BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A my mamy Szpakowskiego....
0
Bo nie umiesz mądrze odpowiedzieć? Odpowiedź na poziomie , fajnie.
0
W Legii 16 latek :D Arsenal go chce.
0
Super. Nie umiem składać zdan/ Dużo się dowiaduję.
0
Rozwaliło mnie to. Masz tylko to do zgaszenia mnie? Nie umiesz przyznać że gówniara ma racje. Spoko
0
On jest za słaby na Barcelonę :P Wolałabym Bielika w składzie XD
0
Dajcie Vermaelena , będą bramki. :D
0
No mnie też. Jeden miał dobry mecz , podjarają się nim do dziś. A on jest za słaby na Barcelonę :P
0
Ej Gran Derby w marcu? I to chyba jeszcze 3 dni po City XD
0
,,– Nie widziałem jeszcze, by ktoś tak wykańczał akcje, ale w Cristiano nic już nie może mnie zaskoczyć.'' Ach ten Ancelotti . Kurde , chcę zobaczyć co powie jak wygramy w marcu ( dobrze mówię? ) Gran Derby ( taka pewność siebie )
0
spoko? .........
4
Rywal z niskiej półki, nie oszukujmy się, ale ogląda się świetnie. Szybka gra na jeden kontakt, ładne szukanie siebie nawzajem, gra zespołowa, lekkość, płynność.
0
Młodziaki pokazują pazury.
11
Nic mnie już nie zaskoczy , chyba że Vermaelen wejdzie z trybun.
0
Błagam , tylko nie mów mi że atak w dzisiejszym meczu jest lepszy od tego naszego XD Bo się potne mydłem kurde.
2
Nie o taką Polskę walczyłem. :D
0
Ee tam , nie hejtuje waszych odpowiedzi czy coś , ale moim zdaniem byłoby te 5:0 :P Oczywiście do końca meczu bo po pierwszej połowie to napewno nie.
0
Ironia. Ale tak na serio to było by też 5:0? XD
0
No co? Nie kłócisz się już z 13- latką? Czy szykujesz ripostę która mnie powali?
0
Kurde , ciekawe jakby taki atak Neymar, Messi i Suarez z nimi grali XD Ile byście postawili?
2
I jeszcze jarać się Montoyą w meczu z 3 ligowcem. Śmieszne , co? XD
0
Aha spoko. Może jeszcze życzysz Ronaldo kontuzji , co? Zresztą pewnie większość fanów tego chce. To niedojrzałe , ( powiedziała 13 latka , która teraz ma racje -,- xD )
0
Wiem że grasz w Gran Derby . I po co mi tu piszesz o Ronaldo? Mnie on nie interesuje i niewiem czemu wszyscy macie faze go obrażania i innych głupot. To niski poziom -,- . ,,najpierw piszesz, że nie widzieliśmy go w żadnym meczu i nie można nic osądzić, '' twoje słowa. Ja sądze po Gran Derby że to słaby zawodnik . I mam takie prawo . Nie zmienię swoich poglądów tylko dlatego , że usprawiedliwiasz się Ronaldo. Śmieszne
0
Martwi mnie każda kontuzja Barcy. Niewiem jak ty . Nie życzę tego nikomu.
0
Chodzi mi o to , że jaracie się nim biorąc pod uwagę taki mecz. Nie widzisz że nawet taki Roberto gra spoko? Mogę się założyć że Montoya sobie by nie poradził z poważnym przeciwnikiem. Zresztą moje zdanie , wygłaszaj se swoje przemowy/ jestem młoda i się nie znam.
0
Nie stary , jak nie umiesz czytać to Twój problem. Nie czytasz całych wypowiedzi i potem odpowiadasz jakieś głupoty. Jak widzisz NAPISAŁAM że mam 13 lat.
0
z 3 ligowcem ludzie ogar.
0
Ogarnijcie się z tym Montoya , że mistrz i w ogóle. Niech zagra z ważnym przeciwnikiem i pokaże czy jest taki dobry. Gramy nawet nie z ogórkami , jeszcze słabszymi gośćmi z 3 ligi a wy bierzecie pod uwagę jego mecz z Huescą. On jest zbyt słaby. Alves z takimi też by robił kurde dryblingi że byście się posrali z podekscytowania . Więc uspokójcie się bo poziom jakby sami 12 latkowie tu byli. Sama mam 13 XD
0
Klasyk XD :D XD
1
3:0 Pedro , Pedro , Sergio Roberto.