0

Jezu a z tym projektem koszulek to są jaja? Ja bym zaprojektował lepsze w paincie :P

0

O matulu , kto głosował na Munira? Lolz.

0

Mam pomysł! Wyrzućmy Messiego! Messi nie dorównuje Munirowi do pięt.

0

Jezu , ja bym zaprojektowała lepsze koszulki w paincie..

0

Racja :D

0

Hmm ciekawe który napastnik wygra... Hmmmm.......

0

To ruszajcie dupska i po wygraną!

0

z tym ustawieniem Real też zaskoczył wszystkich , ale się nie opłaciło

1

Mam dziwne przeczucie że wygramy z City jak ostatnio z PSG xd #czekamnahejty

1

... i mam kompleksy bo nigdy nie będę taki jak Messi.''

4

Messiego porównują do Pele , Maradony , a Ronaldo do Messiego. Różnica

1

,,Te z białą podeszwą :D'' Nie każda ma białą podeszwę , niewiem czy wiesz ? ;D

0

Ok , dziękuję juz sprawdzam. ;)

0

Nie no spoko XD Twój chociaż nie jest bezsensowny bo się zgadzam ;) xd

0

Komentarz z dala od tematu zawsze spoko XD

0

Ej ktoś jeszcze oprócz mnie zauważył że Enrique ma zawsze takie same buty? xD Te z białą podeszwą :D

0

Xavi na trenera!

0

dobra skończmy z tym ,, wygląda '' XD Poprostu ja widzę cień szansy , jak ty nie to spoko.

0

wygląda na to , że jednak nie jesteś kibicem.

0

Koleżance* xd jedyny ogarnięty

0

Wow. Oglądam każdy.

2

Premier Leauge . Tam to się dzieje.

0

Wiesz , jeśli nie wierzysz to wygląda na to że nie kochasz tego klubu :P Ale spoko.

0

no racja , mistrzostwo Argentyny zostało. Aguero też słaba forma na mistrzostwach.

0

2012 rok... Życzę mu żeby osiągnął jeszcze raz taki sukces , chociaż w życiu już wszystko osiągnął..

0

nie masz wiary?

1

Wtedy to wszystko wygrane , a w tym roku to ja się modlę żeby chociaż jedno wygrali..

0

Gran Derby akurat leciało ale dobra.

0

Będę oglądać na jakimś Canal Sport czy coś , bo na TVP to już Szpakowskiego sie słuchać nie da .. :D

0

No to co? Szykuje się powtórka jak z PSG? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?