BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przegrywamy 1:0 ;p
0
przegrywamy 1:0
0
Jezu. Kto jedzie ze mną do Hiszpani , by skopać tyłek naszemu ukochanemu LE?
1
Messi i Neymar to niech już się lepiej rozgrzewają.
0
http://futbolhd.tv/stream1.php bardzo dobra transimisja , mi nie tnie.
0
Wtedy nikt nie widział składu
0
http://futbolhd.tv/stream1.php ;p
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
0
2
Tylko Ty. :P :P
0
No ma ktoś transmisje w necie?
0
Ale chodzi w necie :P
0
Ktoś ma transmisję? :/
1
Ja pierdolę. Messi i Neymar na ławce! Przepis na sukces kurwa -,-
0
Ile już kartek ma Valencia? Już zliczyć nie mogę :D
0
1:1 . :D :D :D
0
Jezu żeby chociaz remis był...
0
Nareszcie :D :D
2
Czy w prawie każdym meczu Realu musi być podyktowany karny? Messi to magia w piłce , a Ronaldo czaruje sędziów. :)
6
Jezu ludzie jaki syf. Strzelił z karnego to strzelił. Nie umie inaczej , jego problem
0
Czemu Ariana Grande na prof? :D
0
,, Zawsze chcę grać , ale nie wiadomo co mój ukochany trener dziś wymyśli ze składem'' *
0
I ta nerwowa mina LE.
0
moja ścianę ludzie oglądaliby z wielką chęcią , a twoją dupę raczej nie ;)
9
„Piłka nożna to sport‚ który uprawia się umysłem, a nie nogami” mam taki napis na ścianie w pokoju
0
Stop. O kim ty teraz mówisz? xD
0
Spójrz na jego grę , na jego odbiory.. Przecież on nie dorósł do Barcy. Jest za słaby. Już bardziej obiecujący jest ten Sandro , ale go nie wpuszcza LE. ;/
0
Jakieś tam głosy na niego są. Myślałam że będzie miał okrągłe 0
0
Właśnie. Ten Munir to jest za słaby na Barcelonę , aż żal dupe ściska jak widzę jak gra.
0
Kto głosował na Munira? Przyznawać się.