0

Kapitan grzmot nawet nie grając strzela bramki Barcelonie!

1

Tak sobie to tłumacz.

0

Od kiedy są minusowe komentarze?

0

Gwałcą Barcelonę!

3

Komentarz usunięty

11

0

Wróżbita Maciej to TY???? Skąd wiesz jakie będzie jego pożegnanie?

0

Ty chyba meczów Barcy nie oglądasz jak czasem na swoich gwizdają... A po przegranej z Realem pusty stadion był przed końcem meczu...

0

Ja rozumiem, że wszyscy chcieliby Ikera dalej w Realu... Ale nikt nie gra za zasługi... Ludzie...

0

Grozisz czy bijesz od razu?

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

A wróżka jesteś i wiesz, że by trafił?

0

Messi niestety zapamiętany będzie jako ten drugi za Maradonom.

3

To czemu Ty jeszcze nie grasz w Barcelonie MISZCZU?

0

To spójrz ile zarabia messi i dopiero mów cos o chorych kwotach.

0

On nie gra dla Argentyny.

1

Pika pika! Pika stroje:D

1

Gorsze niż różowe Realu.

1

I oby ból 4 liter Ci teraz przeszedł. :)

0

A Ty jak sie zachowujesz pisząc "Cr11"?

0

Co zgłosił?

0

To nie siedź tu i nie pisz. Zajmij sie meczem nie stroną.

0

To chyba inny mecz oglądasz.

0

Chwalisz się czy żalisz?

0

Wtedy Morata asystował. Strzelił benzema.

5

Komentarz usunięty

7

Jak to odkryłeś?

0

Ciekawe jak sie gra na siedząco?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?