0

On nie cofnie tego co jest wyprodukowane. Bo zostanie nim w lipcu. Po ptakach już będzie.

3

Mega!
1/10

2

Jest Twój!!!

1

I co z tego? Wiesz jak jest skonstruowana umowa? Dostają tyle kasy ale nie mają żadnych zarobków z koszulek itp z logo Adidasa.

0

Bravo, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Masze, Xavi, Rafa, Neymar, Suarez, Pedro

0

To tak jakby Real nagle na białych koszulkach miał poprzeczny pasek.

0

Na początku może to było śmieszne, później już tylko na pokaz.

3

Redakcja poszła po rozum do głowy.

0

Tu nie chodzi o to jak teraz wygląda tylko o odejście od tradycji.

1

Jeżeli przeczytasz mój komentarz to tak samo możesz przeczytać to w artykule.

1

On jest kibicem Live.

0

Już to było a jak wiemy statystyki nie grają.

0

Nikt nie pisze o rezerwach. I nie przesadzaj Elche to 17 drużyna LL. Nikt nie będzie wystawiał Barcelony B tylko zmienników którzy bądź co bądź też należą do pierwszego składu.

5

Niestety to jest zazdrość i ból 4 liter.

0

I co to da? Skoro zaczęli produkcje to tego nie zmienią.

0

Słowa Ewangelii według hymnu Barcy....

1

Śmieszne jest to, że większość pisała tutaj aby przeszedł do nas a nie Realu. Że jest świetny itp... A jak wybrał Real to sam jad przez forum przecieka... Jaki to on słaby nie jest itp.

0

Wole jego wrzutki niż oglądanie Douglasa...

1

Masakra.... Są tragikomiczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?