0

Gdyby taką akcję jak zrobił Alba (kopiąc dwa razy leżącego ) zrobił Ronaldo to media sraczki by dostały z oburzenia a tak cisza.

sport.pl

2

Typowa gimbaza... kilka godzin temu chwalenie składu, wynik 5:0 a po przegranym meczu sprzedaż drużyny, wymiana trenera itp...

0

Komentarz usunięty

0

No tak bo w zeszłym roku Bayern to był "ogórek" :)

0

No tak jakby Real przegrał to byłaby najlepsza zaraz po Barcelonie :P Będzie boleć do rana pamiętaj :D

0

Beka będzie jak Real dojdzie do finału i wygra to wtedy wszyscy będą pisali, że UEFA dąży do spalenia serwerów fcbarca.com :D

0

Tak i doszedłem na Tobie ;f

0

Jako wróżbita Maciej przeczuwam ból dupska na tej stronie do kolejnego meczu Realu.

2

Wszyscy zachwycają się cudowną formą Barcelony ale nie myślą o tym, że przyjdzie kryzys... Tym razem Real ma ten kryzys a za chwile może mieć Barcelona...

1

Oficjalnie. Poprawne pisanie i powrót do podstawówki sie kłania.

2

Isco to najlepszy hiszpański zawodnik aktualnie.

0

Mecz Realu i jak widać ból czterech liter ogarnął użytkowników...

3

Nie rozumiem tej spiny. Jak jakiś czas temu były okrzyki przez kibiców Realu w stronę Messiego to wszyscy tu chcieli jak najwyższych kar.

0

Wiesz od ilu meczy to słyszę?

0

Pewnie z 50 lat masz...

0

Najładniejszą bo za wiele ich nie strzelił...

1

Wysoka wygrana Barcelony, 3 bramki i asysta Messiego, cudowna bramka Suareza a i tak najwiecej komentarzy o Ronaldo :D

1

Dalej podobno go goni.

0

Miało być do komentarza wyżej.

0

Jeżeli śmiejesz się obierając ziemniaki to radzę udać się do lekarza.

4

Zacznij kibicować słownikowi.

13

To czemu kibicujesz Realowi?

0

Zaraz wraca LM i będzie dużo ciekawiej :)

3

Szczerze nie ważny jest dla mnie wynik. Ważne są 3pkt. I bez różnicy kto strzeli bramki kto będzie asystował.

1

No zdecydowanie jest lepszym bo Modric w tym roku piłki nie powąchał :)

0

Dziś walentynek nie ma. Buziaki mi nie potrzebne.

3

Co nie zmienia faktu, że według mnie Modric jest dużo lepszym piłkarzem niż Ivan.

9

Ostatnio ciekawie gra. Powoli przyzwyczaja się do nowego stylu.

0

To jest normalne i tak zawsze jest.

0

Tak oglądam. I dalej twierdze to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?