BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dojdzie do finału zwrócę jej honor :D
0
Odpowiesz czemu prawdziwi kibice na tej stronie mają Cie dość? Przykład dzisiejszy "destro". ?
0
Często jest w formie a w momencie kiedy nikt się nie spodziewa odpada :P
0
0
Lepiej się nie cieszyć bo w kolejnej rundzie pewnie odpadanie jak zawsze :P
0
0
Ja oglądam :) Dobrze jest :)
0
No chodziło mi o dziś :) Na zegarek nie patrzę :)
0
Przerywacie jutro mecz aby obejrzeć Polska-Dania? :)
6
A ja życzę hat tricka przyjęć piłki :D
0
Nie jestem kibicem ani Realu ani Barcelony. Interesuje się po prostu piłką i mam konta wszędzie. Ciekawią mnie rozmowy z ludźmi którzy piszą na jakimś poziomie. Powiem Ci, że na każdej ze stron czy to Realu, Barcy, Arsenaly, MU czy innych klubów jest to samo.
0
Czy ja kogoś krytykuje?
1
Co Ci on przeszkadza? Czy na wp czy onecie mogą komentować tylko osoby związane z tą stroną? Jeżeli jest szacunek to pisać można wszędzie. Myślisz, że na stronie Realu nie siedzą kibice Barcelony?
1
Mario niestety to ta zła osoba na tej stronie.
2
Jak tak ubierają się bezdomni w Hiszpanii to wchodzę w to!
0
Klasowego? Od jakiego czasu Khedira prawie nie gra... Więc to dla nich żadna strata.
0
Niestety to tak zwana zazdrość...
0
0
To czemu Barcelona tak o niego walczyła?
0
0
0
Na YT sam moge wkleić taki filmik we własnej osobie. To tylko w Polsce kupują graczy oglądając ich w necie. Co nie zmienia faktu, że jest to utalentowany piłkarz.
0
0
Dzięki... Wiem o co kaman.... Ale pierwszy raz słyszę o tej nagrodzie...
0
To raczej wstyd dla niego, że Ronaldo wodę zmienia.
0
To czemu walczy też o nią Messi?
0
Co to za nagroda? Wtf?
http://transfery.info/73027,ronaldo-pierwszym-w-historii-pilkarzem-z-prestizowa-nagroda
0
Gra a czemu nie?
2
Wątpię czy da się kupić kogoś gorszego do tak wielkiego klubu.
0
Kolejny który wierzy we wszystko co piszą...