BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Munir taki słaby.. Duda z Legii lepszy od niego.
0
;) Montoya najlepszy jak narazie.
0
Wiem że sarkazm XD poprostu rozśmieszyło mnie to. XDD
0
Obstawiam 6:0 :D :D
0
Strzelają jak Niemcy.
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah nie.
0
Pedro
0
Jakbyśmy wygrywali z City to naspamowałabym ze szczęścia 20 komentarzy :D Ale chyba raczej nie będę na stronie , wole oglądać uważniej :) :D XD
1
z 3 ligowcem* chciałeś dopisać.
0
Munir wymiata z 3 ligowcem , a rzygać mi się chce jak na niego patrzę gdy gra w lidze .
0
PEEEEEDROOOOOO
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv6.html Mi nie tnie.
0
Tnie mi co 4 sekundy , dzięki.
0
ale spoko , kapitanowie , już wiem spokojnie.
0
O matko , nie narzucaj się . Nie wiem kto głosuje , jak Neymar głosuje to myślałam że on też może. Nie interesuje mnie zbytnio Złota Piłka. Teraz nie ma ona znaczenia , to czysta polityka.
0
Kiedyś może Di Maria , kolega z reprezentacji.. Ale teraz na bank że nikt.
0
Nie znam Messiego , ale czytałam jego biografię . Moim zdaniem to dobry i porządny człowiek. :)
1
Jezu to ty nie zaśmiecaj pytaniami o bilety. Piszesz jak 6 latek. Trudno cię zrozumiec. A po pierwsze nie możesz sprawdzić sobie na stronie Machesteru lub w google? Wielkie problemy robisz.
0
Spoko , mogłeś dopisać. ;)
2
Dajcie mi pistolet.
0
I po co edytujesz komentarz.
0
21 marca. http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/wydarzenie/31885
1
,,Ustawione losowanie. My mamy się męczyć a real ogórki do bicia. Mafia UEFA i Pereza'' Rozwala mnie to. Zamiast przejmować się meczem , to uważacie że losowanie było ustawione. Niech Real gra z ogórkami , potem wyjdzie na jaw jak sobie poradzą , gdy trafią na mocną drużynę . A my? Musimy zacisnąć pięści i ograć City , bo to jest najważniejsze. A żeby jeszcze dokopać , to gramy potem od razu 3 dni po City ( chyba ) Gran Derbi. Więc do pracy. :P
0
Na wyjeździe coś przewiduję 2:0 dla Barcy , a u siebie 3:1 . Oczywiście jeśli Lucho nie zepsuje składu.
0
Niech drogi Enrique nie kombinuje ze składem i jedziem po wygraną.
1
Jak grali z Getafe , to nie miał z kim grać :P
6
Real całe życie na farcie.
0
Ten mecz zdecyduje czy Barcelona nie wygrywa tylko z ogórkami. Z PSG wygrała , ale myślę że City to lepszy przeciwnik. Do przodu!
0
Nie gadajcie że byliście lepsi bo tak nie było. Chociaż miejcie szacunek przyznać że lepiej ten mecz zagrali przeciwnicy. Może jeszcze powiedz o murawie jak to wielki ekspert Zubi mówił
0
Ta wygra Ronaldo. ZASŁUŻENIE. I nie będę hejtować tego bo zgadzam się żeby wygrać. Jak nie dorosłeś do szacunku dla przeciwnika to się nie odzywaj w tej kwestii.