BarcelonaMessiKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2025
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie należy mu się. :(
0
Luiz jest nauczony że zawsze był numerem 1 jak w Liverpoolu , teraz musi się pogodzić że tym najlepszym zawsze będzie Messi :P
0
Jak się spojrzy na te oceny , 3,5 ... 3,0 .. Ludzie. Płakać się chce.
4
Zawsze są na barkach Messiego. Drużyna powinna być zgrana. Jak nie ma Neymara to Messi nie ma z kim grać. I nie mówcie mi że jest Suarez i Pedro . Nie widzę tej współpracy.
0
Tak. Wyobraź sobie że pewnie oddał by te 4 złote piłki dla mistrzostwa Argentyny.
0
Myślałam że już powinien się zacząć ten rytm meczowy.
0
No wiem. Ale różnica jest taka że czy mu się podoba czy nie , musi strzelać, bo to dzięki niemu wygrywamy NIESTETY większość spotkań ( niestety ponieważ lepiej żeby cała drużyna grała super , a nei jeden zawodnik ;( )
3
Lub Messi zawsze musi być pierwszy. Czy to negatywnie , czy pozytywnie.
0
Suarez coś tam próbuje , ale wkurzają mnie te jego strzały 5 metrów nad bramką -,-
4
Na Messiego coraz więcej głosów. Ludzie , weźcie apap.
0
Wyobraź sobie , że Messi wolał by strzelić 3 bramki w sezonie , niż zeby przegrali ligę .
0
Ja się z tobą zgadzam. Dlatego to mnie przygnębia
0
Napewno nie w najlepszy , ale powoli wraca mu ,,magia''. Ale to nie tak , że tak nagle. Potrzeba czasu. Jest młody
5
Messi ma to w dupie. Dla niego ważniejsza jest drużyna
0
Taktyka : Podaj do Messiego. Mamy tylu dobrych piłkarzy , i nie wykorzystujemy tego. A Getafe? Porównajcie sobie cenę ich całego zespołu z wartością naszego ataku.
0
Chcę żyć w czasach , kiedy Barcelona wygrywa , i wszyscy się jej boją. Kiedyś tak było. Nie chcę żeby zmiana stylu nastąpiła za 100 lat. Chcę być szczęściarą , i opowiadać swoim wnukom o najlepszej Barcelonie. A co teraz? Teraz to jest jedno wielkie gówno. Trzeba zmieniać rzeczy na lepsze. I mam nadzieję że uda się. :P
0
Wszyscy jarają się tym Munirem , a Duda z Legii jest od niego lepszy. Munri jest za słaby na Barcelone. Niech niektórzy wkońcu sobie to uświadomią.
0
Kurde niech trener Barcy wkońcu spojrzy na oczy. Przegrana z Realem : smuteczek i w ogóle. Potem była ta wygrana z PSG , myślałam że coś zmienił , ale okazuje się że on w ogóle nie umie zarządzać. I co? Teraz wygrana z Huescą , Cordobą i potem wszyscy że gramy fenomenalnie , a nagle kolejna porażka. Nie chcę takiego układu , takiego w kratkę. I nie chcę widzieć kibiców którzy tak chcą. Bo niewiem jak wy , ale mnie to boli.
0
Tak. Najlepszym w Barcelonie dzisiaj na boisku był sędzia XD
0
Bravo. To jemy powinniśmy dziękować . Dzisiaj nie mam do niego żadnych pretensji.
0
Zgadzam się ;)
0
Po każdej jego wypowiedzi , mam ochotę go zadźgać widelcem :D xd
0
Tylko w karnym . Ale najlepiej było jak zakonczył mecz w momencie 3 sekund naszej przegranej XDD
0
Zubi zawsze umie rozśmieszyć , hahahahahahahahah ciekawe czy będzie taki śmieszny gdy go zwolnią.
5
O matko XD co chwile ktoś dostaje bana za niekulturalne zachowanie. Hmm , jak czyta się o Zubizarrecie to tak zawsze jest XD
0
Zubizarreta kurde człowiek wielki znawca.
0
No , Pique pod koniec chyba z 5 razy próbował stworzyć jakąś sytuację. Wielki +.
0
Ale to by było po naszym karnym , więc niewiadomo. XD
0
Bravo moim zdaniem jest dobry. Nie taki fenomenalny jak Neuer , ale lepszy od Ter Stegena
0
Może by strzelił gola , gdyby sędzia zobaczył zagranie ręką byłby karny.