0

Ten Munir taki słaby.. Duda z Legii lepszy od niego.

0

;) Montoya najlepszy jak narazie.

0

Wiem że sarkazm XD poprostu rozśmieszyło mnie to. XDD

0

Obstawiam 6:0 :D :D

0

Strzelają jak Niemcy.

0

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah nie.

0

Pedro

0

Jakbyśmy wygrywali z City to naspamowałabym ze szczęścia 20 komentarzy :D Ale chyba raczej nie będę na stronie , wole oglądać uważniej :) :D XD

1

z 3 ligowcem* chciałeś dopisać.

0

Munir wymiata z 3 ligowcem , a rzygać mi się chce jak na niego patrzę gdy gra w lidze .

0

PEEEEEDROOOOOO

0

0

Tnie mi co 4 sekundy , dzięki.

0

ale spoko , kapitanowie , już wiem spokojnie.

0

O matko , nie narzucaj się . Nie wiem kto głosuje , jak Neymar głosuje to myślałam że on też może. Nie interesuje mnie zbytnio Złota Piłka. Teraz nie ma ona znaczenia , to czysta polityka.

0

Kiedyś może Di Maria , kolega z reprezentacji.. Ale teraz na bank że nikt.

0

Nie znam Messiego , ale czytałam jego biografię . Moim zdaniem to dobry i porządny człowiek. :)

1

Jezu to ty nie zaśmiecaj pytaniami o bilety. Piszesz jak 6 latek. Trudno cię zrozumiec. A po pierwsze nie możesz sprawdzić sobie na stronie Machesteru lub w google? Wielkie problemy robisz.

0

Spoko , mogłeś dopisać. ;)

2

Dajcie mi pistolet.

0

I po co edytujesz komentarz.

1

,,Ustawione losowanie. My mamy się męczyć a real ogórki do bicia. Mafia UEFA i Pereza'' Rozwala mnie to. Zamiast przejmować się meczem , to uważacie że losowanie było ustawione. Niech Real gra z ogórkami , potem wyjdzie na jaw jak sobie poradzą , gdy trafią na mocną drużynę . A my? Musimy zacisnąć pięści i ograć City , bo to jest najważniejsze. A żeby jeszcze dokopać , to gramy potem od razu 3 dni po City ( chyba ) Gran Derbi. Więc do pracy. :P

0

Na wyjeździe coś przewiduję 2:0 dla Barcy , a u siebie 3:1 . Oczywiście jeśli Lucho nie zepsuje składu.

0

Niech drogi Enrique nie kombinuje ze składem i jedziem po wygraną.

1

Jak grali z Getafe , to nie miał z kim grać :P

6

Real całe życie na farcie.

0

Ten mecz zdecyduje czy Barcelona nie wygrywa tylko z ogórkami. Z PSG wygrała , ale myślę że City to lepszy przeciwnik. Do przodu!

0

Nie gadajcie że byliście lepsi bo tak nie było. Chociaż miejcie szacunek przyznać że lepiej ten mecz zagrali przeciwnicy. Może jeszcze powiedz o murawie jak to wielki ekspert Zubi mówił

0

Ta wygra Ronaldo. ZASŁUŻENIE. I nie będę hejtować tego bo zgadzam się żeby wygrać. Jak nie dorosłeś do szacunku dla przeciwnika to się nie odzywaj w tej kwestii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?