BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i Vermalena , któremu co chwile coś jest
3
Ktoś się przyzna że zagłosował na Messiego?
1
tez na niego zagłosowałam.
0
Spójrz na większość komentarzy o nas na stronie Realu. I to dorosłych ludzi :P
0
No własnie też myślałam że tak zrobią , ale chciałam się upewnić XD
0
Chodzi nam o to , że jako kibic Realu , rzadko kto wierzy w Barcelonę . To miłe i cię szanuję za to.
0
hahahahahahahah. Spacerował XD Może powiesz że Alves , Rakitic , albo możę Munir byli lepsi od niego co?
5
Mądry kibic Realu który nie obraża Barcelony . Niech ktoś mnie uszczypnie.
1
Pff . Messi jeden z najgorszych? Miał straty , ale nie był taki zły. Po czym poznajecie , że nie strzelił bramki? Bo tylko o to niektórym chodzi , i zależy im na tym? To kpina i brak szacunku .
0
Ale niewiadomo czy straci formę. :P
1
Lub się podjarali że co chwile strzela Hattricka . Poprostu dla niego ważne jest żeby jego drużyna wygrała.
3
Też nie rozumiem.
0
Przypomnij sobie , jak gra teraz Real.
0
No właśnie Messi jest najlepszy ogólnie w Barcelonie , i pewien procent przegrany na niego.
0
Błagam , nie obstawiajcie że pewnie wygrają z Cordobą , bo tak jak wczęśniej mówili że pewna wygrana z Getafe . :( Tylko niech nie zwalą coś w Lidze MIstrzów.
0
Wiem. Munir jeden dobry mecz , bramka i się podjarają że następny Messi. Pff. On jest za słaby na tą Barcelonę , a co dopiero na tą z przed kilku lat. Sandro jest lepszy , ale szans mu nie dają
1
Niewiem. Poprostu pewnie nie strzelił hattircka i się jego fani obrazili * ironia *
1
Jezu nie zwalajcie wszystko na LE co po niektórzy. To wina całej drużyny.
0
Messi tyle % na najgorszego piłkarza meczu? To żarty ? Słabo zagrał , ale taki Xavi był moim zdaniem gorszy
1
O matko , a tego Munira to ja niewiem dlaczego wycenili go na chyba 30 mln . Duda z Legii jest od niego lepszy :P
0
Nie no , raz sprawdziłam podczas wygranego meczu co Barca wygrała z PSG , i mieli pretensje to wielu rzeczy. Ale to smuci że jest u nas jak u nich taki sam niski poziom
1
On zawsze ma pecha strzela co chwile w słupek lub poprzeczke nie ? :(
0
To nie chodzi o to żeby Real nagle przegrywał dla utraty punktów. Tu chodzi o to żeby Barcelona grała lepiej.
0
To mnie to trochę smuci.
0
Kurde , śmieszy i wkurza mnie to , że kiedy gra Barca , kibice Realu wszystko muszą komentować na swojej stronie ( tak sprawdzałam :P ) , niewiem czy tak jest u nas , ale jak tak to nie zniżajmy się do ich poziomu
0
Według mnie po ich grze chyba wraca powoli do tej magicznej Barcy. I NIE CHODZI MI O MECZE , TYLKO CZASEM O SPOSÓB GRY.
0
Kurde. Jestem za Barcą , ale sędzia przerwał w takim momencie że szkoda Getafe. Dobrze dzis grali , nie pozwalali dojść od piłki Messiemu :P Ach ten Messi , zawsze w poprzeczkę lub w słupek XD
0
Schone z Ajaxu nie był taki dobry , moim zdaniem Messi miał lepsze spotkania. No ale okej.
0
Taką naturalną. :)
2
Każdy o meczu Barcy a ty tu Sancheza wrzucasz. Mądre.