0

Jak dojdzie do finału zwrócę jej honor :D

0

Odpowiesz czemu prawdziwi kibice na tej stronie mają Cie dość? Przykład dzisiejszy "destro". ?

0

Często jest w formie a w momencie kiedy nikt się nie spodziewa odpada :P

0

0

Lepiej się nie cieszyć bo w kolejnej rundzie pewnie odpadanie jak zawsze :P

0

0

Ja oglądam :) Dobrze jest :)

0

No chodziło mi o dziś :) Na zegarek nie patrzę :)

0

Przerywacie jutro mecz aby obejrzeć Polska-Dania? :)

6

A ja życzę hat tricka przyjęć piłki :D

0

Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony. Interesuje się po prostu piłką i mam konta wszędzie. Ciekawią mnie rozmowy z ludźmi którzy piszą na jakimś poziomie. Powiem Ci, że na każdej ze stron czy to Realu, Barcy, Arsenaly, MU czy innych klubów jest to samo.

0

Czy ja kogoś krytykuje?

1

Co Ci on przeszkadza? Czy na wp czy onecie mogą komentować tylko osoby związane z tą stroną? Jeżeli jest szacunek to pisać można wszędzie. Myślisz, że na stronie Realu nie siedzą kibice Barcelony?

1

Mario niestety to ta zła osoba na tej stronie.

2

Jak tak ubierają się bezdomni w Hiszpanii to wchodzę w to!

0

Klasowego? Od jakiego czasu Khedira prawie nie gra... Więc to dla nich żadna strata.

0

Niestety to tak zwana zazdrość...

0

0

To czemu Barcelona tak o niego walczyła?

0

0

0

Na YT sam moge wkleić taki filmik we własnej osobie. To tylko w Polsce kupują graczy oglądając ich w necie. Co nie zmienia faktu, że jest to utalentowany piłkarz.

0

0

Dzięki... Wiem o co kaman.... Ale pierwszy raz słyszę o tej nagrodzie...

0

To raczej wstyd dla niego, że Ronaldo wodę zmienia.

0

To czemu walczy też o nią Messi?

0

Gra a czemu nie?

2

Wątpię czy da się kupić kogoś gorszego do tak wielkiego klubu.

0

Kolejny który wierzy we wszystko co piszą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?