0

Nie należy mu się. :(

0

Luiz jest nauczony że zawsze był numerem 1 jak w Liverpoolu , teraz musi się pogodzić że tym najlepszym zawsze będzie Messi :P

0

Jak się spojrzy na te oceny , 3,5 ... 3,0 .. Ludzie. Płakać się chce.

4

Zawsze są na barkach Messiego. Drużyna powinna być zgrana. Jak nie ma Neymara to Messi nie ma z kim grać. I nie mówcie mi że jest Suarez i Pedro . Nie widzę tej współpracy.

0

Tak. Wyobraź sobie że pewnie oddał by te 4 złote piłki dla mistrzostwa Argentyny.

0

Myślałam że już powinien się zacząć ten rytm meczowy.

0

No wiem. Ale różnica jest taka że czy mu się podoba czy nie , musi strzelać, bo to dzięki niemu wygrywamy NIESTETY większość spotkań ( niestety ponieważ lepiej żeby cała drużyna grała super , a nei jeden zawodnik ;( )

3

Lub Messi zawsze musi być pierwszy. Czy to negatywnie , czy pozytywnie.

0

Suarez coś tam próbuje , ale wkurzają mnie te jego strzały 5 metrów nad bramką -,-

4

Na Messiego coraz więcej głosów. Ludzie , weźcie apap.

0

Wyobraź sobie , że Messi wolał by strzelić 3 bramki w sezonie , niż zeby przegrali ligę .

0

Ja się z tobą zgadzam. Dlatego to mnie przygnębia

0

Napewno nie w najlepszy , ale powoli wraca mu ,,magia''. Ale to nie tak , że tak nagle. Potrzeba czasu. Jest młody

5

Messi ma to w dupie. Dla niego ważniejsza jest drużyna

0

Taktyka : Podaj do Messiego. Mamy tylu dobrych piłkarzy , i nie wykorzystujemy tego. A Getafe? Porównajcie sobie cenę ich całego zespołu z wartością naszego ataku.

0

Chcę żyć w czasach , kiedy Barcelona wygrywa , i wszyscy się jej boją. Kiedyś tak było. Nie chcę żeby zmiana stylu nastąpiła za 100 lat. Chcę być szczęściarą , i opowiadać swoim wnukom o najlepszej Barcelonie. A co teraz? Teraz to jest jedno wielkie gówno. Trzeba zmieniać rzeczy na lepsze. I mam nadzieję że uda się. :P

0

Wszyscy jarają się tym Munirem , a Duda z Legii jest od niego lepszy. Munri jest za słaby na Barcelone. Niech niektórzy wkońcu sobie to uświadomią.

0

Kurde niech trener Barcy wkońcu spojrzy na oczy. Przegrana z Realem : smuteczek i w ogóle. Potem była ta wygrana z PSG , myślałam że coś zmienił , ale okazuje się że on w ogóle nie umie zarządzać. I co? Teraz wygrana z Huescą , Cordobą i potem wszyscy że gramy fenomenalnie , a nagle kolejna porażka. Nie chcę takiego układu , takiego w kratkę. I nie chcę widzieć kibiców którzy tak chcą. Bo niewiem jak wy , ale mnie to boli.

0

Tak. Najlepszym w Barcelonie dzisiaj na boisku był sędzia XD

0

Bravo. To jemy powinniśmy dziękować . Dzisiaj nie mam do niego żadnych pretensji.

0

Zgadzam się ;)

0

Po każdej jego wypowiedzi , mam ochotę go zadźgać widelcem :D xd

0

Tylko w karnym . Ale najlepiej było jak zakonczył mecz w momencie 3 sekund naszej przegranej XDD

0

Zubi zawsze umie rozśmieszyć , hahahahahahahahah ciekawe czy będzie taki śmieszny gdy go zwolnią.

5

O matko XD co chwile ktoś dostaje bana za niekulturalne zachowanie. Hmm , jak czyta się o Zubizarrecie to tak zawsze jest XD

0

Zubizarreta kurde człowiek wielki znawca.

0

No , Pique pod koniec chyba z 5 razy próbował stworzyć jakąś sytuację. Wielki +.

0

Ale to by było po naszym karnym , więc niewiadomo. XD

0

Bravo moim zdaniem jest dobry. Nie taki fenomenalny jak Neuer , ale lepszy od Ter Stegena

0

Może by strzelił gola , gdyby sędzia zobaczył zagranie ręką byłby karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?