i mam kompleksy bo nigdy nie będę taki jak Messi.''
4
Messiego porównują do Pele , Maradony , a Ronaldo do Messiego. Różnica
1
,,Te z białą podeszwą :D'' Nie każda ma białą podeszwę , niewiem czy wiesz ? ;D
0
Ok , dziękuję juz sprawdzam. ;)
0
Nie no spoko XD Twój chociaż nie jest bezsensowny bo się zgadzam ;) xd
0
Komentarz z dala od tematu zawsze spoko XD
0
Ej ktoś jeszcze oprócz mnie zauważył że Enrique ma zawsze takie same buty? xD Te z białą podeszwą :D
0
Xavi na trenera!
0
dobra skończmy z tym ,, wygląda '' XD Poprostu ja widzę cień szansy , jak ty nie to spoko.
0
wygląda na to , że jednak nie jesteś kibicem.
0
Koleżance* xd jedyny ogarnięty
0
Wow. Oglądam każdy.
2
Premier Leauge . Tam to się dzieje.
0
Wiesz , jeśli nie wierzysz to wygląda na to że nie kochasz tego klubu :P Ale spoko.
0
no racja , mistrzostwo Argentyny zostało. Aguero też słaba forma na mistrzostwach.
0
2012 rok... Życzę mu żeby osiągnął jeszcze raz taki sukces , chociaż w życiu już wszystko osiągnął..
0
nie masz wiary?
1
Wtedy to wszystko wygrane , a w tym roku to ja się modlę żeby chociaż jedno wygrali..
0
Gran Derby akurat leciało ale dobra.
0
Będę oglądać na jakimś Canal Sport czy coś , bo na TVP to już Szpakowskiego sie słuchać nie da .. :D
0
No to co? Szykuje się powtórka jak z PSG? :D