BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby taką akcję jak zrobił Alba (kopiąc dwa razy leżącego ) zrobił Ronaldo to media sraczki by dostały z oburzenia a tak cisza.
sport.pl
2
Typowa gimbaza... kilka godzin temu chwalenie składu, wynik 5:0 a po przegranym meczu sprzedaż drużyny, wymiana trenera itp...
0
Komentarz usunięty
0
No tak bo w zeszłym roku Bayern to był "ogórek" :)
0
No tak jakby Real przegrał to byłaby najlepsza zaraz po Barcelonie :P Będzie boleć do rana pamiętaj :D
0
Beka będzie jak Real dojdzie do finału i wygra to wtedy wszyscy będą pisali, że UEFA dąży do spalenia serwerów fcbarca.com :D
0
Tak i doszedłem na Tobie ;f
0
Jako wróżbita Maciej przeczuwam ból dupska na tej stronie do kolejnego meczu Realu.
2
Wszyscy zachwycają się cudowną formą Barcelony ale nie myślą o tym, że przyjdzie kryzys... Tym razem Real ma ten kryzys a za chwile może mieć Barcelona...
1
Oficjalnie. Poprawne pisanie i powrót do podstawówki sie kłania.
2
Isco to najlepszy hiszpański zawodnik aktualnie.
0
Mecz Realu i jak widać ból czterech liter ogarnął użytkowników...
3
Nie rozumiem tej spiny. Jak jakiś czas temu były okrzyki przez kibiców Realu w stronę Messiego to wszyscy tu chcieli jak najwyższych kar.
0
Wiesz od ilu meczy to słyszę?
0
Pewnie z 50 lat masz...
0
Najładniejszą bo za wiele ich nie strzelił...
1
Wysoka wygrana Barcelony, 3 bramki i asysta Messiego, cudowna bramka Suareza a i tak najwiecej komentarzy o Ronaldo :D
1
Dalej podobno go goni.
0
Miało być do komentarza wyżej.
0
Jeżeli śmiejesz się obierając ziemniaki to radzę udać się do lekarza.
4
Zacznij kibicować słownikowi.
13
To czemu kibicujesz Realowi?
0
Zaraz wraca LM i będzie dużo ciekawiej :)
3
Szczerze nie ważny jest dla mnie wynik. Ważne są 3pkt. I bez różnicy kto strzeli bramki kto będzie asystował.
1
No zdecydowanie jest lepszym bo Modric w tym roku piłki nie powąchał :)
0
Dziś walentynek nie ma. Buziaki mi nie potrzebne.
3
Co nie zmienia faktu, że według mnie Modric jest dużo lepszym piłkarzem niż Ivan.
9
Ostatnio ciekawie gra. Powoli przyzwyczaja się do nowego stylu.
0
To jest normalne i tak zawsze jest.
0
Tak oglądam. I dalej twierdze to samo.