0

i Vermalena , któremu co chwile coś jest

3

Ktoś się przyzna że zagłosował na Messiego?

1

tez na niego zagłosowałam.

0

Spójrz na większość komentarzy o nas na stronie Realu. I to dorosłych ludzi :P

0

No własnie też myślałam że tak zrobią , ale chciałam się upewnić XD

0

Chodzi nam o to , że jako kibic Realu , rzadko kto wierzy w Barcelonę . To miłe i cię szanuję za to.

0

hahahahahahahah. Spacerował XD Może powiesz że Alves , Rakitic , albo możę Munir byli lepsi od niego co?

5

Mądry kibic Realu który nie obraża Barcelony . Niech ktoś mnie uszczypnie.

1

Pff . Messi jeden z najgorszych? Miał straty , ale nie był taki zły. Po czym poznajecie , że nie strzelił bramki? Bo tylko o to niektórym chodzi , i zależy im na tym? To kpina i brak szacunku .

0

Ale niewiadomo czy straci formę. :P

1

Lub się podjarali że co chwile strzela Hattricka . Poprostu dla niego ważne jest żeby jego drużyna wygrała.

3

Też nie rozumiem.

0

Przypomnij sobie , jak gra teraz Real.

0

No właśnie Messi jest najlepszy ogólnie w Barcelonie , i pewien procent przegrany na niego.

0

Błagam , nie obstawiajcie że pewnie wygrają z Cordobą , bo tak jak wczęśniej mówili że pewna wygrana z Getafe . :( Tylko niech nie zwalą coś w Lidze MIstrzów.

0

Wiem. Munir jeden dobry mecz , bramka i się podjarają że następny Messi. Pff. On jest za słaby na tą Barcelonę , a co dopiero na tą z przed kilku lat. Sandro jest lepszy , ale szans mu nie dają

1

Niewiem. Poprostu pewnie nie strzelił hattircka i się jego fani obrazili * ironia *

1

Jezu nie zwalajcie wszystko na LE co po niektórzy. To wina całej drużyny.

0

Messi tyle % na najgorszego piłkarza meczu? To żarty ? Słabo zagrał , ale taki Xavi był moim zdaniem gorszy

1

O matko , a tego Munira to ja niewiem dlaczego wycenili go na chyba 30 mln . Duda z Legii jest od niego lepszy :P

0

Nie no , raz sprawdziłam podczas wygranego meczu co Barca wygrała z PSG , i mieli pretensje to wielu rzeczy. Ale to smuci że jest u nas jak u nich taki sam niski poziom

1

On zawsze ma pecha strzela co chwile w słupek lub poprzeczke nie ? :(

0

To nie chodzi o to żeby Real nagle przegrywał dla utraty punktów. Tu chodzi o to żeby Barcelona grała lepiej.

0

To mnie to trochę smuci.

0

Kurde , śmieszy i wkurza mnie to , że kiedy gra Barca , kibice Realu wszystko muszą komentować na swojej stronie ( tak sprawdzałam :P ) , niewiem czy tak jest u nas , ale jak tak to nie zniżajmy się do ich poziomu

0

Według mnie po ich grze chyba wraca powoli do tej magicznej Barcy. I NIE CHODZI MI O MECZE , TYLKO CZASEM O SPOSÓB GRY.

0

Kurde. Jestem za Barcą , ale sędzia przerwał w takim momencie że szkoda Getafe. Dobrze dzis grali , nie pozwalali dojść od piłki Messiemu :P Ach ten Messi , zawsze w poprzeczkę lub w słupek XD

0

Schone z Ajaxu nie był taki dobry , moim zdaniem Messi miał lepsze spotkania. No ale okej.

0

Taką naturalną. :)

2

Każdy o meczu Barcy a ty tu Sancheza wrzucasz. Mądre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?