BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On nie cofnie tego co jest wyprodukowane. Bo zostanie nim w lipcu. Po ptakach już będzie.
3
Mega!
1/10
2
Jest Twój!!!
1
I co z tego? Wiesz jak jest skonstruowana umowa? Dostają tyle kasy ale nie mają żadnych zarobków z koszulek itp z logo Adidasa.
0
Bravo, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Masze, Xavi, Rafa, Neymar, Suarez, Pedro
0
To tak jakby Real nagle na białych koszulkach miał poprzeczny pasek.
0
Na początku może to było śmieszne, później już tylko na pokaz.
3
Redakcja poszła po rozum do głowy.
0
Tu nie chodzi o to jak teraz wygląda tylko o odejście od tradycji.
1
Jeżeli przeczytasz mój komentarz to tak samo możesz przeczytać to w artykule.
1
On jest kibicem Live.
0
Już to było a jak wiemy statystyki nie grają.
0
Nikt nie pisze o rezerwach. I nie przesadzaj Elche to 17 drużyna LL. Nikt nie będzie wystawiał Barcelony B tylko zmienników którzy bądź co bądź też należą do pierwszego składu.
5
Niestety to jest zazdrość i ból 4 liter.
0
I co to da? Skoro zaczęli produkcje to tego nie zmienią.
0
Słowa Ewangelii według hymnu Barcy....
1
Śmieszne jest to, że większość pisała tutaj aby przeszedł do nas a nie Realu. Że jest świetny itp... A jak wybrał Real to sam jad przez forum przecieka... Jaki to on słaby nie jest itp.
0
Wole jego wrzutki niż oglądanie Douglasa...
1
Masakra.... Są tragikomiczne