17

3

Szanuj przeciwnika. Za takie obrazy powinien być ban.

0

To jest tak jak rodzice zasną a dziecko dobierze się do komputera.

11

I po co ta spina? Problem jakiś masz ze sobą czy jak?

0

Kto zliczy te jego rekordy?

0

Nie wierz we wszystko co piszą gazety...

0

O kogo to Arsenal nie zabiega...

0

Dobre słowo w tytule... "marzy"... I niech tak zostanie :)

0

O Lucasie mało słyszałem podobno jakaś gwiazda Brazylijska. Ale raczej nie kupią kota w worku.

0

Co by nie mówić jeżeli uda im się go sprowadzić i te młodziki wypalą to pake na przyszłość mają rewelacyjną.

0

Podobno Real na niego zarzucił sieci więc kto wie co się wydarzy. Tym bardziej, że Floro bardzo przyjaźni się z preziem Milanu.

0

Jak nie widzę aby było gorzej niż rok temu.

0

Myślisz, że trener który trenował Rome i Celte będzie chciał iść trenować młodzików?

0

I dobrze. Nie tylko kasa z Kataru się liczy. Najważniejsze to nie tracić punktów.

0

Panu już podziękujemy bo zaraz będą małe derby z Realem w 3 lidze.

0

Tradycja jak najbardziej. Ale gust to inna sprawa.

4

Nie każdy ma taki sam gust.

21

Proste i logiczne. Ma racje. Tu nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

0

No bo pewnie robią jak większość rzeczy.

3

Ani to śmieszne ani zabawne.

0

Mój skład:
Bravo, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Masze, Xavi, Rafa, Neymar, Suarez, Pedro

0

Podziel się wypłatą :D

0

Raz starczy :) Ci co mieli zobaczyć zobaczyli :) Pozdro :)

0

Już to kilka razy wklejałeś.

0

Nie nabiją tak kasy bo mało kto to kupi.

3

Smok się przynajmniej w Chinach sprzeda. A te nigdzie.

0

Ale to nie strona muzyczna. A tytuły piosenek nijak odnoszą się do tematu o Barcelonie.

0

Nie ma nic gorszego niż odejście od tradycji.

0

No skoro wklejasz tu takie głupoty to najwidoczniej nie masz co robić.

0

Jak to się odnosi do tematu? Na fb wklejaj sobie takie tytuły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?