1

przegrywamy 1:0 ;p

0

przegrywamy 1:0

0

Jezu. Kto jedzie ze mną do Hiszpani , by skopać tyłek naszemu ukochanemu LE?

1

Messi i Neymar to niech już się lepiej rozgrzewają.

0

http://futbolhd.tv/stream1.php bardzo dobra transimisja , mi nie tnie.

0

Wtedy nikt nie widział składu

0

0

2

Tylko Ty. :P :P

0

No ma ktoś transmisje w necie?

0

Ale chodzi w necie :P

0

Ktoś ma transmisję? :/

1

Ja pierdolę. Messi i Neymar na ławce! Przepis na sukces kurwa -,-

0

Ile już kartek ma Valencia? Już zliczyć nie mogę :D

0

1:1 . :D :D :D

0

Jezu żeby chociaz remis był...

0

Nareszcie :D :D

2

Czy w prawie każdym meczu Realu musi być podyktowany karny? Messi to magia w piłce , a Ronaldo czaruje sędziów. :)

6

Jezu ludzie jaki syf. Strzelił z karnego to strzelił. Nie umie inaczej , jego problem

0

Czemu Ariana Grande na prof? :D

0

,, Zawsze chcę grać , ale nie wiadomo co mój ukochany trener dziś wymyśli ze składem'' *

0

I ta nerwowa mina LE.

0

moja ścianę ludzie oglądaliby z wielką chęcią , a twoją dupę raczej nie ;)

9

„Piłka nożna to sport‚ który uprawia się umysłem, a nie nogami” mam taki napis na ścianie w pokoju

0

Stop. O kim ty teraz mówisz? xD

0

Spójrz na jego grę , na jego odbiory.. Przecież on nie dorósł do Barcy. Jest za słaby. Już bardziej obiecujący jest ten Sandro , ale go nie wpuszcza LE. ;/

0

Jakieś tam głosy na niego są. Myślałam że będzie miał okrągłe 0

0

Właśnie. Ten Munir to jest za słaby na Barcelonę , aż żal dupe ściska jak widzę jak gra.

0

Kto głosował na Munira? Przyznawać się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?