BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ma go podkupić jak kupił jednego z najlepszych na przyszłość prawych obrońców?
0
Według sport.pl nasz mecz to bedzie pojedynek 7up vs coca-cola zero
0
Podobno szykuje się na sezon 2017/2018.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Chwalisz się czy żalisz?
0
Nie nie. Tylko tak napisałem :)
0
Wygra nie pijąc seven up'a.
0
A skąd wiesz która strona ma rację?
0
Ja tam się ciesze, że wylosowano takie pary. Real-Bayern był rok temu. Zamiast Juve powinna być inna drużyna w 4 najlepszych. Wtedy byłoby to wyrównane.
0
Oby pomoc Barcy nie zgubiła :)
1
Źródło: sport.pl
0
A pamiętasz jak rok temu mówili, że Bayern zje Real? A teraz mówią, że rok temu Bayern był słabszy :)
1
Pamiętaj że rok temu bayern też był faworytem a Real pokazał im miejsce w szeregu. Tym razem lepiej właśnie dla widowiska Barcelona-Bayern. A el clasico w finale.
0
Nie śmieszniejsze niż Twoje komentarze i ból 4 liter :D
0
Barca-Juve nudny finał. W finale musza spotkać sie dwie wielkie ekipy.
2
Zaczyna się płacz na stronie że Real trafi na juve:D strach w waszych oczach :D
0
A dasz numery w totka?
0
Tak i napewno odejdzie do Barcelony... Chłopie mysl czasem...
0
Ale grać tu nie bedzie.
0
Guardiola do Borussi a Klopp do Bayernu i wtedy niech Guardiola pokaże jakim jest trenerem.
0
Od dwóch lat wrócić nie może a nadzieje sa co mecz...
1
A strzela po 50 goli w sezonie?:D chyba w fifie :D
1
Żałosne? Oglądasz mecz? To Real jest dziś nie do ogrania.
2
Dziś nie ma co pisać że Atletico jest tak słabe. To Real dziś jest po prostu świetny.
0
A która z tych gazet prezentuje jakikolwiek poziom?
0
Naucz sie po prostu wypowiadać z szacunkiem. Ale widocznie za późno na naukę.
0
0
Almeria jest tak słaba, że na 3 lige poslką by za słaba byla...
1
Święta a tu dalej ból 4 liter po meczy Realu... Zamiast cieszyć sie z dalszej przewagi nad przeciwnikiem...